Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Lolita Ritmanis

Komponiste Lolita Ritmanis nominēta Pasaules filmu mūzikas balvai par filmai Dvēseļu putenis radīto skaņu celiņu

Amerikā dzīvojošā latviešu komponiste Lolita Ritmanis nominēta Pasaules filmu mūzikas balvai (World Soundtrack Awards) kategorijā Publikas izvēle (Public Choice) par vēsturiskajai kara drāmai Dvēseļu putenis radīto skaņu celiņu. Filma iekļauta arī Tenerifes Starptautiskā filmu mūzikas festivāla Fimucite konkursa sadaļā Fimucinema, informēja filmas pārstāvji.

Latvijas simtgadei veltīto filmu pirmā tortes kārta

"Konkurss sola lielas kaislības, jo naudas ir tik, cik tās ir," pēc Nacionālā kino centra projektu attīstīšanas konkursa Latvijas filmas Latvijas simtgadei ekspertu komisijas pirmās tikšanās sacīja viena no tās pārstāvēm dzejniece un dramaturģe Māra Zālīte. Konkursā tika saņemts 31 pieteikums. Pēc pārbaudes tikai viens no projektiem tika atzīts par neatbilstošu administratīvajiem kritērijiem. Sadalāmais finansējums ir 264 654 eiro.

Iznācis albums Lauris Reiniks Ziemassvētkos

Lauris Reiniks sarūpējis lielisku dāvanu gadu nogales svētkos – albumu Lauris Reiniks Ziemassvētkos, un jau ceturtdien, 22. novembrī aicina visus sava talanta cienītājus un autogrāfu kārotājus uz tā svinīgo prezentāciju, kas plkst. 17 notiks modes un izklaides centrā Rīga Plaza, vēsta albuma izdevēji.

Lauris Reiniks prezentēs jauno Ziemassvētku albumu

Ceturtdien no plkst.17 modes un izklaides centrā _Rīga Plaza _notiks dziedātāja Laura Reinika jaunā dziesmu albuma Lauris Reiniks Ziemassvētkos prezentācijas pasākums, informēja _Mikrofona ierakstu _pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide