Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kad palīdzēt jāpaspēj 4,5 stundu laikā

Ar P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Neiroloģijas klīnikas valdītāju, RSU Neiroloģijas un neiroķirurģijas katedras vadītāju profesoru Andreju Milleru sarunājas Romāns Meļņiks.

Top komentāri

,
,
Tv raidījumā cilvēki sūdzējās, ka rindās jāgaida pusotra, 2stundas. Izlepuši. Uzņemšanās ar traumām, ar to pašu insultu cilvēki sēž un gaida pat 5 stundas. Stradiņa slimnīcā pie speciālista stāv aiz durvīm (visiem nepietiek krēslu) 3 in vairāk stundas. Ārsts atjoņo starp savām daudzajām haltūrām ar vairāku stundu nokavēšanos. Pēc 3 stundu gaidīšanas tev velta 6 minūtes, no tām 4 nevis tev, bet papīriem, raksta nosūtījumus, pēc izmeklējumiem atkal mēnešiem rindā, 4 stundas aiz durvīm un pavirša diagnoze, kas vēlāk izrādās nepareiza.
,
,
Kāda jēga no tām akcijām, kurās tiek iztērēti diezgan lieli līdzekļi, ka vajag pārbaudīt to un atpazīt šito, ja tu nonāc medicīnas sistēmas bardakā ar garām rindām, nelaipniem, pat rupjiem ārstiem, paviršiem izmeklējumiem un ārstēšanu ar medikamentiem, kādus tai pašā onkoloģijā attīstītajā pasaulē nelieto jau 30 gadus, jo atzīti par mazefektīviem un ar pārāk lielām blaknēm. Paldies Dievam, šis jautājums beidzot pacelts televīzijā. Sen jau vajadzēja pacelt jautājumu par nenormālo bardaku medicīnas iestādēs un par ārstu attieksmi, kas parasti ir nelaipna un nīgra, ja paveicas, bet ja nepaveicas - rupja un pazemojoša.
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Rūpe jau par smadzeņu pārstādīšanas neiespējamību, bet puse lauku jau bez ģimenes ārstiem palikuši, pat vakcinācija pret gripu neiespējama. Tā ir ar viņu un mūsu problēmām.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kādēļ Varakļāni kļuvuši svarīgi?(3)

Novadu kartes pārzīmēšana, kas tuvojas finišam Saeimā, ir nopietni sašķēlusi sabiedrību, trešdaļa to atbalsta, trešdaļa ir pret, bet trešdaļai tradicionāli grūti noformulēt viedokli. Pat pārst...

31. maijs – Diena bez tabakas(2)

31. maiju kā globālo cīņas dienu pret tabakas industriju atzīmē Pasaules Veselības organizācija kopā ar visiem par veselību domājošiem cilvēkiem, visā pasaulē. Kaut arī PVO šobrīd atrodas sarežģītā ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē