Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Nākamās nedēļas sākumā gaidāms mierīgs un sauss laiks

Nākamās nedēļas sākumā gaidāmi mierīgi laika apstākļi - saule mīsies ar mākoņiem, pūtīs lēns vējš, laiks būs sauss, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus ietekmēs anticiklons - pūtīs lēns vējš, dienās dažbrīd varēs baudīt saules starus, kā arī būtiski nokrišņi nav gaidāmi.

Naktī uz otrdienu valsts austrumos sabiezēs migla. Naktīs termometra stabiņš vietām vēl noslīdēs nedaudz zem 0 grādu atzīmes, taču dienas būs siltas - gaiss pirmdien iesils līdz +10…+14 grādiem, bet jau otrdien un trešdien pārsvarā +12…+17 grādi, tomēr vietām līča piekrastē saglabāsies par dažiem grādiem vēsāks.

Nedēļas turpinājumā laika apstākļi mainīsies - Latvijas teritoriju šķērsos lietus mākoņi, nesot nokrišņus. Naktis un, tuvojoties nedēļas nogalei, arī dienas kļūs siltākas. Saglabāsies lēns vējš.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

NBS: Gaisa telpas apdraudējums Latgalē ir beidzies

Krāslavas, Ludzas un Rēzeknes novados un Rēzeknes pilsētā trešdienas rītā izsludinātais iespējamais gaisa telpas apdraudējums ir beidzies, liecina informācija "112.lv" vietnē.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas