Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Valsts finansētās brīvpusdienas plāno pārlikt uz pašvaldību pleciem

Valsts finansētas brīvpusdienas - ekstra vai reāla vajadzība?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Guna
G
Vispār jau vieglas pusdienas visiem , cik var izmaksāt viegla zupiņa vistas buljons ,dārzeņi ,
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
tas būtu jāuzprasa bērniem nevis šlipsainajiem !
No skolas
N
Kā var mācīyies izsalcis bērns? Bērnam vajag labi justies un tad būs mācības!
Mammiņ
M
Nu tad pabaro savu bērnu mājās. Visi tik gaida ...dod,dod.
 • 2
 • 6
No cietuma
N
Mums gan ir tās brīvpusdienas ! Bērniņi, sanāciet !
 • 5
 • 1
Līva
L
Vairums pašvaldības jau dara to, ko vajadzētu darīt valstij. Tad nu ministrelle izdomājusi, valsts naudiņu paturēt sev, nastu oficiāli uzlikt uz pašvaldībām un tad ar šo lielītos kā baigo sasniegumu, jo realitātē vairums vietās viss jau tiek nodrošināts.
dusmīgā
d
Samazināt deputātu, padomnieku u.c. "stūrētāju" algas, piemaksas, pabalstus, komandējumu apmaksas un redz kā ietaupīsies līdzekļi. Būsim dāsni un prātīgi - atdosim šos līdzekļus bērniem. Arī kosmoss var pagaidīt. Man, kā šīs valsts pilsonei, maniem mazbērniem no tā nav ne silts, ne auksts. No ministres teiktā tikai uzzināju, ka IZM līdzekļi tiek tērēti šādai vajadzībai. Lūdzu ar mēdiju palīdzību informējat lūdzu, kas tas ir par kosmosu?
kebabs to>ļuļa
k
No nozares uz nozari rotējamie politiķi paļaujas tikai uz ierēdņiem,jo nevar būt polispeciālisti! Tāpēc jau ierēdņu skaitu samazināt nevar!
Ekspeditors
E
Ekstras,pēc koplīgumiem ar nozaru arodbiedrībām pienākas tikai ministriju un daudzo valsts uzņēmumu padomju ierēdņiem.
ļuļa
ļ
valsts neko nefinansē. finansē nodokļu maksātāji, kuriem par saviem nodokļiem ir tiesības pretī saņemt pakalpojumus. bet latvijā ierēdņi nezin kāpēc iedomājas, ka tā ir viņu nauda, un ka nu šie lems par tās sadalījumu, un sadalījums vienmēr ir par labu jauniem ierēdņiem, tā vietā, lai nauda tiktu izmantota iedzīvotāju labā.
:)>>ļuļa
:
Politiķi vienmēr izvēlas manipulējamākos un pakļāvīgākos ierēdņus!!!!
 • 1
 • 0
>ļuļa
&
Tu tak vienreiz tiec skaidrībā pats ar savu galvu: Ja tev visā vainīgi ieredņi-tad pajautā sev: Ko dara politiķi kam ieredņi jakontrolē?
 • 7
 • 3
Nejēga
N
Varbūt jautājums būtu saprotamāks, ja vārdu REĀLA, izteiktu latviešu valodā, jo dzīvojam taču Latvijā?
Pareizāatbilde
P
"ekstra vai reāla vajadzība?" Atbildiet paši uz jautājumu : CILVĒKS LATVIJĀ - EKSTRA, VAI REĀLA VAJADZĪBA?
Янис
Я
А ответ кому дать? Если америкосу, то ему в Прибалтике человек то и не нужен, ему нужны тут военные базы, чтобы в случае собственной агрессии не дать быстро добраться российским войскам до ракет в Польше и в Венгрии, которые америкосы там установили против России.
 • 3
 • 8
Margarēta
M
Starp citu, piemēram, Somijā visi skolēni jau sen ēd skolā bezmaksas pusdienas. Somija ar to ir izsitusies, ka sapratusi: cilvēkus mainīt nevar, kas dzer, tas dzers, kas ir pustraks, tas tāds paliks, var tikai parūpēties par bērniem (ēdiens, laba izglītība visiem), lai tas nepāriet nākamajā paaudzē. Latvijā ir otrādi, mežonīgais kapitālisms kļūst vēl mežonīgāks. Un Augšas izliekas, ka Apakšās ir tikai Jauki Ļaudis, ar ko viņi kontaktējas vien tad, kad aizbrauc reģionālajās vizītēs un viņiem demonstrē normālākos pagasteļa ļautiņus, kas apvilkuši svaigu humpeļu kārtu. Vai Dziesmu svētkos, kad redz masu skatus. Ikdienā lielākā daļa sabiedrības, atļaušos norādīt, Latvijā demonstrē uz galējas nabadzības vai antisociāla, vai abu šo fenomenu asmens. Piedodiet, bet reģionos ir arī skolotāji, kas nosēž brīvo laiku feisbukā un bērniem neuztaisa siltu ēdienu, kur nu vēl par cilvēkiem no "vienkāršākiem slāņiem".
Tālis
T
Ir cilvēks - ir problēma! To teica tas briesmonis, kas nonāvēja 50 miljonus cilvēku. Būs mazāk pensionāru (vest uz mežu), nebūs problēmas. Būs mazāk bērnu - nebūs problēmas. Nav skolotāju - ir problēma. KO vēl izdomās IZM?
Pravietisnejaukais
P
Nonācis Staļina situācijā, Tu , iespējams, viņu pārspētu daudzas reizes. Nekā personīga.
 • 8
 • 7
Margarēta
M
Brīvpusdienas bērniem daudzās pašvaldībās ir sakarīgākais naudas izlietojuma veids, citādi gan bagātās, gan nabagās nezina, kur naudu likt: flīzē takas uz jūru kilometriem garumā, taisa sazin kādus pieminekļus un memoriālus, izdāļā penšu koriem un visādiem pašdarbniekiem braukāt uz margināliem festivāliem "nest {ielikt vajadzīgo pagasteli} VĀRDU pasaulē (atver jebkura sūnu ciema mājaslapu un iečeko lēmumus, vienmēr ir garš saraksts ar to, kam piešķirti līdzekļi dalībai pasākumos, reizēm tas ir izglītojoši, var uzzināt, ka eksistē visādi Dieva pamesti kakti kaut kur Slovākijā vai Ungārijā, kur nu taisās nest Sūna Ciema vārdu mūsu Sūnu Ciema pensionāru deju kolektīvs, paukotāji, laivotāji, adītāji un sazin kas vēl, kas piezīdies pie pagastmājas ar saviem hobijiem un čomiem. Katram Sūnu Ciemam ir arī pa 5-6 sadraudzības Dorfiem pa visu Eiropu, kur vismaz reizi 2 gados jādodas Sūnu Ciema delegācijai (saprotams, ka tajā ietilpst tikai Sūnu Ciema pozīcija, opozīcija sūkā ķepu).
No flīzēšanas nāk otkats
N
bet no ēdināšanas - čiks
 • 11
 • 1
???
?
Kārtējā ačgārnība, kuru jaunie ravē ārā. Kāds sakars IZM ar bērnu ēdināšanu. Naudu gan vajadzētu atdot līdz ar funkciju. Vēl arī samazināt to darbinieku skaitu, kuri apkalpoja šo ēdināšanas sistēmu. Tur būs kādi desmit cilvēki vismaz.
Nejēga
N
Kas ir FUNKCIJA?
 • 3
 • 5
Z Līvmane
Z
Pašvaldības ir korupcijas perēkļi un tikai pukst, ka nav naudas..

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas