Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vairums ministru pagaidām nepauž atbalstu idejai par dažādu ģimenes formu atzīšanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Vai tad nepietiek ar Viņķeles antiģimenisko darbošanos ?
E
E
Pareizi. Es neatbalstu un ceru, ka netiks pieņemts šāds lēmums. Po*ig uz 21.gs, tas nav pareizi. Visur apkārt viena ped**astija. Murgs. Visur internetz, klipi utt aizsisti ar vieniem p**iņiem!!!!
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Vai tad nepietiek ar Viņķeles antiģimenisko darbošanos ?
 • 1
 • 2
P
P
Sapratu,ka varesu lugt kaiminam vina kazas kaju.
Ass
A
Acīmredzot lobijs skops uz naudu .Nabaga tautas kalpi nezin ko darīt .V Ar būt šeit ir vieta tautas lēmumam (referendumam!) ,nevis uzspiestiem lēmumiem no Sorosa kantora.Re ka par valodu mēs ātri organizējam ,bet ko mācīsim bērniem to lai mums iesaka!
Kauns par netikumību!
K
Ārlaulības bērnu mātēm janes pašām savu kauna nastu bez palīdzības no apbērnotāju puses kā sodu par savu netiklo dzīvi! Lai vińas raudādamas savu grēku nožēlo! Sievietes no Ievas laikiem ir pazīstamas kā grēcinieces kuras jāsavalda!
Dostojevskis
D
Vai tas varētu būt, ka vientuļās mātes ir civillaulību galvenais iemesls? Mani vērojumi gan liecina, ka iemesls ir izlutināto vīriešu bailes no atbildības. Protams, es jūtu līdzi tiem, kuriem jāizcieš laulību reģistrācijas ceremonija un tam sekojošā divu dienu jezga un tai sekojošie kāzu izdevumu parādu atmaksājumi... bet... tagad taču var arī bez ļembasta!
 • 3
 • 8
Dastajevskis
D
Parasto ģimeņu vērtības nodrošina gan naturāļu, gan geju laišanu pasaulē, turpretī geju ģimenes to nenodrošina. Kam tad der geju laulības, kas britos tiek regulāri reģistrētas?
Itamars Toledano
Laulība ir institūcija, kas Dieva bausli TEV NEBŪS LAULĪBU PĀRKĀPT visdazādākās formās un variantos PĀRKĀPJ. Nezinu nevienu laulību, ko nebūtu maucība, alkoholisms, narkomānija un vardarbība skārusi. Pie tam, ģimenes atražo gejus, lesbietes un prostitūtas, ja kas...
Dostojevskis
D
Man nav saprotams - ar ko "laulība" "ģimenei" nav derīga?
Itamars Toledano
Tur nav nekā nesaprotama. Ja laulības ģimenes tikumību nevaro, bet, tieši otrādi, degradē (kā mēs to nemitīgi redzam), tad tā neder nekam.
 • 6
 • 0
Dostojevskis
D
Toties arhaiskos teikumos runājoši psihopāti nemitīgi tēlo gudrus, lai gan viņu muļķība nāk ārā pa visām vīlēm. Bet to neviens nemana, līdzšāds murgotājs nekļūst par deputātu. Tad gan pamana... par vēlu.
 • 1
 • 9
GUDRS ar savu nesaprašanu NELIELĀS,
G
un pa visu pasauli to NEIZBAZŪNĒ.
 • 10
 • 5
Luters
L
Cerams, ka Latvija nekad nenonāks situācijā, kad varturiem izdotos tautai uzspiest perversu ģimenes modeli.
Tāds modelis nebūt nav jāuzspiež.
T
Tāds modelis pastāvēja jau pirms grēku plūdiem, un tieši tāpēc plūdi NĀCA. Nu nāks UGUNS, jo VISAS ģimenes - naida, melu, netiklības un izlaidības modeļi, un jābrīnās par tiem, kas paši sevi neierauga un neatpazīst.
 • 8
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Solis uz visiem pieejamu pirmsskolu ir gauss(2)

Daina Kājiņa, kas pirmsskolas izglītībā strādā jau trīsdesmit gadu, intervijā Aismai Orupei uzsver: privātais sektors ir sevi pierādījis kā labu spēlētāju. Ne velti Rīgā ir 150 privāto bērnudārzu...

Okupācijas muzejs pārtop(20)

Šobrīd VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) vadībā turpinās darbi Strēlnieku laukumā 1, Rīgā. Vienlaikus ar atjaunoto Latvijas Okupācijas muzeju (LOM) un tā Nākotnes namu top memoriāls padomju okupācij...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas