Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus lielgabala zādzībai Jēkabpilī

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Skolnieciņš
S
Пусть пушка лежит на дне Даугавы. По-моему, пушку можно заменить идолом Богини Мары. На Руси люди из древне поклонялись Богине Маре. Мара это могущественная славянская Богиня. Она владычица Нави. Она являться покровительницей всех ведьм и колдунов. Идол Богини Мары будет оберегать это место гораздо лучше, чем старая и ржавая пушка. Великая сила Богини Мары успокоит души умерших солдат. Для Латвии 9. май — это трагедия, а не праздник, потому что 9. мая Советский Союз оккупировал Латвию повторно. Поэтому отнесёмся к этой проблеме уважительно… С почтением, жрец Богини Мары (Dievietes Māras priesteris) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #БогиняМара #Чернобог #Навь #язычество #ЯзыческиеБоги #Māra #Černobogs #SlāvuDievi #iecietība #saticība #miers #Skolnieciņš
Skolnieciņš no Pokaiņu meža
S
Lai arī 2. pasaules karš sen jau ir beidzies, tomēr, par nelaimi, padomju okupācijas rēgi joprojām mājo manā mīļajā latvju zemītē. Pavisam nesen naktī no 23. februāra uz 24. februāri Jēkabpilī, Rīgas ielā 205, pazuda padomju laika lielgabals. Nezināmas personas demontēja pieminekļa fragmentu, kas izveidots par godu Sarkanās Armijas karavīriem. Paldies Dieviem! Beidzot šis vergturu, apspiedēju un iekarotāju (okupantu) piemineklis ir nozudis prom no tautas acīm! Melnais bruņinieks ir kritis! Lai slavēts Latvju Dievu dēls Lāčplēsis! Es no visas sirds atbalstu tos cilvēkus, kas veica šī padomju laika rudimenta demontāžu un utilizāciju! Lai Latvju Dievi jūs svētī! Tā kā šis piemineklis stāv kopš 1976. gada, Krustpils parkā ir vēroja slikta, nekrotiska aura. (Komentāra 1. daļa)
Skolnieciņš no Pokaiņu meža
S
(Komentāra 2. daļa) Šī zeme ir apgānīta ar PSRS laika militārismu, despotismu un imperiālistiskajām ambīcijām. Taču šo bēdīgo situāciju var labot. Pagāni (dievturi) ar prieku attīrīs un harmonizēs Krustpils parka enerģētiku. Pirmkārt, visas betona plāksnes un uzrakstus ir jānovāc. Šo teritoriju vajag apzaļumot. Jānomaina augsne, jāiestāda kadiķi, virši un brūklenes. Otrkārt, šī pieminekļa vietā jāuzstāda Dievietes Māras elks. Slāvu tautu dzīvesziņā Dieviete Māra ir nāves un pazemes Dieviete. Viņa ir Černoboga sieva. Viņa ir visu burvju un raganu aizstāve. Dievietes Māras elks harmonizēs šīs vietas enerģētiku un atgaiņās ļaunos garus no tās. Treškārt, šī pieminekļa vietā ir jāuzstāda svētakmens ar izgrebtām senlatvju spēka zīmēm. Ceturtkārt, ir jānomaina šīs piemiņas vietas nosaukums.
 • 3
 • 0
Skolnieciņš no Pokaiņu meža
S
(3. Komentāra daļa) Šajā vietā ir jānovieto plāksnītes, uz kurām aprakstīta Latvijas Republikas okupācija un tiek nosodīts PSRS režīms. Šādi var atjaunot vēsturisko taisnīgumu. Ievērojot manus ieteikumus, ar laiku Krustpils parka enerģētika attīrīsies. Ar Dievietes Māras spēku, Skolnieciņš no Pokaiņu meža ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #piemiņa #SlāvuDievi #DievieteMāra #Černobogs #PazemesValstība #okupācija #Latvija #latvieši #brīvība #LatvjuDievuSvētība #Senpokaiņi #PokaiņuMežs
 • 3
 • 0
LielgabalGaļa
L
trolli ar pasvaldibas akceptu aizveda virs mavzoleja kremli iebazt.
hahaha
h
i neceriet,neviens neatsauksies
oto
o
To sūdu sen jau vajadzēja novākt un nosūtīt uz to sūdu bedri, krieviju.
...
.
Sūdu bedre ar fašistu Putļeru bunkurā!
 • 9
 • 0
Vika>oto
V
Krievija nemaz nav tagad suda bedre, ko nevar teikt par jusu latviijciem.
 • 1
 • 18
卐>>⁂<<卍
Tev mūžam dzīvot, LATVIJA !
Bomars
B
Tovarisci: tas ir atgadinajums ka mes te pie jums nekadi ne iebrauceji-imigranti bet gan jusu osvoboditeli no bada, nabadzibas, un visam nelaimem.
Tēvzemes Sargs
T
Ei,Bomar-Kremļa sūdiņ,vai Tu vēl neesi nosprādzis?
 • 14
 • 1
Bomars
B
kad mes te pie jums ienacam aiz saviem tankiem-jums te nekas nebija: jus staigajaj pliki un bada, veikali bija tuksi, partijas nebija, valdija burzuji.Mes jus atbrivojam no burzuju valdisana sacelam te jums kolhozi, zavodi GULAG, un tas ir piemineklis musu uzvarai par naciki, fasisti, benderovci.
 • 0
 • 18
Hehh
H
Ko var cepties? Tas ir tikai piemineklis un daļa no vēstures...
...
.
Un kā ir ar represēto latviešu kapiem Pukistānā?
 • 10
 • 0
hhh
h
un atkal menti netiek galā ar darbu un diedelē citiem info. kauns.
vladimirs indētājs
v
Kādi vēl, pie velna, līgumi ar viņiem jāievēro lai viņi iet ieskrieties! Ko viņi ievēro- russkij mir, Krim naš, bessmertnij polk, 1921. gada līguma ar Latviju laušana u.t.t. Viņi paši neko neievēro un mums nekas nav jāievēro lai viņi iet ieskrieties. Cik gluma un gļēva var būt mūsu valdība vispār ar šiem kretīniem runājot. Kādu meklēšanu te vēl izvērst, aizmirst un viss jo padarīts labs, Dievam tīkams darbs, nogāzts viens okupantu mēsls!
>vladimirs
&
Kas ir tie viņi? Latviijci vai krievi?
 • 4
 • 0
Skripaļs
S
Es zinu to izdarīja Edgars Rinkēvičs ,ar savu Zilo Bandu . Es redzēju ,ka viņš to lielgabalu izkrāva Bulduros ,un ievilka sev dzīvoklī . Vibratora vietā !!!
Lielgabals
L
Kā tādu var nozagt? Kabatā iebāza vai kā?
virgo
v
"Mūžīga slava varoņiem"? Par kādiem "varoņiem" te ir runa? Ja leģionāriem, tad viss kārtībā. Pieņemu, ka lielgabals bija uzstādīts pret pareizo debess pusi — pret austrumiem.
oskars
o
to uzstadijam mes-jusu osvoboditeli par godu jusu atbrivošanai no nacikiem, fašistiem, benderovciem un buržujiem.
 • 0
 • 12
dace
d
Aicinu iekslietu ministru rupeties, lai valsts policija neteretu budzeta naudu metalluzhnu vakshanai. Brivaja laikaa un par saviem lidzekliem katrs policists var meklet, ko grib.
redzēts tuvumā
r
Putins!!!

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pastāv iespēja pašam lemt par savu naudu

Kopš pagājušā gada 1. janvāra ikviens pensiju otrā līmeņa dalībnieks var izvēlēties, kas ar šajā pensiju līmenī uzkrāto kapitālu notiks pēc viņa dzīves beigām, ja tās pienāks pirms pensionēšanās vec...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas