Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
"Ik pa brītiņam politiķi mēģina iegrožot sieviešu tiesības. Šobrīd aktuāla ir diskusija par aizliegumu ziedot olšūnas vēl nedzemdējušām sievietēm"

Sievietes pie dzintara jūras

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
BET ,KĀPĒC MAN JĀSKATĀS UZ ŠĪM SMIRDĪGAJĀM BĀBĀM ???
Hūgo Vācietis no barikādēm
H
BET, TĀDĒĻ TAK NAV JĀRĀDA PSIHSLIMAS VECENES !
melnais humors
m
"Ik pa brītiņam politiķi mēģina iegrožot sieviešu tiesības. Šobrīd aktuāla ir diskusija par aizliegumu ziedot olšūnas vēl nedzemdējušām sievietēm" Politiķi pareizi dara, jo sievietes nav spējīgas pat izvēlēties piemērotu un veselīgu apģērbu un gadu tūkstošiem nemitīgi kropļo sevus ķermeņus, valkājot organismu un skeletu kropļojošu apģērbu un apavus, nemaz nerunājot par veselībai kaitīgām un vienkārši indīgām vielām, ko viņas kilogramiem ziež uz savām sejām, cerot 50 gados izskatīties kā 16-gadīgas jaunavas. Sievietes vienkārši nav spējīgas racionāli domāt un spriest. Viņu lēmumus nosaka nevis veselais saprāts, bet organisma bioloģiskie procesi, viņām patiesība ir nevis fakti, bet vinu no gaisa grābtās iedomas. Tādēļ likumdevēju pienākums ir aizsargāt tās aplamās būtnes no viņu pašu glupības.
Ha ha
H
Šis ir tas pasākums par kuru stāv un krīt Sorosiete pseido žurnālsite Inga Spriņģe?
ņirga
ņ
Idiottrollis Ha ha ir no tēmu komentēt nespējīgo klačotāju bandas?
 • 3
 • 5
Temīda
T
Tas nav jautājums par sieviešu tiesībām, tas ir jautājums par valsts neatkarību un par demokrātiju. Brīvā valstī tauta var pieņemt jebkādus likumus un grozīt tos, ja tie neatbilst tautas vajadzībām. Savukārt konvenciju gadījumā valsts brīvība tiek ierobežota, kāda joma tiek nodota starptautiskajām organizācijām un tauta vairs nevar pati grozīt likumus šajā jomā. Tā ir demokrātijas ierobežošana un valsts brīvības ierobežošana.
parastais fašisms
p
Amerikāņi jau 1770. gados zināja, ka demokrātija nevar būt absolūta, jo sakūdīts pūlis var nobalsot par jebko - ieskaitot masu slepkavības, okupāciju, etniskās tīrīšansas, terorismu. Tāpēc ir noteiktas pamattiesības, kuras nevar atcelt ne bļāvēju banda, ne pūļa balsojums. Tas, ku tu sludini, nav demokrātija, bet fašisms.
 • 2
 • 3
parastais fašisms
p
Trešajā reihā vācu tauta pieņēma lēmumus gāzēt, pēc nacistu saprašanas, ''zemcilvēkus'' un sākt agresīvus karus, jo tādas nacistuprāt bija ''vācu tautas intereses''. Esi aizbļaustījies līdz nacisma apoloģētikai, idiottrolli deģenerāt! Pēc noziedznieka madžiņa domām aizliegts viedoklis, nekas, cenzoreli - tiek publicvēts!
 • 2
 • 3
ateists
a
Dīvaini. Baznīcas man nepatīk it nemaz. Bet re, tieši baznīcas cīnās, lai valstis netiktu pakļautas starptautiskajām organizācijām. Kāpēc man nepatīk baznīcas? To ideoloģiju dēļ. Bet te kāds cits mēģina uzspiest valstīm kādu ideoloģiju, kas kaut gan nesaucās par baznīcu, bet ir daudz bīstamāka par baznīcu ideoloģijām. Bezmaz vai ir jāsāk atbalstīt baznīcu rīcību. Baznīcu ideoloģijas vismaz ir saprotamas un vairs nav bīstamas, tās neapdraud valsti. Bet internacionālās ideoloģijas, tērptās konvenciju svārkos, apdraud gan.
nekā dīvaina
n
PSRS sabrukuma laikā atejisti bariem skrēja uz baznīcu, jo bija mainījusies konjunktūra. Savukārt kristianofašisti, kurus vairs neviens neapspieda, metās apspiest citus (svēta vieta tukša nepaliek). Tā ka nekā dīvaina padomju atejista metamorfozē par pēcpadomju kristianofašistu nav - vienu totalitāru ideoloģiju nomainījusi cita. Es nebrīnīšos, ja tu rīt skriesi uz mošeju un, izmisīgi melodams un faktus noliegdams, attaisnosi un slavināsi terorismu vai ierakstīsies Jehovas lieciniekos un naidā pārgrieztām acīm sargāsi mirstošu meiteni no mediķu brigādes.
 • 1
 • 5
tam pašam
t
Drīksti pastāstīt, fašist, kā sievas nesišana apdraud valsti un cik reizes tu šodien iesiti sievai? Viņai zilums zem acs ir? Cik zobus izsiti? Cik reižu viņa krita? Tu viņu nokritušu ar kājām arī spārdīji?
 • 1
 • 5
padomju atejistam
p
Iegaumē, padomju atejistticīgais - fašisms ir bīstams jebkutrā stadijā un vienalga, ar ko aizsedzas fašisti - ideoloģiju, reliģiju vai pseidotikumību. Tas pirmkārt. Otrkārt, cik lielam deģenerātam ir jābūt, lai normālu dzīves veidu pieņemtu tikai aiz bailēm no ieslodzījuma? Pēc fašista madžiņa domām aizliegts viedoklis- nekas, publiējam ar CETURTO FAŠIST UN MAN NEAPNIKS CEMNZORELI NOZIEDZNIEK mēģinājumu!
 • 1
 • 5
jau sen teicu
j
ka fašisti neaprobežosies ar naidu pret viendzimuma pāriem, bet mēģinās uzkundzēties visai sabiedrībai.
deģenerātam
d
Deģenerētais fašisteļu idiot, no kura laika sieviešu nesišana ir ''slimīga novirze''? Jau aizvēries, sakautais idiotfašisteli, vai vēl gribi?
 • 0
 • 6
Atkal
A
tu streip nodarbojies ar demagoģiju - tieši tu esi tas, kas cenšas uzkundzēties pārējai sabiedrībai, graut Ģimenes vērtības un mēģināt iestāstīt, ka slimīgas novirzes ir norma...
 • 11
 • 1
Latvijas Republikas Satversme
L
91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas.
Staļina konstitūcija
S
17. pants. Katra savienotā republika patur tiesības jebkurā laikā izstāties no PSRS.
 • 2
 • 6
ņirga
ņ
Divas meitenes uz soliņa Telavivā: - Kad mans bataljons saņēma pavēli ieiet Gazas sektorā, majors teica... Uz blakus soliņa divi puiši: - Manā konservatorijā ir izcils klavierspēles pasniedzējs, viņš...
Āfrikas genderbēgļu uzņemšana
Ā
2Parties shall ensure that a gender-sensitive interpretation is given to each of the Convention grounds and that where it is established that the persecution feared is for one or more of these grounds, applicants shall be granted refugee status according to the applicable relevant instruments. 3Parties shall take the necessary legislative or other measures to develop gender-sensitive reception procedures and support services for asylum-seekers as well as gender guidelines and gender-sensitive asylum procedures, including refugee status determination and application for international protection.
Bērnu kropļošana
B
Article 14 – Education 1Parties shall take, where appropriate, the necessary steps to include teaching material on issues such as equality between women and men, non-stereotyped gender roles, mutual respect, non-violent conflict resolution in interpersonal relationships, gender-based violence against women and the right to personal integrity, adapted to the evolving capacity of learners, in formal curricula and at all levels of education. 2Parties shall take the necessary steps to promote the principles referred to in paragraph 1 in informal educational facilities, as well as in sports, cultural and leisure facilities and the media.
deģenerātam
d
Dzimumu vienlīdzība ir noticis fakts jau otro gadsimtu. Kurās deģenerātu patversmēs jūs nacistus vervē?
 • 3
 • 6
GejLezTransNVO sapnis
G
Article 8 – Financial resources Parties shall allocate appropriate financial and human resources for the adequate implementation of integrated policies, measures and programmes to prevent and combat all forms of violence covered by the scope of this Convention, including those carried out by non-governmental organisations and civil society.
reptīlijas purnam
r
Nacistiņ, kad sabiedrības fašistojošā daļa ķersies nevis pie kaut kādam abstraktām tiesībām, bet konkrēti pie tavām, tad tu, deģenerātiņ, uzreiz sapratīsi, kas ir demokrātija, un stāvēsi par šo demokrātiju tikpat nikni kā amerikāņu puiši stāvēja par savu demokrātiju pie Leksingtonas, Getisbergas, Bastoņas un citur. Kamēr tas nav noticis, nekvekšķi tēmā, līdz kurai neesi izaudzis. Pēc nacista madžiņa domām aizliegts viedoklis, publicēts ar otro mēģinājumu! Nacistu madžiņu cietumā!
Intresanti
I
kāpēc šī "žurnāliste" nepamanīja PRET SK ratifikāciju jau savāktās 10406 balsis, kas aizmigloja viņas gaišo un viedo pētniecisko skatījumu? https://manabalss.lv/par-stambulas-konvencijas-neratificesanu-latvija-republikas-12-saeima/show
nacistelim
n
Ja tiktu vāktas balsis par gāzu kameru ieviešanu citādi domājošajiem, cik izdotos savākt mūsu slimajā sabiedrībā?
 • 2
 • 11
reptilis
r
Paskatieties komentārus ...90% ir pret ,bet mīnusi salikti gandrīz līdzīgi ar plusiem....,sabiedrība ir pret konvenciju,bet antidemokrātiskie neoliberāļi ir par....viņi stāsta ,ka demokrātija ir tikai tad,kad vairākums dara ,kā viņi grib:))))
reptīlijas purnam
r
Nacistiņ, kad sabiedrības fašistojošā daļa ķersies nevis pie kaut kādam abstraktām tiesībām, bet konkrēti pie tavām, tad tu, deģenerātiņ, uzreiz sapratīsi, kas ir demokrātija, un stāvēsi par šo demokrātiju tikpat nikni kā amerikāņu puiši stāvēja par savu demokrātiju pie Leksingtonas, Getisbergas, Bastoņas un citur. Kamēr tas nav noticis, nekvekšķi tēmā, līdz kurai neesi izaudzis. Pēc nacista madžiņa domām aizliegts viedoklis, publicēts ar otro mēģinājumu! Nacistu madžiņu cietumā!
 • 2
 • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Juridiskā un reālā taisnība(10)

Nākamais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs par taisnības cenu, ikviena likuma trūkumiem un sieviešu un vīriešu proporciju tiesu sistēmā.

Atvērto debesu slēgšana(3)

ASV prezidenta Donalda Trampa paziņojums par Savienoto Valstu izstāšanos no Atvērto debesu līguma nebija pirmais šāda veida solis, un, situācijai šajā virzienā turpinot attīstīties, lielākā cietē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata