Laika ziņas
Šodien
Migla

Kopienas skapis atvērts!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
rūgtā patiesība
r
Lielāko izmestās daļu pārtikas izmet nevis cilvēki, bet pārtikas ražotāji un tirgotāji, jo saražots tiek daudz vairāk, kā vajadzīgs un kā cilvēki nopērk. Jādomā par to, kā sodīt pārtikas ražotājus un tirgotājus, kax met ārā nekad nenopirktu pārtiku, kurai beidzas derīguma termiņš, jāstimulē viņus ar cenu politiku nepieļaut, ka pārtiku neviens nenopērk, tā veikala plauktā paliek veca in to lielos daudzumos izmet.
Irena
I
Bet tas tacu ir BRINISKIGI! Kaut vairak tadu izveidotos. Nevajaga igni burksket,bet priecaties un atbalstit sadas idejas.
labāk slaids, bet vesels
l
Diezgan naiva ideja, kas neņem vērā to, ka pasaulē neeksistē tikai jauki cilvēki. Vai šie organizatori ir gatavi uzņemties reālu atbildību, ja kāds pārtikā atrastu tabletes, žiletes vai arī adatas? Skapis, kā noprotams ir pieejams visiem - un anonīmi.
Tautskapis
T
Apzīmējuma "community fridge" tulkojums latviešu valodā nekādi nevar būt kopienas skapis, jo "fridge" nozīmē ledusskapis (nepareizi veidotā angļu valodas saīsinājumā, vārdā "refrigerator" burts "d" neparādas). lai nu kā, bet ideja interesanta!
Fridžs
F
Tiesa, atnāks vēl kāda tantiņa ar savām vecajām drēbēm. :D
  • 2
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Vides Diena

Vairāk Vides Diena


Tūrisms

Vairāk Tūrisms


Ceļošana

Vairāk Ceļošana


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena