Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 19. februāris
Zane, Zuzanna

Ko Latvija apsolījusi klimatam

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
JanisT
J
Vajag nodokli par elpošanu, jo cilvēks izdala daudz CO2 elpojot! Tādu riktīgu uzliek, un kas nevar samaksāt, tam vairs neļauj elpot un piesārņot planētu. Nauda nāktu griezdamās, politiķi tualetes podus varētu no irīdija sev taisīt! Superbizness!
Gadsimta afēra
G
the real figures.. is a warming of 0.4 degrees C in the last seven decades. “Most people can’t even notice a change in temperature of 1 degree C for one moment to the next. So the idea that governments are spending so much money on the basis of a rise in temperature a fraction of that spread over almost 70 years is just idiotic beyond belief.” https://principia-scientific.org/climate-bombshell-audit-exposes-ipcc-data-as-careless-and-amateur/
Tukšaniša
T
Brīnos nenobrīnīdamies, kā blēžu ņiprie prāti nav izgudrojuši tabletes pret CO2 izdalīšanos cilvēkiem un lopiem. Vai arī... kā vēl netiek būvētas CO2 atsūkšanas stacijas? Super bizness! Latvieši, kā iztapīgākie izpildītāji varētu šajā jomā izdomāt kaut ko . Kaut ko ILGT-SPĒJĪGU... .
Juris
J
Pazīstamas melodijas dziesmā klimata aktīvists 1975. g. dzied par tuvojošos LEDUS laikmetu. https://www.youtube.com/watch?v=KzEOvyDcVas Pēc tam sekos kampaņas par nāvīgo ozona caurumu, skābajiem lietiem, datoru sabrukšanu 2000. g. 1. janvārī, putnu gripu utt. Galvenā atšķirība šobrīd - iekasējamās summas gigantisms.
summa
s
$1.5 Triljoni. Taapeec jau taada histeerija, lai atnaudotu publiku. http://joannenova.com.au/2015/07/spot-the-vested-interest-the-1-5-trillion-climate-change-industry/
 • 2
 • 0
Žaks Paganels
Ž
Latvija klimatam neko nav apsolījusi, apsolījuši kaut ko neizpildāmu ir kaut kādi nezināmi ierēdņi.
nodokļu maksātājs
n
Cik miljardus vēl vajag pa virsu OIK?
sazvērestības teorija
s
Jo vairāk tiek izmantota nafta, jo piesārņotāks ir gaiss. Lai elpotu tīrāku gaisu, cilvēki ir sākuši domāt: kā aizstāt naftu ar tīrāku enerģiju? Naftas tirgotājus tas sāka uztraukt. Pretoties cilvēku vēlmei elpot svaigu gaisu nav iespējams. Bet mēģināt padarīt cilvēku vēlmi par absurdu ir vērts gan. Tāpēc tika izdomātas klimata izmaiņas. Piespiest cilvēkus cīnīties nevis par tīru gaisu, bet gan par abstraktu klimatu. Un šī pseidocīņa ar uzviju tiek finansēta no nezināmiem avotiem. Cilvēki ir aizmirsuši par gaisu un citām saprātīgām lietām. Tagad ir tikai klimats. Vairs nekā. Par to no katra TV ekrāna runā līdz riebumam. Tas ir svarīgi: radīt riebumu pret visu, kas r saistīts ar ekoloģiju. Par tīro gaisu būs aizmirsts. Varēs turpināt piesārņot pasauli ar naftas radītām kaitīgām vielām. Aikido paņēmiens. Ar nelielu piepūli sabiedrības spēku novirzīt pret pašu sabiedrību.
ļuļa
ļ
stulba teorija. vislielāko postu dabai nodara lauksaimniecība, nevis nafta.
 • 3
 • 8
snm
s
Gaisam ir jābūt tīram no kaitīgām vielām. Savukārt CO2 nav kaitīga, tā ir dabiska tīra gaisa sastāvdaļa. Viduslaikos lika maksāt nodokli par dienas gaismu, tāpēc pilsētu namu logi bija mazi, lai maksātu mazāk. Tagad grib likt maksāt par saules siltumu, par cilvēku un dzīvnieku izelpoto CO2. Laiki mainās, afēras paliek.
līgumu tulks
l
Ja Latvija nebūtu iesaistījusies ES klimata glābšanas avantūrā, tad mums nekad nebūtu bijusi OIK.
fakts
f
Jā, tieši tā. Afēra ir izdomāta vienā vietā, Eiropas mērogā, bet dažās valstīs vietējie blēži ir izdomājuši - kāpēc ļaut simtiem miljonu nozagt citiem blēžiem, ja to var sadalīt savā starpā vietējie blēži? Vai OIK tiek vieniem blēžiem vai citiem blēžiem, no tā cilvēkiem nav vieglāk, OIK vienalga paliek. Tikai OIK pilnīgai atcelšanai ir jēga. Bet lai to atceltu (nevis mainīt nosaukumu vai iekasēšanas kārtību, bet atcelt principā un pavisam), vispirms ir jāatceļ līgumi, no kuriem OIK izriet.
 • 6
 • 0
KLIMATGEITANEKAVĒJIES!
K
Nav grūti saskatīt līdzību starp histēriskajām aktivitātēm, kas veltītas cīņai pret globālo sasilšanu ar savulaik CCCP izlūkdienestu inspirēto "cīņu par mieru pasaulē"... tās pašas apmātās sejas, tie paši saukļi, tas pats vēriens. Nav nekā vienkāršāka par valstu destabilizēšanu , izmantojot ekoloģisko tematiku. Var gan pabrīnīties par dažu valstu nespēju šo saprast un savlaicīgi dot pretsparu naidīgajai rīcībai.
Dostojevskis
D
Lai ko Latvija arī nebūtu apsolījusi, pieredze rāda, ka pat vislabākās lietas mums izdodas sabojāt līdz nepazīšanai. Diezgan zīmīgi un mums raksturīgi, ka tos solījumus, kuri saistīti ar cilvēku dzīves uzlabošanu izpildīt kaut kā neveicas, toties mūsu varas nesēji čakli izpilda visus rīkojumus , kas ierobežo un aizliedz. Postīt ir vieglāk, nekā celt un aizliegt ir vieglāk, nekā dot.
labi
l
Labi, ka Tramps ir izstājies no Parīzes līguma. Pēc dažiem gadiem arī citi izstāsies no šī nozombēto līguma.
Par zaļu Latviju
P
Latvijas ieguldījums varētu būt koku ciršanas caurmēra un vecuma nesamazināšana. Saglabāsim vēl esošos mežu masīvus, īpaši piekrastē, kāpu joslā, lai postošajām vētrām un vējam no jūras nav kur ieskrieties. kritiska attieksme pret purvu izsaimniekošanu. Būtiski - koku monitorings Rīgā, pilsētas centrā, katra nocirstā koka vietā - divi iestādīti.
Atbilde > bet
A
Atslēgas vārds ir izsauļojamība, bet bezkoku pilsētā tā pārvēršas par izkarsētu un bezgaisa dzīvokļu murgu. Pavēro, kādā krāsā ir putekļi dzīvoklī. Salīdzini, dienas laikā izstaigā zaļo Ķengaragu, Mežaparku un Rīgas centru, kur lielie koki tiek būtiski izcirsti. Atšķirība gaisa kvalitātei ir katastrofāla. Ir jādara maksimālais, lai noskaidrotu un aizkavētu koku kalšanas iemeslus pilsētā.
 • 6
 • 0
Labspadoms > bet
L
Bet, kad Tavā īpašumā dārzā ienāksies kartupeļi, es sa-organizēšu lielu baru garlaikotu pusaudžu un izvietošu apkārt Tavam dārzam lai tie bļauj , ka KARTUPEĻI IZ JĀSAGLABĀ ZEMĒ. KA ZEME IR DZĪVA BŪTNE UN NAV LABI TO AIZSKART. Es ticu, Bet, ka Tu jutīsies pārlaimīgs par iespēju viņiem piebalsot.
 • 5
 • 8
bet
b
Meži protams ir jāsaglabā. 0Par purviem arī piekrītu. Bet par kokiem Rīgas centrā man ir cits viedoklis. Ja jaunu parku izveide ir apsveicama, tad koku stādīšana nepiemērotās vietās nav labākais risinājums. Mašīnu aizvākšana no centra dotu labāku rezultātu gaisa kvalitātei. Pašaurajās ielās koku vietā labāk der krūmi. Krūmi neaizsedz arhitektūru, ļauj iespīdēt saulei māju logos un rada zaļo vidi cilvēka auguma līmenī.
 • 12
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Dzīvnieki ar pievienoto vērtību

Indija ir dzīvajai radībai draudzīga zeme, kur mērkaķus var īpaši pielūgt, ziloņa galvu uzlikt cilvēka rumpim, padarot par svētu, kaziņām pirms upurēšanas atļauts apēst visu, kas ceļā, govis var a...

SestDienas receptes: Sātīgi un garšīgi – sēnes un tofu

Februāris turpinās, un šomēnes mēs gatavojam bez gaļas, vienlaikus meklējot dažādas alternatīvas, kā nodrošināt organismam nepieciešamās uzturvielas. Turpinām arī iepazīt produktus un jaunas gatavoša...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata