Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Nogāzies un apdedzis elektrolīnijas stabs Heldsbērgā Kalifornijas štatā. Lai izvairītos no jaunu ugunsgrēku izraisīšanās, vietām štatā tiek pārtraukta elektrības piegāde

Investīciju trūkums atstāj Kaliforniju tumsā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
saprāts
s
Šis ir tas gadījums, kad kapitālisms kaunpilni zaudē sociālismam. Kopumā ASV ir dikti atpalikusi no tādām valstīm kā Norvēģija, Somija un Dānija, kur muļķīga palikšana bez elektrības nebūtu iespējama.
Ilgtspējīgāsinerģija>hmmm
I
Grētai nekas nav jāmācās, jo Grēta neko daudz arī nespēj iemācīties. Bet, no viena grāvja otrā grāvī streipuļojošā cilvēce atēdīsies to "zaļumu" un Grētu neviens vairs nepieminēs. Jo nevar tā būt, ka vājprāts nenovestu strupceļā (sūdos). Bet ļaudis tikai tad spēj pieņemt saprātīgu lēmumu, ja ir sūdos līdz ausīm.
hmmm
h
"un Grētu neviens vairs nepieminēs." Domāju pieminēs. Ar kādu stiprāku vārdu plūdumu...
  • 2
  • 1
Jānis
J
Tirgus ekonōmika ,kur viss ir atkarīgs no izdevīguma. Parastais cilvēks var dzīvot tumsā un graust sausiņus .
kokteilis
k
Kalifornijā valda welcomisti, genderisti un Holivudas pedofili, nevis tirgus ekonōmika.
  • 5
  • 0
Emma
E
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - www.GetMeets.com
sorry
s
Lai saprastu, kāpec Cal-ā nav strāvas, pietiek paskatīties 2005 gada dokfilmu ''Enron'' - brīvi tūbā. Nocietīsieties līdz galam, jautājumu nebūs. Bet īsi sakot - štats, kas reiz ievēlēja par 65 miljonu prezidentu - gubernatoru pusanalfabētisku austriešu muskuļpumpīti, nevarēja nenonākt šaurajā bezizejā.
hmmm
h
Iemesls ugunsgrēkiem ir zaļā ideoloģija. Redz, zaļie jau "piemirsa" pateikt, ka normālā, dabīgā mežā - ugunsgrāks tā ir NORMĀLĪBA - un alternatīva ir šā te ugunsgrēka iespēju novērst mežu PAREIZI izcērtot. Faktiski meža (zinātniski pareiza!) izciršana ir dabīgā ugunsgrēka simulācija, aizstāšana. Ne viss kas ir dabīgs ir labs. Tāpat jāpaskaidro, ka tiek panākts noteikts līdzsvars starp cilvēku un dabu un šis līdzsvars tiek izjaukts, kad viena sūda putna, vai auga dēļ tiek pieprasītas dramatiskas reformas ekonomikā.Tas pats būtu beidzot jāiemāca vienai Grētai Zviedrijā. Nav iespējama labklājība, ilgs vidējais cilvēka dzīves ilgums, starptautiskā tirdzniecība utt bez noteiktām izmaiņām dabā. Tad nebūtu tāda māžošanās, kā ceļošana pār okeānu nevis ar lidmašīnu bet jahtu un bruaciena izmaksas virs 50K dolāru, par ko var nopirkt elektromobili un uzdāvnāt kādam autobraucējam un tādejādi rezultātā vairāk saaudzējot dabu, nekā nelidojot ar lidmašīnu.
ha, ha
h
Kalifornija gāžas liberālajā bezdibenī, jo tur jau pārgatavojušies un pūst indīgie augļi, kurus ziedpumpuru stadijā kultivē arī mūsu nelietīgie sorosīti, sagrābjot masu medijus un zombējot jauno paaudzi ar komunisma sērgu, pret kuru viņu vecākiem un vecvecākiem no padomijas laikiem vēl saglabājusies noturīga imunitāte.
meludienas izgriezto
m
Skatieties youtube: Higher Priority: Diversity or Working Infrastructure? PG&E The Woke Utility| POLITICS | Rubin Report
100%
1
Grētas pirksts.
liberāļu
l
rījība un naudas kāre atstāj Kaliforniju tumsā...
Labojiet virsrakstu!
L
"Sarkano ideoloģija atstāj Kaliforniju tumsā."
kekso
k
tā notiek vislaik kad komunisti tiek pie varas... ne jau no ugunsgrēkiem cilvēki bēg no Kalifornijas, bet no nodokļiem un represijām .... drīz būs vēl viena Detroida tur
Gena>11.novembris
G
Tu esi pret draudzību ar vareno Krieviju? jusu pasu latviijci tevi te apedis bez sals....
  • 3
  • 1
sesko>kesko
s
Un no LV ar bēg no nodokļiem vai no prihvatizatoru-liberaļu patvaļas????
  • 2
  • 2
11. novembris
1
Dolbik, kur tur komunistu. ASV tak ir DEMOKRĀTIJA,tās šūpulis. Bet varenajā un diženajā Latvijā gan toni nosaka komunisti,ex-bet komunisti. Viss zem Solnceviešu ķepas.Lai 2.Parex žīdeļi nekarātos ,maksāja visa Latvija.Un vēl pāris miljardus aizņēmās,jo Latvija var.
  • 11
  • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Baltkrievijā pieaug neapmierinātība(1)

Lai gan svētdien paredzētajās vēlēšanās, visticamāk, uzvaru kārtējo reizi gūs par pēdējo Eiropas diktatoru dēvētais Aleksandrs Lukašenko, augošais atbalsts opozīcijai liecina par valsts galvas iete...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits