Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 19. februāris
Zane, Zuzanna
Līdz ar Muižnieka neapstiprināšanu par rektora vietas izpildītāju grib iecelt Juri Borzovu (attēlā)

Noslēpumi ap LU rektora vēlēšanām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Alla Borisovna
A
Īstenībā Borzova kunga man pat ir drusku žēl - droši vien viņš ir godājams cilvēks, ko JKP politikāne Šuplinska izmanto savu intrigu pīšanai.
Nja
N
Oligarhu avīzē oligarhu komentētāji - oligarhu siles sargi. Pienākumu izpildītājs organizē jaunas, GODĪGAS, rektora vēlēšanas.
Oligarhe
O
Izrādās, ka arī iepriekšējām vēlēšanām nebija ne vainas - ja neskaita to, ka netika, ministresprāt, īstais kandidāts ievēlēts.
 • 0
 • 0
Tālis
T
Esam daudz mācījušies no Putina - nevajaga ievēlet, bet iecelt - gubernatoru, rektoru, ministru utt.
Ludis
L
Nu, pie šitāda Saeimas salidojumu gaidāmi visādi brīnumi. Paši tak tos populistus un mutes bajārus savēlējām
Otto
O
Riktīgā Saeima būtu, ja tajā būtu savēlēti zēzesieši un saskaņieši...
 • 5
 • 6
M. Jofe
M
Nevajag skriet ratiem pa priekšu un nodarboties ar slimīgām fantāzijām, uzkurinot nevajadzīgus asumus un muļķības.
komentārs no žurnāla IR
k
Lai JKP un Šuplinska celtu savu atpazīstamību, tiek izmantoti nelietīgi līdzekļi- publiski pazemota valsts lielākā augstkola, kura gan savos reitingos nevar mēroties ar Tartu universitāti, bet ir daudzkārt labāka par Rēzeknes augstskolu u.c.apšaubāmas kvalitātes augstskolām, kas būtībā ir koledžu lēmenī. Taču QS Austrumeiropas un Centrālāzijas (Emerging Europe and Central Asia, EECA) universitāšu reitingā LU ir ap 40. vietu, bet, piemēram, Rēzeknes skola- tikai 600 vietā!, https://lv.wikipedia.org/wiki/Latvijas_augstskolu_reitingi Universitātei tiek uzsūtīti ministrijas ierēdņi, kuriem acīmredzami bija jāapmierina Šuplinskas ambīcijas. Kā varam redzēt komentāros, pūlis, kuram nav pat sajēgas no akadēmiskās vides tiesiskā regulējuma, pašreizējo rektoru ir ar mieru bez pierādījumiem ” nolinčot” .
Bordāns
B
Vienreiz jau Šuplinska parādīja "dzelteno kartīti", ja nāks Strīķe, tā parādīs "kusjkinu maķ"!
 • 2
 • 0
?
?
Nu, un ka Rēzeknes augstkola ir vēl sliktāka. Starp gandrīz 60 Latvijas augstkolām ir vēl sliktākas arī par to, piemēram, visas tās augstskolas, kas pamatā tirgo diplomus un vīzas indiešiem un pakistāņiem un kur starp vadības un pasniedzēju vārdiem nevienu latvisku neatradīsiet. Mūsu Saeimas spīkere tādu absolvējusi. Ko cilvēks ar to gribēja teikt? Ka var būt vēl sliktāk, ka LU var būt šo kaktu augstskolu līmenī? Nu, viss jau uz to iet! Diezgan pat strauji.
 • 8
 • 2
klucis
k
LU nav valsts lielākā augstskola...
 • 4
 • 3
prokurors Vioriks
p
Ei. Vera Zheļikovskaja! Kāpēc pirms 3 stundām vikipēdijā kaut ko izmainīji par šo komjaunieti? A mani tāpat neapisīsi. Jasna, ble! Shabra
Kuilis
K
Izcili valstspējīgās latviešu attīstīti neattīstītās valstspējīgi totāli nespējigās zagļu un stulbeņu arāju tautas gaitās nemaz citādi nevar būt- var būt tikai milzīga smirdoņa, truli purni, nelieši pie stūres.
Kika
K
Bezkompromisa komjauniete no Dagdas Šuplinska iecels par rektoru padomju armijas virsnieka ğimenē dzimuşo bezkompromisa bijuşo komjaunatnes sekretārs vietnieku (1970-1972) Borzovu. Neticama politiska izrĕķinăšanăs akademiskă vidē.
Potapoviete
P
Visus nošaut! Pēc tam jau redzēsim, ko darīt.
 • 10
 • 5
bezkompromisam
b
Ko tu tur murgo? Muižnieks un inteliģents? Muižnieks ir nodzēries pāķis, kas paģirains kaut ko svepst. Borzovs vismaz sakopjas, pirms iet cilvēkos. Un runā skaidri, saprotami un sakarīgi. Starp šiem diviem kungiem ir mariāna dziļvaga.
 • 9
 • 17
bezkompromisa prettiesiskums
b
Taisni tā! Latvijā ir vairāk kā 50 augstskolas un koledžas, kur problēmas ir daudz vairāk kā LU. Paskatieties reitingus- kurā vietā, salīdzinot ar LU atrodas Rēzeknes augstskila, kas būtībā ir koledžas līmenī! Kas notiek Turībā? Taču par to Šuplinskai galva nesāp. Galvenais, lai celtu savu politisko reitingu, tiek publiski sists Muižnieks, kas ir dudzkārt inteliģentāks par JKP ielikteni Borzovu. Acīmredzami, ka Šuplinska, lai pastāvētu uz iepriekš bez pierādījumiem sludināto rektora ievēlēsanas procedūras pārkāpšanu, gatava pati būtiski pārkāpt likumu.
 • 19
 • 10
Skabarga
S
Pēc visa dzirdētā Muižniekam būtu meklējama cita muiža. Tomēr LU pagaidām ir 20 000 darbinieku+studentu. Ne mazāk kā 1/100 visas LR... Padomājāt kāds kumoss, ap ko tērgāšana?!
Derglis
D
Iespējams, ka Muižnieks atteicies maksāt par ''jumtu''. LU pieder daudzi NĪ, un tās saimnieciskā darbība, maksas studenti no ārzemēm utt., ir diezgan plaša.
Varbūt labāk ausaini?
V
Ko tāds Borzovs, Rīgas ebreju vidū daudz labāk pazīstams ir Ušakovs? DDD
nopūta
n
Vēl viens pensis....
Ideāli
I
Turpmāk universitātes rektoru nevis vēlēs, bet iecels ministrija! Tas būs vēl nebijis bezkompromisa tiesiskums!
Nja
N
Ieceltais rektora p.i. organizēs godīgas rektora vēlēšanas, bet to jau oligarhu avīzes propagandoni teikt negrib.
 • 1
 • 7
Skaidra bilde
S
Un kāda vaina, ja rektoru ieceļ ministrs? Būs pilna kontrole, nevis tāds bardaks kā LU!
 • 8
 • 9
valsts
v
augstskolas rektoru vēlē sapulce, kurā gan jau liela daļa ir tā paša rektora darbā pieņemtie. Varbūt arī skolu direktorus arī laiks skolniekiem un skolotājiem vēlēt?
 • 17
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas