Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +10 °C
Apmācies
Piektdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Brūk olimpiskie ideāli

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
[email protected]
j
LŪDZU, IZLASIET MANU TESTU  Mani sauc Yanko Georgiev Uzņēmuma Bulgaria Airways izpilddirektors. Es vēlos, lai jūs visi zināt, ka pilsētas banku aizdevumu kompānija ir viena no labākajām aizdevumu kompānijām internetā, kas piešķir jums jūsu izvēlētu aizdevumu.  Uzņēmums dažus mēnešus atpakaļ, es viņiem nosūtīju ielūgumu saņemt  īpaša summa 30 miljonu eiro apmērā mūsu gaisa kuģa uzturēšanai un revolucionārai gaisa satiksmei ievērojama ekonomikas vējavēja laikā. Gaisa transporta stabilizācijas padome un apvienojās  aizdevumu garantiju aģentūras atteicās piedāvāt mums nepieciešamo aizdevumu  nolēma meklēt īstu brīvā tirgus aizdevumu kompāniju vietnē  Lai saņemtu aizdevumu internetā, mēs ar viņiem, izmantojot mūsu I.T departamenta palīdzību, varējām sazināties ar viņiem šeit internetā, un 3 darba dienu laikā mēs saņēmām pieprasīto aizdevumu, un mēs izpildījām visas prasības, kuras viņi lūdz. tā kā man nekad nav ienācis prātā, ka tiešsaistes aizdevuma atlasīšana notiks lai būtu ti
rusnacistu rusidiotšovs
r
Tā kā ruskriminālnoziedznieki rusnacisti vairs nevar noliegt nacistiskās rusņas dopingu programmas pastāvēšanu, tad piesaka visrusdeģenerētāko rusnacistu rusneaizvēršanās šovu ''BET ASV...''
[email protected]
l
Labdien, es esmu traka, no amerikāņu, es saņemu aizdevumu no Jose Luis aizdevumu sabiedrības, vai jums bija nepieciešams aizdevums, lai atmaksātu parādu, vai arī jums ir nepieciešams personīgais aizdevums, sazinieties ar viņiem pa [email protected]
iv
i
"Diena" sevi pazemo, kad atbalsta jeņķu vadīto konkurentu nomelnošanas kampaņu. ASV sen ir izveidota sportistu dopinga atbalsta programma.
rusdebiliķim iv
r
Vai tu, rusdeģenerāt, esi gatavs šo vareno bļāvienu atkārtot kā liecinieks, kuram iestājas kriminālatbildība par rusmelošanu?
  • 1
  • 1
Янис
Я
Посмотрим правде в глаза, реальных доказательств нет, обвинения сфабрикованы, просто тупой наезд на Россию, попросту говоря очередная атака клана Рокфеллеров на Россию.
rusnacistam peķerisam
r
Tālāk, rusnacist. Ja tu, rusnacist, uzskati Krieviju par ''savu valsti'', tad kāpēc vēl neesi aizvācies no Latvijas? Vēl tālāk, rusnacist. Arī Hitlera nacisti aizstāvēja visu savā valstī notiekošo, ieskaitot gāzes kameras, Hitlera nacismu, agresīvus karus utt, Par to dažus Berlīnes nacistus pakāra. Ja tu, rusnacist, par katru cenu aizstāvi Krievijas NO KURAS TU RUSNACIST ESI AIZBĒDZIS UN KURĀ TU RUSNACIST NEDZĪVO noziegumus, tad, rusnacist, tu saņemsi savā rusnacista purnā tik daudz kritikas, cik būsi pelnījis, un ar kvekšķēšanu pretī tu, rusnacist, tikai palielini tās kritikas daudzumu, ko tu, rusnacist, saņemsi. Saprati, rusnacist? Vēl gribi, rusnacist?
  • 1
  • 1
rusnacistam peķerisam
r
Pirmkārt, rusnacist, vismaz Starptautiskajai olimpirkajai komitejai, rusnacist, nav zināms tas, ko tu, rusnacist, te bļauj. Otrkārt, rusnacist, vai tu, rusnacist, esi gatavs atkārtot savus rusnacista bļāvienus kā liecinieks, kuram iestājas kriminālatbildība par rusnacistisku rusmelošanu? Treškārt, rusnacist, Latvijā ir vārda brīvība, pie kuras pieder arī rusnacistu saukšana par rusnacistiem. Ja tev, rusnacist, kaut kas nepatīk - vācies, rusnacist, mājās!
  • 0
  • 1
Pēteris
P
Krievam ir taisnība, reālu pierādījumu nav. Bet vai visiem nav zināms, ka ASV darbojas valsts dopinga programma sportistiem? Un - ja cilvēks aizstāv savas valsts sportistus, viņu uzreiz saukāt par rusnacoistu ir zemiski un cilvēka necienīgi. Viņa komentā nav nekā nacistiska, kā ir tajos, kuru autors citus - neatkarīgi no reālās tautības - saukā par "rusnacistiem".
  • 3
  • 5
Янис руснацист
Я
Посмотрим правде в глаза - если руснацисту не нравятся фякты то они сфабрикованы и от Рокфеллера.
  • 4
  • 3
trusis nejaukais
t
vienkārši nevajag pasniegt nekaadas naudas balvas un zelta medaljas, iedot pušķi un paspiest roku. tad arī atkritīs alkatība pēc medaļām un pasākumā piedaļīsies patiesi sportisti nevis viņu sponsori. un nekādas sponsoru reklāmas.
tyu
t
SOK jeņķu vadībā izveido ienaidnieku un pret to cīnās? Bet histēriska propaganda arī Latvijas mēdijos ;liek domāt, aka ASV ies līdz galam?
rusnacistam ciruļisam
r
Redzi, rusnacist, tā kā Latvijā ir vārda brīvība, tad cenzūra - komentāru dzēšana tikai tāpēc vien, ka šie komentāri nepatīk tādiem kā tu - ir KRIMINĀLNOZIEGUMS. Iegaumēr, rusnacist - Latvijā cenzūra ir aizliegta!
  • 0
  • 1
cīrulis
c
Neviens mans oponents nav rakstījis nekādu ''nacisma'' vai ''fašisma'' propagandu - no manas puses bija rusidiotšovs ''pats tu tāds''. Tā kā es, rusnacists, pats esmu pārāk rusgļēvs un russpītīgs, lai atzītos savos rusidiotmelos, tad šo komentāru uzrakstīja oponents manā vārdā, bet visi komentārā minētie fakti ir patiesi.
  • 0
  • 1
rusnacistam rusdeģenerātam
r
Bet tu, rusnacist, aiz krievu mugurām neslēpies! Pirmkārt, tā kā tu PATS ESI AIZBĒDZIS NO KRIEVIJAS ATPAKAĻ NESKATOTIES, tad ne tu, rusnacist, te kādam mācīsi attieksmi pret Krieviju. Otrkārt, RUSNACIST, TAVA RUSHISTĒRISKĀ RUSIDIOTISKĀ VISU KRIEVIJAS NEGĀCIJU AIZSTĀVĒŠANA PAR KATRU CENU nekādā ziņā neuzlabio attieksmi pret Krieviju, bet tikai pasliktina! Ja tu rusnacist ruscīruli rusmeli rusbļauri, gribi, lai būtu mazāk Krievija adresētas kritikas, tad turi rusknābi aizvērtu, jo no taviem ruisnacistiskajiem rusčiepstieniem kritikas kļūst tikai vairāk!
  • 0
  • 1
rusnacistam rusdeģenerātam
r
Nevari aizvērties, rusnacist? Tūlīt palīdzēšu, rusnacist! Pirmkārt, rusnacist, mums te Latvijā ir vārda brīvība, kuru mums latviešime dod Satversme un tu, rusnacist, neatcelsi. Otrkārt, rusnacist ruscīruli rusmeli, tev, rusmelim un ruskriminālnoziedzniekam, tagad nāksies vai nu paskaidrot, kurš mans komentārs saturētu ''nacismu'' vai ''fašismu'' vai arī tev, rusmelīgais ruscūīruli, nāksies ar kaunu aizvērt rusmelīgo knābi!
  • 0
  • 1
kam nepatīk cīruļi
k
Nelaimīgā kārtā nozēlojamais cilvēks, kas citus lamā par nacistiem un fašistiem, pats raksta fašistiskus un nacistikus komentus. Ja "Diena" tos nedzēš, tad tikai ;pataisa sevi par samazgu bedri, kurā tādiem rusofobiem tiek dota zaļā gaisma:))))
  • 3
  • 3
Kremļa cīrulim
K
Paskaidroju īpaši spītīgiem rusnacistiem, faktu noliedzējiem un histēriskiem bļāvējiem. Meļi un krāpnieki jūs ja esat un ar spītēšanos, histērisku kliegšanu un bērnudārzniekiem raksturīgu saukāšanos jūs tikai padarāt sevi par muļķiem. Vai jums to vajag? Tas pirmkārt. Otrkārt, Kremļa cīrulīt, tavi histēriskie čiepstieni tikai PALIELINA pret Krieviju vērsto kritiku! Treškārt, fašistiņ, te nav Krievija, te ir Latvija - ko gribu, to rakstu un ne tu mani pasaulē laidi, ne regulēsi :D Saprati, pašieceltais cenzoreli?
  • 5
  • 3
cīrulis
c
Paskaidroju īpaši neattapīgam krievu ienīdējam. Tādu pašu kampaņu kā pret Krieviju var sākt arī pret citām valstīm, domāju, ka pret ASV tai kampaņai būtu krietni lielāks pamats. Bet likumīgi ir tdiskvalificēt tikai tos sortistus, kuriem ir pozitīvas dopinga proves. Uzsākt histēriski bļaut pret Krieviju un tikai uz tā pamata aizliegt visiem krieviem piedalīties ir stulbi. Tad aizliedziet arī jeņķiem un citām attīstītām valstīm. Redz, krievi nenopirka nevienu jeņķu ziņotāju. Varbūt vajadzēja?
  • 4
  • 7
Kremļa melim Nr 2
K
Tātad rusnacistu dopingošanas sistēma ir draudzības apliecinājums pret citām valstīm un, ja kāds rusnacists ir pieķerts dopingošanā, tad vainīgi ir viņu pieķērušie, jo rusnacists nevar būt vainīgs pat teorētiski?
  • 10
  • 6
ideali
i
Olimpiskie ideāli sen ir sagruvuši. Vai ASV jau sen neksistē valsts atbalsts dopinga lietoitājiem amer. sportistiem? Bet kāpeēc pret ASV nav nekādu sankciju? vai ne tāpēc, ka uzbrukumā pret Krievijas sportistiem noiteicošā loma ir ASV?
rusnacistam ruscīrulim
r
Ar Kremli tev, rusmelīgais rusnacist, sakars tāds, ka tu rusmelo tāpat kā rusmeļi no Kremļa. Pastāsti, rusnacist ruscīruli rusmeli, kurš izņemot tevi te ir kaut ko teicis par ''veselas tautas ienīšanu'' un ja nevierns, vai tu rusmeli ruscīruli rusnacist strīdies pats ar sevi? Tālāk, rusmeli rusnacist ruscīruli rusmankurt. Kāpēc tu, rusnacist, pats n0o Krievijas aizbēdzis atpakaļ neskatoties, tagad tik histēriski čivini aizstāvot Krievijā pastāvošās nelikumības? Ir ko atbildēt, rusnacist? Pēc cenzūras domām aizliegts viedoklis, bet tiek publicēts ar TREŠO mēģinājumu! Kriminālnoziedzmieka madžiņ zināšanai - cenzūra arī šodien ir nelikumīga!
  • 0
  • 1
cīr
c
Vispirms - ar Kremli man tāds pats sakars kā cīrulim ar peldēšanu. Es vienkārši nevaru pieņemt tādu idiotismu, ka man pēkšņi jāuienīst vesela tauta. Katra tautā ir labi cilvēki un ir ar''i tādi, kādi te aktīvi cīnās pret "Kremli". Jūs vispirms pierādiet, ka Krievijā ir. Viena nopirkta ziņotāja "liecības" neko nenozīmē. Bet ASV eksistē gan, kaut arī pierādīt būs ļoti grūti.
  • 3
  • 6
Kremļa melim
K
Neeksistē. Vari pierādīt pretējo, meli, vai esi gatavs pārtraukt melošanu, vai sāksi saukāties kā bēbītis?
  • 6
  • 6
olimpiskais ideālists
o
Ideāli ir iespējami tad, kad sacensības notiek starp ''pašiem''. Vai vismaz ''savējiem''. Grieķi, kaut gan reizēm pat karoja cits pret citu, laikam nebija ieinteresēti nevajadzīgos konfliktos ar kaimiņiem no blakus pilsētas, tādiem pašiem grieķiem, un tāpat varēja būt 19. gadsimtā. Tā ir arī šodien starp civilizētām valstīm. Mums gribētos, lai mūsu sportists būtu labākais, bet mēs īpaši nepārdzīvosim, ja tā nebūs - neesam jau karu zaudējuši. Problēma radās reizē ar totalitārām valstīm - PSRS, trešo reihu, Putina Krieviju - UZVARA PAR KATRU CENU, PAT KRĀPJOTIES.
Bārtulis , nopelniem bagāts cūkkopi
B
krievi ir lopi!
Nē. Krievi nav lopi
N
Bet ganampulks. Lopi ir tie kas pār vińiem valda.
  • 0
  • 1
Kārklu vācietis
K
Un joprojām tāds palieku, bet mans drauģelis cenzorelis ir haltūrists, jo nevar apturēt aizliegtu viedokļu publicēšanu!
  • 5
  • 9
Kārklu vācietis
K
UN pats mazākais debilbēbītis debilo rusbidlu bomžu bandā. Specializācija - rusbidlodebilkviekšana un rusbomžstrīfdēšanās par neko.
  • 6
  • 8
Kārklu vācietis
K
Es esmu rusbomzis rusbidla.
  • 3
  • 11
Kārklu vācietis
K
Bartuļis,tad tu vistupiš ?
  • 2
  • 5
melnais humors
m
Divas lietas. 1) kad Kubertēns atjaunoja Olimpiskās spēles, tika sagrozīta seno spēļu galvenā ideja: modernajā spēlēs sacenšas nevis sportisti, bet gan valstis, to ekonomikas un dopingu laboratorijas. 2) Ir jāizbeidz šī te ākstīšanās ar atļautajiem un neatļautajiem dopingiem. Vajag atļaut visus dopingus: lai sportisti lieto ko, cik un kā vien vēlas, BET uzstādītais rezultāts vai rekords jāieskaita ne agrāk kā gadu vai divus pēc sacensībām pie nosacījuma, ka sportists nav nomiris, ir pie labas veselības un nav mentāki un fiziski pārvērties par graustu. Un visas probēmas atrisinātos pašas no sevis.
Kārklu vācietis
K
Neaizvēršos!!! Heil Hitler!! Rusbidlakvī!!! Rusbomžkvī!!!
  • 2
  • 8
Kārklu vācietis
K
Es, nabags rusbidla rusdebiliķis ruysbomzis risdeģenerāts rusnacists, nekādi necaru aizvērt rusdebilo rīkli! Pa opozīciju no ložmnetējiem - uguni! Krima, Katalonija un stacijas ateja mūsu! Heil Hitler! Rusdebilkvī! Rusbidlakvī! Rusbomžkvī! Neaizvēršos!
  • 2
  • 6
Kārklu vācietis
K
Nabaga tūdalbomzis,no spilvena košļāšanas pavisam "asa" tā viņa valodiņa ... Nu jūs visi saņemsiet,un saņemsiet,un ... par to,ka Putins viņu negrib ...
  • 1
  • 8
rusbomzim
r
1. Speciāli rusbomžiem, kas vēl nemācās skolā - arī seno grieķu sportisti nebija kalnu vientuļnieki, bet tās vai citas valsts pilsoņi. Ja kāds nezināja - senajā Greieķijā bija pilsētas-valstis. 2. Nacistiskās rusņas dopingmeņiem pirms starta obligāti jāiedzer inde. 3. Tāpat kā nacistiskās rusņas troļļbomžiem. 4. Par aso toni saki paldies savam troļļu fermas kolēgam Kārklu cūkai, kurš te īpaši izceļas ar bomziskumu, tāpēc gan viņš pats atbildēs par sevi, gan arī visi jūs par viņu. Pēc cenzūras domām aizliegts viedoklis, publicēts ar otro mēģināmumu.
  • 4
  • 10
Janka
J
Principā Olimpiskās spēles ir sportistu sacensības. Bet valstu sacensību visvairāk propagandē Krievija, tā sekojot PSRS un Hitlera iesāktajam, jo citās jomās sasniegumu nav, bet tautai jāiestāsta, cik Krievija "varena"...
  • 13
  • 8
reptilis
r
....tieši tā :)))
  • 8
  • 6
reptilis
r
...sen jau ir sabrukuši...
pupu mizas
p
No godīguma neatkarīgas komisijas mums ir labi zināmas...
na c
n
Nacists ir tas, kas nostājas pret citu tautu - krieviem, latviešiem, vienalga kuru.
  • 4
  • 1
neattapīgajam
n
Vainīgi ir tie, kas paši lieto dopingu, bet cenšas iestāstīt, ka tikai viņu konkurenti lieto:))) vispirms lai jeņķi atmasko sevi:)))), nevis liekulīgi pļāpā par ide;āliem...
  • 1
  • 6
rustrollim
r
Tātad rusnacistu dopingošanas sistēma ir pilnīgi legāla un attaisnojama, bet vainīgi ir tie, kas atņem dopingotājiem medaļas? Trollīt, vai tu zini, ka esi nacists?
  • 5
  • 6
rgav
r
SOK jeņķu vadībā izveido ienaidnieku un pret to cīnās?
  • 5
  • 6
8tu5389
8
SOK jeņķu vadībā izveido ienaidnieku un pret to cīnās?
  • 4
  • 6
Peskova časiks
P
Nu ja, nu ja! Ļaunais Abamka abizjanka piemēslo vataiņu kāpņu telpas un piečurā Rassejuškas spircmeņu čuru probes ar rasistiski nepareizām čurām. Ja nebūtu visādu supostātu kozņas, Rossejuška EEEEEEEEHHHHHHHH! kā pieceltos no koļeņiem un parādītu visiem Kuzjas kak jego maķu!
  • 6
  • 7

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Miljoni, ērgļi un svētki

Šogad krāsosiet, slēpsiet, meklēsiet vai ripināsiet? Lai gan olu rādīšana jau labu laiku politiski folklorizējusies, svētku noskaņa ir tepat līdzās, gribas smaidīt un aicināt pavasari beidzo...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata