Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis

Latvijas lepnuma stāsts: Bez negatīvas attieksmes

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Visu cieņu!
V
CIENU pozitīvus un atsaucīgus cilvēkus kāds ir Māris Macuks, kuram ir cieņa pret sava uzņēmuma/ veikalu datrbiniekiem!
inga
i
šis stāsts ir par Latvijas LEPNUMU - cilvēku, un par Latvijas KAUNU - valsts attieksmi pret cilvēku, un kaunu dubultā - par valsts attieksmi pret bērnu un bērna veselību, par attieksmi pret māti un ģimeni (it īpaši, ja tā ir nepilna ģimene). Valstij NAV naudas, lai izārstētu akūtu slimību, lai tā nepāraugtu hroniskā (kuras ārstēšana ir galugalā dārgāka), un valstij NEINTERESĒ, vai šis bērns pēc kādiem padsmit gadiem kļūs par nodokļu maksātāju, vai par invaliditātes pabalsta sanēmēju. Cik daudz valsts ir IETAUPĪJUSI ar šā bērna ārstēšanu ŠODIEN, uzkraujot savas SATVERSMĒ noteiktās saistības mātei un labiem cilvēkiem? Un pretstatam, cik lielu ieguldījumu valsts izaugsmē sniedz VESELS cilvēks sava darba mūža garumā? Ja valsts nespēj izārstēt deguna dobuma iekaisumu, tad ko lai saka ģimenes, kuru bērniem ir tiešām sarežģītākas un smagākas veselības problēmas?! Vai tiesībsargam Jansonam nekas nav sakāms šajā sakarā?
inga
i
"Tiesībsargs ja kas arī ir viena no šova dekorācijām" Tieši tāpēc es arī pieminēju Jansonu, kurš aktīvi pseido-darbojas dažās visai populistiskās jomās un izliekas neredzam patiešām smagas un ilgstošas problēmas.
  • 2
  • 3
bs
b
Nav nekādas valsts attieksmes,bet ir valsts iedzīvotāju attieksme.Kamēr iedzīvotāji taisīs šovu mēslos tikmēr nekādi tiesībsargi nelīdzēs.Tiesībsargs ja kas arī ir viena no šova dekorācijām.
  • 1
  • 2
Tiesam pozitivi
T
...tikai viens jautajums rodas... Kur deklaretaa bezmaksas medecina? PS Visu cienju Cilvekam, kursh VIENKARSHI PALIDZEJA!
Andrejs Mūrnieks
A
Visa cieņa kustībai, kas parāda labus cilvēkus, varoņus! Lūk, tieši uz tādiem cilvēkiem un viņu dzīves pieredzi, aktīvu rīcību - citu labā - ir jāorientējas TIKUMĪBAS mācīšanā, nevis uz lamu vārdiem dzejā vai naturālistiskām filmām utml. Sabiedrībā un īpaši jaunatnei sevišķi trūkst labu piemēru, kam līdzināties, ko atdarināt, diemžēl ir daudzi sliktie piemēri, vardarbība, neuzticība, prastums un banalitāte!
bs
b
Tā vietā,lai vienkārši izārstētu bērnu taisa visādas kustības,kur slavinà veiksmes stāstu,riebjas.Normālā valstī būtu veikuši izmeklēšanu,kāpēc bērns nesaņem med.palīdzību,bet muļķu zemē sit plaukstas un priecājas,ka kāds izdzīvojis pateicoties laimīgai apstākļu sakritībai nevis likuma varai.
  • 1
  • 5

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi