Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Baltijas valstis

Avoti: Lietuva gatavojas par spiegošanu notiesātu personu apmaiņai ar Krieviju(1)

Lietuva un Krievija gatavojas par spiegošanu notiesātu personu apmaiņai, ziņu aģentūrai BNS atklājuši informēti avoti. Pēc šo avotu teiktā, Lietuva Krievijai nodos pirms diviem gadiem notiesāto Krievijas Federālā drošības dienesta aģentu Nikolaju Fiļipčenko, savukārt Krievija Lietuvai - 2016.gadā notiesātos Lietuvas pilsoņus Jevgeņiju Mataiti un Aristīdu Tamošaiti.

Igaunijā dienošie britu karavīri saņēmuši draudu ziņojumus(6)

Lielbritānijas karavīri, kas NATO spēku kaujas grupā dienē Tapas militārajā bāzē Igaunijas ziemeļaustrumos, saņēmuši draudu ziņojumus, kuri, kā uzskata amatpersonas, sūtīti no Krievijas, vēstīja Igaunijas laikraksts Postimees, atsaucoties uz Lielbritānijas laikrakstu The Telegraph

Pēšons: Swedbank plāno palikt Igaunijā(6)

Zviedrijas Swedbank padomes priekšsēdētājs Jērans Pēšons vizītē Igaunijā uzsvēris, ka bankai ir jānoskaidro problēmas būtība, lai varētu atstāt pagātnē skandālu par naudas atmazgāšanu un ar to saistīto kaitējumu reputācijai. Tāpat Pēšons atzina, ka skandāls par naudas atmazgāšanu, kas izcēlās gada sākumā, ir nopietna problēma bankai, jo bankas darbība ir balstīta vērtībās.

Vairāk Baltijas valstis