Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Nevis dabūt, bet dzīvot

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
q
q
Ja deguns Tev sarkans vai tamlīdzīgs kļūst, Tad veltīgs nav bijis Tavs ražīgais mūžs.
Iespējams, šī cilvēka
I
vadības laikā Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē visvairāk rīkoja konkursus uz brīvajām radio frekvencēm un tāpēc, iespējams, bija vislielākā korupcija.
buks
b
Man nav sajūtas, ka šis vecais žīds ir pelnījis to glorificēšanas devu, kuru viņam daži tā cenšas parakstīt. Mes bijam 3 vecie latviešu strelnieki- es, Vuļfsons un vēl viens ar tadu jocigu uzvardu- Berzins.
Breksis
B
Horizontālais taimkods
Atis Priedītis
A
Šobrīd pilnībā tiek noklusēta pati drosmīgākā Ābrama Kleckina rīcība. Viņš organizēja un bija galvenais cilvēks Latvijas Universitātē notiekošajos Starptautiskajos Politiskās Dziesmas festivālos. Šie festivāli bija ļoti liela uzdrīkstēšanās un patiesībā ievadīja Atmodas kustību. Spriežot pēc tā, ka par šiem festivāliem masu medijos netiek rakstīts pilnīgi nekas, var izteikt pat domu, ka šie festivāli bija bīstamāki par LTF un Atmodu. Un tādi paliek joprojām.
Atis Priedītis
A
Tieši Kleckins ļāva šajos festivālos izskanēt pret kompartiju un padomju varu vērstas dziesmas. Par leģendāru var uzskatīt 5.festivālu, kurš patiesībā bija dumpis pret padomju varu. Tieši tāpēc jau arī ir aizliegts par šo festivālu rakstīt, jo pēkšņi izrādījās, ka visa lielā čekistu armija ir kļuvusi bezspēcīga. Tieši šis festivāls arī pierādīja Dziesmas lielo spēku.
 • 5
 • 8
ejiet jūs ar saviem vulfsoniem
e
šis arī bija un ir čekas 'gaišais' spēks; it kā bez ebrejiem un čangaļiem neviena nebūtu, par ko rakstīt
 • 10
 • 10
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
"Kļockins" nav "tulkojums atpakaļ no krievu valodas." "Kļockins" ir uzvārda "клецкин" izruna krieviski! Savukārt, клецка jeb kļocka nozīmē klimpa. Zirnis tēlo nezinīti, lai gan pats ir dzimis un audzis padomju Latvijā un zina krievu valodu. Nožēlojama šī it kā politkorektā apdauzītība, kurai jau vairs nav jēgas. Latvisks variants šim uzvārdam varētu būt - Klimpainis, Klimpītis, Klimpēns, un tamlīdzīgi.
Patrīcija Eža
P
Nu, ja cilvēks labāk grib, lai viņu sauc par "Kleckinu", nevis "Kļockinu", kāpēc nesniegt viņam šo prieku?
 • 1
 • 0
Jakubs Smuškins
J
Es dotu priekšroku variantam Klimpings vai Klimpiņš.
 • 2
 • 3
lrtt
l
pār Latvijas informatīvo telpu noteicēji ir bijiši latviešu tautas niknākie ienaidnieki. Viens no tādiem ir Ābrams Kleckins. Ābrams Kļockins ir zvērināts cionists, komunists, Krievijas KGB darbinieks, ko godmanis un borovkovs savulaik iebīdīja par mēdiju uzraugu un cenzoru, lai vājinātu latviešu valodas un kultūras pozīcijas valstī un indētu starpetniskās attiecības. viņš pat nekaunīgi atļāvās neatskaņot LR himnu juangadā no 2010. uz 2011. gadu
 • 13
 • 6
Ja dzīve beidzas,
J
tad to dabūt vairs nevar.
Ne jau tikai žīdus (jūdus)
N
vien iznīcināj,a, bet gan arī samariešus un galiliešus, - visu ebreju tautu. To darīja sātana bērni, un tie ir uz mūžiem nolādēti. Tie, kas viņus glāba ir Dieva bērni, un tie Dievu REDZĒS!
 • 6
 • 0
valsts īpašumus nodot ebrejiem?
v
Žīdus iznīcināja tāpēc, ka žīdi, bet, piemēram, Aizsargu organizācijas locekļus, tāpēc, ka aizsargi. Nevenu neinteresēja viņu vainu. Galvenais bija piedrība konkrētajai grupai. No tā izriet, kas? Pareizi Kļockin, ka Aizsargu nemi ir jāatdod īpašumā nogalināto aizsargu bērniem. Tie pat ir tiešie īpašnieki, atšķirībā no viena otra cita Odesas izcelmes afērista-marodiera, kurš grib iedzīvoties uz nogalināto rēķina.
 • 15
 • 12

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Es reti ieeju zonā

Keitija Bārbale (19) sacer un dzied savas dziesmas, ar kurām 18. maijā piedalīsies arī šīgada Latvijas Universitātes un Radio NABA jauno mūziķu konkursā Hadrons.

SestDienas receptes: Aukstā zupa siltajam laikam(1)

Turot abus īkšķus, lai patīkami siltais laiks nepazustu arī turpmākās nedēļas, šoreiz zupas receptē tieši šādam vasarīgumam piestāvošā aukstā zupa. Bet otrajā ēdienā šonedēļ piedāvājumā mazāk tradici...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata