Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Krievu salā pēkšņi no 15 hektāru teritorijas pazūd piesārņojums; vēlāk atkal atrodas

Plānotajā Lidl veikala vietā atrod bīstamu piesārņojumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
OO
O
Tajā placī pat nekāda ražošana nav notikusi. Kādreiz bija tirgus placis. Ja jau tur piegandēts, tad nav ilūziju, ka piegandēts visur. Ja šmuce nākusi no blakus esošā kanāla, tad tas vienkārši jāber ciet un jāpārbūvē par brauktuvi. Tvaika ielā, braucot ur pilsētu, no rītiem pusstunda jākvern sastrēgumā, jo tas krustojums pie tiltiņa ir galīgi ne mūsu laikmeta.
Krējums Saldais
K
Etiķis visu pa lielam jau uzdrukāja. Manas 5 kapeikas - visas ēkas sākot ar bubļiku pie elevatora dzelceļa uzbēruma līdz Reza korpusiem uzbūvētas uz aizbērtās Sarkandaugavas. Krievu laikos tur savus sūdus lēja visi, kas bija tuvāk un tālāk - Komutators, Latvijas bērzs, Rafs, dīzeļrūpnīca ar metāla liešanas cehu, Boļševička, Radioaktīvo polimēru institūts, Rezs jau bija aiz tilta. Tur var atrast gandrīz visu Mendeļejeva tabulu. Ja grib. Vispār, ko un kur atrod vai nē, atkarīgs no maka biezuma. Ja negrib, tad var uzcelt piemēram tirgu. Lai gan 50 gadu beigās, tajā vēl varēja peldēties, bija daudz laivu būdiņu. Pilnīgi nebaudāma Sarkandaugava palika 70 gadu sākumā, kad viss dzīvais attekā jau bija nobeidzies.
oskars
o
tie kas pardeva zemi ir aferisti , viennozimigi ...
Ma
M
https://news.sky.com/story/boy-10-dies-eight-years-after-eating-contaminated-lidl-burger-11810545
antiņš
a
vai atrada rimčika un maksimas plastmasas maisiņus?
Etiķis
E
bet lidlisti lai attīra šo vietu. Cerams, ka rīdziniekiem par to nebūs jāmaksā.
Etiķis
E
Kādreiz no pilsētas centra paralēli Kr. Valdemāra ielai, tālāk Duntes ielai plūda pilsētas notekūdeņi, kuri tā smirdēja, ka pat trešais trolejbuss šo vietu centās izbraukt maksimāli ātri. Tur bija arī dzelzceļa līnija, jo no kanāla cēla ārā kokus un krāva vagonos. Notekgrāvis tecēja gar 49. vidusskolas stadiona tribīņu aizmuguri, pa tagadējo Grostonas ielu, tā pēdas vēl bija atrodamas pie SWH ēkas žoga Skanstes ielā. . Daļa no notekgrāvja bija nosegta ar koka vāku. Šo mēslu straumi noslēpa kaut kad 60-tajos gados, kad uzcēla ēku Sporta ielā KP un LPSR vadoņiem. Tad arī nolikvidēja t.s rikšotāju koloniju – mazdārziņus. . Mazdārziņu vietā uzbūvēja bērnudārzus, jo tais laikos par vides tīrību neviens neuztraucās. Hipodroms tika nolikvidēts, kā pilsētvidei nepiemērots kapitālisma augonis. Vaļējo atteku pamazām aizbēra ar būvgružiem, smiltīm un kas viņu zina, ko vēl. Tā ka neviens nezina, kas tur ir savācies un atrodams šajā vietā. Tā ka nav ko brīnīties par piesārņojumu, bet lidlisti
No Vācijas
N
LIDL veikals ir labs veikals.
Zane
Z
Cik dīvaini! Tajā teritorijā agrāk bija Sarkandaugavas tirgus. Tirgus būtu bijis tas piesārņotājs?
Zintis
Z
Ne, visticamāk, Gumijas rūpnīca caur Vecdaugavas gultni...
  • 3
  • 0
nožēlojami!
n
Valsts un pašvaldības bezatbildība! Vai tad Skay arī tad nav uzbūvēts uz saindētas zemes?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas