Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Balsošanas urna Baltkrievijā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Mūziķis
M
Salīdzināt cilvēku ar kādu kukaini nav cilvēka cienīgā rīcība. Tas liecina par autora zemo kulturālo un garīgo līmeni.
Alberts
A
vergu dvēselēm Latvijā skauž ka baltkrieviem ir super prezidents Lukašenko , pretstatā LV uzurpatoru un garā nīkuļu baram
Tāmnieks/luterānis
T
s. Tie, kas itkā "strādā", saņem uz pusi mazāk. Un tikai prezidents ir vainīgs, ka tauta dzīvo izteiktā nabadzībā, jo viņš neveic nekādas revolucionāras pārmaiņas tautsaimniecībā, apspiež demokrātiju un brīvību, iznīcina BY valodu, uztur neiedomājami lielu armiju un represīvos orgānus. Neviens diktators vadības grožus nav brīvprātīgi atdevis demokrātiem. Visām diktatūrām ir viens fināls- tauta saceļas un tad neaizvietojamais, ģeniālais, visu mīļotais tautas tēvs aiziet tajā saulē vai nu pats, vai viņu turp aizsūta pateicīgā tauta. Domāju, ka Grigoričs un viņa vecākais brālis to lieliski saprot. Tādēļ jau abiem ir tik milzīgi drošības(!?!) dienesti, bet tie nepalīdzēs, jo kā pirms 100+ gadiem teica cits "demokrāts" - no dzirksteles aizdegsies liesma! Jau dzirksteļo!!!
  • 1
  • 0
Tāmnieks/luterānis
T
Lej, lej, bet atstāj arī kaut ko puķītēm! Mana sieva ir baltkrieviete, bet ne par to. BY esmu bijis vismaz 30- 40 reizes, aptuveni no 1975. gada. Izmaiņas (vizuālās un, domāju, arī lauksaimniecībā) ir kolosālas, bet..., ja atceras, ka BY sastāvēja no nožēlojamām būdelēm, ieaugusi s*dos... Tagad, piem., Minska, ir apsteigusi Rīgu, nepārspīlēju, par gadiem 25/30! Tas tā, bet dzīves līmenis ir ļoti zems. Daudzi, manus radus ieskaitot, ir atslēguši gāzes apkuri tikai tādēļ, ka nespēj samaksāt par vecākā brāļa lēto gāzi. Rūpnīcas uzņēmumi (vairāk esmu "specializējies" metālapstrādē un darbagaldu ražošanā) strādā ar vecām tehnoloģijām, ar vismaz 50-70% lielāku darbinieku skaitu par nepieciešamo, jo visiem ir jāstrādā! Tas, domāju, ir galvenais nabadzības iemesls, jo liekie cilvēki ne tikai apēd uzņēmuma finanses, bet arī degradē pārējo kolektīvu. Lieko "strādājošo" dēļ algas (tādas, ko darba ņēmēji jau uzskata par normālām) ir tikai ap 250 €. Tās jau ir "labas", bet tādas saņem mazākum
  • 0
  • 0
>13:59
&
Es gan esmu aprunājies ar baltkrieviem. Man darba kolēģei radi Baltkrievijā. Nekad neesmu dzirdējis nevienu kritisku piezīmi. Baltkrievijā cilvēki dzīvo labi, pārāk labi, to var spriest pēc viņu vēlmes iztrakoties.
  • 5
  • 3
Albertam sūdu pilnas smadzenes.
A
Ne jau Levits ar stekiem dzenā un slepkavo vēlētājus, un ko gan tur būtu ko skaust, ja ko runā pret tirānu, tad dabū dunci vēderā! Vai to dunci skaust?
  • 4
  • 2
ja nav noslēpums
j
Tu ar cik baltkrieviem esi aprunājies un dzirdējis viņu pašu viedokli pirms runāt par skaudību un garā nīkulību?
  • 4
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Kurš ir īsts nabags?

Lai ar sociālo iemaksu nesodītu mazo algu saņēmējus, valdība meklē veidu, kā atšķirt viņus no tiem, kuri nemaksā nodokļus, LTV paudis premjerministrs Krišjānis Kariņš (Jaunā Vienotība).

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats