Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

IeM prasa 10 miljonus eiro VUGD autoparka atjaunošanai, brīdinot par depo slēgšanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
VUGD sapuvis no galvas.
V
Tas VUGD sapuvis no galvas. Sākot ar vietnieciņu Zinātāju, Alūksnes pāķi, kurš vēl joprojām par dienesta dzīvokli maksā ļoti mazāk nekā studentiņi koledžā, dzīvodams arī koledžā. Dienesta priekšnieciņu Āboluņu, kas vēderā platāks par garumu, interesanti kā tas fizo kārto, teikšu nekā. Arī ugunsdrošības uzraudzības pārvalde priekšnieciņš Lagzdiņš, kurš fizo nav nokārtojis jau gadus piecus! Variantu nav, vienkārši fizo slims. Un šitiem, Jūs tauta maksāsiet izdienas pensiju, bet viņi smiesies par Jums savus vēderus turēdami. Jautājums atklāts: Kam šitiem tur naudiņa trūkst, bulciņām un aliņam?
Grūti pat iedomāties!
G
Kas būtu noticis,ja Akustiskā koncertzāle būtu uzbūvēta uz šaurā AB dambja,ja tajā izceltos ugunsgrēks! Kā tai vienlaikus piekļūtu vairāki ugunsdzēsēju Zili? Kā tiktu evakuēti koncerta apmeklētāji??
N>M
N
Novecoja jau sen un pakāpeniski! Šis te,ir tikai VUGD prasības atkārtojums,pēc ilgāka starplaika! Arī par to tika rakstīts masu saziņas līdzekļos!
Karalis ir kails
K
Pārsteidzīgo jaukšanu/būvēšanu Elizabetes ielā 2,Rīgas Klusā centra miljonāru izklaidēšanai,jāatceļ,VUGD jāapgādā ne tikai ar jaunām ugunsdzēsŗju automašīnām,bet arī ar ļoti nepieciešamajiem ugunsdzēsības helikopteriem,mežu un kūdras purvu biežo ugunsgrēku savlaicīgai dzēšanai!
M
M
Visu saprotu, bet kādēļ steidzami? 20 gadus vecie ZIL pēkšņi novecoja? Vai tomēr steidzami naudiņa jāsadala?
nuss
n
VUGD diezgan regulāri sūdzas par līdzekļu trūkumu un tā tradicionāli tiek atstāta kā pēdējā naudas saņēmēju rindā, tāpēc arī tik steidzīgi prasa.
  • 1
  • 0
Kārlis
K
Kāpēc pēkšņi? Zilos neko vairāk par ugunsdzēsības šļūtenēm un cirvi nevar ielikt. Tas aprīkojums ne tuvu nestāv mūsdienu ugunsdzēsēju-glābēju darba spefikai. To pašu zilu ūdens sūkņu ražīgums ne tuvu nestāv mūsdienu aparātiem.
  • 1
  • 0
ha
h
Es arī gribu!Gribuļi atradušies!Iesmērēsiet kukuļus,tad arī dabūsiet vairāk kā 10 miljonus!Šeit jau nekas savādāk nenotiek!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas