Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Atbildīgās iestādes trīs nedēļu laikā sagatavos priekšlikumus dezinformācijas ierobežošanai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jaunā Teika
J
Šķiet, ka ministrs šīs lietas asociē ar >15000 iedzīvotāju vēlmi neredzēt DD ēku Brīvības ielā 207. Kad skrūves būs piegrieztas līdz galam, varēs sākt arestēt tos, kas propagandē parku šajā vietā. Tāpēc, šķiet, ka šī pasākuma [DD ēkas] beneficiāri ir nozīmējuši šo ministru, lai jebkuriem līdzekļiem izsistu cauri šo postošo projektu. Redzot, kādi resursi tiek ieguldīti, izskatās, ka te iesaistīta ļoti liela nauda. P.S. Mans auto meistars teica, ka, pārāk piegriežot skrūvi, var noraut vītni.
Media Guru
M
Sveicināts, 1984! Vislabāk man patīk deklarētā cīņa pret propagandu. Propagandēt var visu ko- sākot ar grupveida laulībām un beidzot ar veģetāru dzīvesveidu. God. ministrs varētu detalizēti paskaidrot, kuru no šīm lietām nedrīkstēs propagandēt.
VVZ
V
Patiesības ministrija arī tiks dibināta? Ja kopējam iekārtu no Orvela futūristiskā romāna "1984", tad jau vajag to darīt perfekti, ar visiem elementiem! Vēl jau trūkst pavisam nedaudz.
KKK
K
Visas ziņas kas atbalsta manus uzskatus ir patiesas, tās kuras ir pretrunā ar maniem uzskatiem ir viltus ziņas.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Jautājiet Grētai Tūnbergai! Ja Grēta Tūnberga perfekti orientējas klimatoloģijā, kāpēc gan viņa nevarētu būt eksperte arī ideoloģijā? Grēta pateiks un mēs visi aurosim līdzi!!!!!!!!!!!!!!
Dostojevskis
D
Pastāstiet taču par Šveices kripto-geitu... trīs dienas veca ziņa, bet neko par to nedzird!
ddt
d
Varēja kāds pakomentēt Davosas foruma galvenās apspriežamās tēmas. Blakus klimatam- Sociālie tīkli. Kādu šausmīgu ļaunumu mūsdienu pasaulei nesuši Sociālie Tīkli. Kā ar šo ļaunumu cīnīties. Galu galā mūsu prezis tur piedalijās samaksājot 40 000 par ieeju. Varēja pakomentēt un neizlikties, ka viņa vispār nav. Kā Lemberga lietā.
uvz
u
Atceroties Šausmīgos Pagātnes laikus- Amerikas Balsi un Brīvības radio klausijās visi, kas gribēja. Baumas izplatijās vēl trakāk nekā šodien un bez Interneta. Politiskas anekdotes stāstija uz katra stūra un katrā virtuvē. Un kāds ar to tika galā? Neviens. Čeka te bija pilnīgi nespējīga. Tā, kā nevajag fantazēt par to, ka baumas var ierobežot. Var- tikai pilnībā slēdzot Sociālos tīklus valsts teritorijā.
Uldis
U
Patiesībā Latvijas Prese ,un televīzija nodarbojas ar Propogandas izplatīšanu ! Lv prese izplata ASV vēstniecības norādes ,bet patiesība ir pavisam citāda . Lv politiķi atbalsta ASV TERORISMU SVEŠĀS SUVERENĀS VALSTĪS .
utt
u
Ar baumu izplatīšanu Pasaulē pēdejo 10 000 gadu laikā nav tikusi galā neviena Vara. Tāpat, kā ar prostitūciju. Pašreiz Ķīnā saistībā ar Epidēmiju Soc.tīklos izplatās fantastiski daudz baumu. Izrādās, ka ķīniešu mentalitātei raksturīga baumošana un krišana panikā. Un pat totalitārais komunistu režīms tur neko nevar padarīt. Tas pats ASV saistībā ar Dem.partijas priekšvēlēšanu kokusiem. Fantastiski izplatās negatīvas baumas un Varas Iestādes ir bezspēcīgas.
rekur
r
Viss šis pasākums juridiski nekorekts. Atkarīgs tikai no interpretācijas. Viltus ziņa- jebkuras baumas. Pārcelts tramvaja galapunkts vai auguša kartupeļu cenas vai Lieclalniņa apprecējusies ar Putinu. Kas ir viltus un kas nav? Likumdošanā tas nav noteikts. Dezinformācija- vai komerciestāžu viltus solijumi lai pievilinātu klientu ir dezinformācija? Vai komercreklāma ir propoganda? Naida runas- praktiski katru dienu internetā lasu komentāros- "krievu cūkas". Un tas katru dienu atkārtojās. Varbūt tās nav naida runas? Nezinu...
Vecsčekists
V
Informatīvās telpas attīrītājiem būtu vēlams atcerēties vēsturi... kādas anomāla mēroga darbības tika veiktas, lai nosargātu CCCP telpu no "naidīgajā radio balsīm". Vai tiešām esam to visu aizmirsuši? Nu, kāds bija šo centienu rezultāts? Vai GLAVĻITs un politiskās policijas rosība un iztērētie miljardi deva gaidīto rezultātu? Attopieties taču, bērņiņi jūs naivie!
OIK maksātājs
O
Nost ar OIK.
VVZ
V
Cenzūru jau esam savulaik redzējuši- PSRS laikos bija GLAVĻIT, ar kuru bija jāskaņo katrs avīzes numurs. Nekā jauna šajā pasaulē nav- cenzūra atgriežas!
bet
b
Ja vēlme ir izbeigt Krievijas propagandu, tad tas ir pilnībā apsveicami. Bet ja vēlme ir ierobežot imigrācijas un multikulturālisma kritiku, tad tas ir nožēlojami.
bet
b
Kāpēc mīnusi? Kas no teiktā nepatīk?
  • 5
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas