Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Tūrisma uzņēmēji ir vīlušies valsts attieksmē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Zenis
Z
Ne graša tiem, kas organizē grupas uz ārzemēm. Tā mēs tikai izvedam naudu ārpus valsts. Bet viesu namu un krogu īpašnieki varēt mazināt savu alkatību. Daudzviet citās Eiropas valstīs (nerunāju par Londonu vai Parīzi) šie pakalpojumi ir lētāki.
Ekonomists
E
Pareizi rakstīja A.Griķis- Latvijas rezidenti ārzemēs notērē daudz vairāk, nekā ienes iebraukušie tūristi. Tāpēc, ja tūrisma nav, tad valsts maksājumu bilance uzlabojas.
Amerigo Vespučijs
A
Strādā iegūtajā ģeogrāfa specialitātē, tad nevajadzēs vilties ne valsts attieksmē, ne tūrisma uzņēmējdarbībā.
utopists
u
...kāpēc mūsu valstī tāda cūkaina, kretīniska ierēdniecība , VID u.trml.????????????
jānis
j
Tukšs pasākums tas tūrisms, lēta desa nabagiem....
Pipars
P
Skatos uz to pašu S&P500 indeksu ... baidos ka šogad atkal viņš gāzīsies..lejā...! Plus vēl FRS procentu likmes pašreiz ir uz 0... Tas nozīmē ka tūrisms (lētais tūrisms) neizbēgami aiziet nebūtībā visā pasaulē... Tā prakse kad tūrisma nozarei pēdējo 40 gadu laikā visā pasaulē dalīja pa labi un kreisi lētu, svaigi saprintētu naudu ir beidzies...
Latvju puika
L
Tā ceļošana ir viena bezjēdzīga nodarbošanas ! Apskati Dzimto Zemi !
Saule
S
Arī Dzimtās Zemes apskatīšana IR ceļošana.
 • 3
 • 0
Dostojevskis
D
Pat Tev reizēm izdodas pasacīt ko prātīgu... patiešām, Latvija ir gana interesanta, lai to labi izpētītu. Daba šeit ir daudzveidīga un draudzīga, ne tā , kā dažā labā vietā, no kurienes dzīvam atgriezties liela laime. Ārzemes? Vai tad šeit nav ārzemes? Priekš visām pārējām pasaules valstīm šeit ir ārzemes!
 • 11
 • 7
?
?
Tu pēc Dzimtās Zemes apmeklēšanas rokas mazgā?
 • 3
 • 10
kas dārzā
k
Par naivumu jāmaksā. Reizēm dārgi. Lielākā vērtiba ir uzticība. Vai šai valstij drīkst uzticēties? Redzot nesodītās miljardu afēras 30 gadu garumā - cik jābūt stulbam, lai ticētu tam, ko stāsta vai sola? Katrs pats ir savas laimes kalējs! Domā par sevi, ne valsti!
Ansis
A
? nauda nav svarīga.Svarīga ir attieksme un attiecības. Visiem pārējiem , kam svarīga nauda - vieta ir kapos!
Ansis
A
Bruno kas tev liedz veidot bezpeļņas organizāciju, pludmales uzturēšanai ? Tikai ņerksti, bet nenoradi uz tiem, kas tev traucē, jo esi gļēvs. Vainīgie ir un viņiem ir jāsamaksā!
Ansis
A
Diga nu nu norauj ūdeni. Katram pienāk reiz nonākt bedrē vai ka citādi...
?
?
Vai ir grūti izvest kāda holandieša trophy wife uz ielas un parādīt viņai kapitālistisko Voļmaru. Tu nevienam te neesi vajadzīga, tikai tava nauda. Neproti pelnīt.... variantu daudz.
Pravietisnejaukais
P
Ar šādiem paziņojumiem uzņēmēji , vai tie, kas cenšas runāt uzņēmēju vārdā... tikai demonstrē savu naivumu un neizpratni par to, kas ir valsts. Valsts nevar būt mamma, valsts ir pamāte. Ja cilvēce masveidīgi noraida Tēvu, kas mūs ir radījis, tad cilvēcei ir jāsadzīvo ar pamāti, ko Tēvs mums ir devis, lai mēs nenosprāgtu un lai mēs neapsistu viens otru. (1.Sam. 8:...)
Ansis
A
es šo tieksmi zinu kopš 90 gadiem , kad šīžagļu brandža no komunistu samazgām salīda mīkstos krēslos un uzskatīja, ka visi pārejie ir vergi un pat izprast negrib normalas demokrātiskas attiecības. Kropļi valsts pārvaldē saimieko tā pat kā padomijas veikalniece uzspļaujot visiem. Es pat pazīstu daudzus ierēdņus kas zaga Padomijā un zog kopā ar bērniem tagad un viņiem uzspļaut uz kopējo vidi, jo ir tikai šie kropļi. Nolādu!
>
&
Ansis un Diga diskutē par zagšanu CCCP... Bērniņi, zagt jau zaga, bet mērogi bija mikroskopiski salīdzinājumā ar šodienas iespējām. Ansis nesaprot, ka pilnībā aizejot vecajai paaudzei, situācija kļūs vēl sliktāka
 • 14
 • 3
Bruno
B
Ja tev kādu gribas vainot ,tad vaino pats sevi--ko tu esi darījis ,lai šodien nebūtu tik slikti kā tu pats saki.. kariņš ,pidars ĀM. levits ,wwf --gasterbaiteris no kanādas ,tā šnicele viņķele ,un visi kas tur ir--šķiet neviens pats nav bijis PSRS partijā --tad par ko tu un tev līdzīgie ņaud!!?? Varbūt tev der parādīties psihiatram!??
 • 5
 • 10
Bruno
B
Bet šodien ,lai kā tas ar nepatiktu ,Latvija ir Eiropas žogmale.. Runājot par haļavas tūrismu--pat latviešiem jau būtu laiks saprast ,ka nekādi tūristi uz šejieni izgāzt naudu nebrauks--nu ko šie tūristi šeit nevar ieraudzīt ko tādu kā Eiropā!! Daba ??TAK TĀ IR IZNĪCINĀTA UN TAS PROCESS TURPINĀS. Piem. Liepājas pludmale ,kura bija viena no vienīgām,visi bija sajūsmā ..šodien tā tiek aizlaizta postā --jau 10 m. no ūdens līnijas veidojas jaunas kāpas ,smilts --noblietējusies ,visur pa visu pludmali uzrodas augošas zāles kumšķi .No kāpu puses arī sāk uzrasties kāpiņas ,kuras tuvojas ūdenim..kāpu zona tiek iznīcināta ,saucot to par uzkopšanu--visur tiek izcirsti koki ,pelēnām ,lai nekristu acīs un ļaudis pierastu,tiek veikti kāpu nolīdzināšanas pasākumi.Pa pludmali brauca ar automašīnām,u.t.t. Bet PSRS laikos ,kad robežsargi uzara un noecēja pludmali ,lai redzētu robežpārkāpēju pēdas --kuriozi--bet tieši šie pasākumi uzturēja pludmali kolosālā kārtībā.un tam pat naudas nevajadzēj
 • 11
 • 9
Diga
D
Ansi--tu esi idiots--PSRS nezaga tā kā zog ŠODIEN!! Un tagad ""varas krēslos "" krēslos atrodas tie ,kuriem politika ,ekonomika ir tikai līdzeklis pašu ""biznesam"""--un tam vairs nav nekāda sakara ar ""komunistiem"" .Tu esi atpalicis savā attīstībā par gadiem 30--m.un pa to laik tevī žults dominē pāri visam.30 gadu laikā ar ES un ASV atbalstu( DD)) Latvijai vajadzēja""zelt un plaukt"",taču ir panākts pretējais --ir iznīcināta visa rūpniecība,ražošana ,lauksaimniecība un daudz kas cits//Latvija ir padarīta tikai par ''pakalpojumu ""zemi--valsti..kuras priekšgalā ir bomžveidīgs tips ar dubultpilsonību,pidarasu ĀM,premjeru no ASV un citi ,kuri piezīdušies budžetam. Vainot Krieviju??)) Pirms kara Latvija bezmaz pati pēdējā ,agrārā valstiņa Eiropā..PSRS laikā ne tikai Latvijā ,bet visā Baltijā tika gāzta ieksž nauda ,celtas skolas ,mājas ,rūpnīcas ,fabrikas ,attīstīti lauki ,medicīna ,stipra izglītības sistēma ..Latvija bija elite..zilais kauls ,tā teikt.!!
 • 12
 • 12

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Augošs tirgus pie krītošas peļņas

Kopš Covid-19 izraisītā pirmā šoka zemākajiem punktiem šā gada martā atsevišķiem rietumvalstu biržas indeksiem ir izdevies pieaugt vairāk nekā par 50%. Tomēr kāpums lielā mērā balstījies uz ziņām...

Rūpes par drošību internetā(1)

Covid-19 globālā pandēmija gan Latvijā, gan daudzās citās pasaules valstīs ir sekmējusi dažādu digitālo risinājumu aizvien plašāku izmantošanu. Par ikdienu daudziem cilvēkiem gan mūsu valstī, gan...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses