Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Lido doma bēgļu laivā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pravietisnejaukais
P
Šeit atskanēja jautājums - kāpēc baznīcā kaut kas jāmaina? Patiesi, patiesi, es jums saku - visas lietas, kas ir tikušas MAINĪTAS kopš Jēzus Kristus nodibināja savu Baznīcu, visas šīs lietas ir ar steigu jāizmet ārā no Dieva Nama... un jāsaprot, ka NEKAS NAV JĀMAINA!
Pravietisnejaukais
P
Mēģināšu paskaidrot, kāpēc pedofīlija baznīcā atšķiras no pedofīlijas parastās ... . Kādas sajūtas mums rodas, ja dzirdam par korupciju (zagšanu) policijā, augstā līmenī? Vai varat iedomāties, ka policijas vadība uzskatītu zagšanu policijā par maznozīmīgu, jo policisti, redziet, kļūstot par policistu top citādāki cilvēki, sava veida "pārcilvēki"? Ko mēs par to domātu? Un tad, vēl - ko mēs domātu, ja secinātu, ka policijas vadība Kriminālkodeksu skaidro savādāk, nekā tur ir rakstīts? Ka "zagšana" nav jāsaprot burtiski? Nu, ko? Mēs taču secinātu, ka viņi visi ir prātā sajukuši un ir DAUDZ VAIRĀK BĪSTAMI, NEKĀ ZAGĻI NO "VIENKĀRŠĀS TAUTAS". Jo nelasa Kriminālkodeksu... un paši viņu nesaprot... bet no citiem prasa!
Krējums Saldais
K
Tepat Dienā - "Māte cenšas pavedināt dēlu. Izabella Ipēra spēlē Floriana Zellera lugā Ņujorkā Aktrise Izabella Ipēra atveido galveno lomu mūsdienu franču dramaturga Floriana Zellera lugas Māte jauniestudējumā Lindas Grosas teātrī Ņujorkā..." . :)
 • 0
 • 0
Krējums Saldais
K
Neliec plusiņus, bet apskaidro, ar ko pedofīlija baznīcā atšķiras no pedofīlijas citur sabiedrībā.
 • 0
 • 0
Krējums Saldais
K
Godīgi - nesapratu. Baznīca pedofīliju nenoliedz. Visur un vienmēr atzinusi, ka tas ir grēks. Un garīdznieki, priesteri "netop" un nav nekādi pārcilvēki :)
 • 1
 • 1
Krējums Saldais
K
"Dažādu iemeslu dēļ Fransuā Ozona filma ir inscenējums, nevis dokumentāls darbs..." Tālāk var liet brīvus dubļus. Mani īstenībā vienmēr sajūsmina ņemšanās ap katoļu baznīcas problēmām. Pedofīlija baznīcā par kādām tūkstoš kārtām mazāk nekā laicīgā sabiedrībā, bet nē, sabiedrība ir OK, bet baznīca ir jāčakarē.
Ak, vai...
A
Dita Rietuma, vai tiešām ir tik grūti norādīt filmu nosaukumus arī oriģinālvalodā?
Ak, vai...
A
Atvainojos! Ātrumā nepamanīju, ka filmas nosaukums ir norādīts.
 • 2
 • 1
Pravietisnejaukais
P
Kādai kritiskajai masai ir jāsakrājas, lai Romas katoļi beidzot sāktu paši lasīt Svētos Rakstus un saprastu, cik kliedzošā pretrunā tiem ir administratīvi obligātais celibāts?
Pravietisnejaukais
P
No sirds pilnība smute runā, resp. - indivīds nevar noslēpt savas domas. Koks jāvērtē pēc augļiem, nevis pēc lapām. Piemēram - var šķist , ka ir augstprātīgi un aizvainojoši kādam pārmest, ka šis nepazīst Latviju... bet ko darīt ja viņš stāsta, ka Rīga atrodas pie Alauksta ezera? Secinājums - viņš nepazīst Latviju! Tādas tās indikācijas. Nemaz nav nav jābūt ilgstoši pazīstamiem, lai no pirmā teikuma saprastu, ar ko tev ir darīšana. Nekā personīga, patiešām... .
 • 2
 • 0
Krējums Saldais
K
"Sāc lasīt Svētos Rakstus. Pats. Tu nekad neesi to darījis..." Mēs esam pazīstami? Vai arī kādas citas indikācijas šādam apgalvojumam? :)
 • 0
 • 1
Pravietisnejaukais>Krējums
P
Garīgas lietas ir garīgi apspriežamas. Ar pārkliegšanu nevienu nevar pārliecināt. Sāc lasīt Svētos Rakstus. Pats. Tu nekad neesi to darījis. Varbūt Tu esi turējis rokā Bībeli, varbūt Tev viņa stāv mašīnas bagāžniekā "pret avārijām", bet lasījis ar vēlmi - saprast, Tu neesi. Ja sāksi , tad arī sapratīsi , "kur problēma"
 • 2
 • 1
Krējums Saldais
K
Kāpēc baznīcai kaut kas jāmaina? Nopietni. Pedofīlija baznīcā ir vairākas pakāpes zemāka nekā laicīgā sabiedrībā. Vainīgie saņem sodus. Kur problēma?
 • 1
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja