Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Amerikāņu protesti

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
viesis
v
Visdrīzāk protestiem ir ļoti vienkāršs iemesls. Ja cienījamie komentētāji painteresētos par globālajiem procesiem, tad ļoti ātri atrastu informāciju, ka 21 gadsimtā turpinās bagātību un resursu koncentrācija. Respektīvi, arvien lielākas bagātības koncentrējas arvien šaurāka personu loka rokās. Bet šīs bagātības taču nerodas pašas no sevis, ja kādam tiek vairāk, tas nozīmē, ka daudziem citiem- tiek mazāk... šāds process nevar noritēt bez problēmām un protestiem, tas taču ir elementāri...…..
meh
m
Nedirs šķidru - 21 gadsimtā rietumvalstīs kā nekur citur rūpējas par visiem grūtdieņiem - sākot ar pašu pajoļiem un beidzot ar migrantiem, kas nebeidzamā straumē plūst uz šīm valstīm - plus vēl papildus šīs valstis dod naudu "nabadzīgajām valstīm", kuras būvē kosmosa kuģus ko ne visas rietumvalstis to var atļauties. Tādās valstīs, kurās ir visnetaisnīgākā resursu sadale - Latvijā, tur neviens ne protestē ne arī cīnās par netaisnībām. Protestiem patiešām ir elementārs iemesls - cilvēki paliek stulbi un vēl stulbāki.
 • 4
 • 3
reptilis
r
Skatoties šajos notikumos,es domāju,ka kaut kur jau tāda situācija ir bijusi....ak,jā -Krievijas impērija un vecticībnieku naudas turētājs Sava Morozovs,kurš sponsorēja boļševikus...un Vācijas ģenerālštābs,kurš sponsorēja boļševiku Ļeņina spārnu un ASV baņķierus,kuri sponsorēja Trocka spārnu.....Jūs jautāsiet - kāds tam visam sakars? Atbilde - viņi visi gribēja gāzt caru ,bet ar svešām rokām. Un pašreizējie miljardieri ...globālā birokrātija...viņu barotie žurnālisti grib gāzt riebīgo Trampu ..,bet ar svešām rokām:)))..tikai viņi nesaprot,ka viņi dabūs ciest vieni no pirmajiem,jo viņi tik tālu nedomā... - Savu Morozovu nogalināja...Vācijā notika sociālistiskās revolūcijas....,nu pienācis ASV laiks...skumji,bet fakts. Cerams,ka Tramps uzvarēs un uz kādu laiku aizkavēs Amerikas Socialistisko Republiku Savienības izveidi ..,bet kā tagad moderni saka - bet Trends ir uz Komunismu!
Pareizaisjautājums
P
Es jautāju - kāpēc bagātajā ASV ir uzkrājies tāds naids? ASV dzīves veids taču ir mūsu sapņu mērķis... .
 • 3
 • 5
Pravietisnejaukais
P
Patiesībā jau "trends" ir uz pasaules galu, bet, iespējams, līdz tam vēl daudzās vietās centīsies iedibināt komunismu. Ar vislabākajiem nodomiem. Ar tiem pašiem, ar kuriem daži te cenšas atbrīvot pasauli no "viltus ziņām".
 • 5
 • 3
ha, ha
h
Bīstamākais ir tas, ka šo notikumu atspoguļojums mūsu medijos liecina par tās liberālleftistu ideoloģijas nekontrolētu ietekmi tajos, kas ASV uzkurina vardarbību un faktiski koordinē valsts apvērsumu. Nav nekādu šaubu, ka izdevīgā brīdī viņi mēģinās to atkārtot arī mūsu zemē un iznīcināt savu galveno ienaidnieku - NACIONĀLU Latvijas valsti.
dace
d
driz jau sekos gumijaslaivu turistu cietas sadalishanas kvotes pa EU. Iznicinata tiks ne tikai nacionala Latvijas valsts, bet 25 citas ari
 • 0
 • 1
meh
m
Spartaks varēja organizēt vergu sacelšanos, bet to neviens nedēvē par civilo kaŗu, kaut tajā tāpat tika dedzinātas villas un atbrīvoti vergi un laupīti bagātie. Pēc šiem grautiņiem mazo veikalu īpašniekiem apdrošināšanas naudas netiks izmaksātas, jo tās neparedz apmaksāt šādus postījumus. Visticamāk, ka šīs sekas izraisīs demokrātu varas samazināšanos, vai arī tālāku demokrātisko štatu pagrimumu, kuru atstās bizness.
Dostojevskis
D
Cilvēki protestē pret varu, vienalga kādu.
Pagasta vecis
P
Oskaram, trusim nejaukajam un visiem pārejiem švancmajoriem. Kam Jūs rakstiet komentārus. Šitam kriceletajam. Nevajag nostādīt sevi kricelētāja limeni. Lai par ko rakstītu,vismaz ir jāorentējas situācijā.
oskars
o
demokratijas citadele ir nodzivojusies lidz tam , ka zurnalistus un visus parejos dauza ar stekiem un pielieto gumijas lodes uz vella parausanu , ja kautkas lidzigs notiktu Maskava , tad visas avizes blautu parkremla fasistisko rezimu ...
skats no malas
s
Runājot par pasaules perspektīvu, der ieskatīties arī citās valstīs. Protestiem Amerikā ir pievienojušies arī protesti vairākās Francijas pilsētās. Taču Francijā protestētāji neprotestē pret amerikāņu policiju, viņi protestē pret franču policiju. Toties protestē tie paši - lielākoties imigranti. Tā kā Francijā aptuveni 150 pilsētās vairākums ir imigranti, lielākoties musulmaņi, un vēl pirms 2 gadiem toreizējais Makrona iekšlietu ministrs bija brīdinājis, ka Francijai ir palikuši 5 gadi - "Ja tagad mēs dzīvojam ar plecu pie pleca, tad ļoti drīz var izrādīties, ka mēs dzīvosim ar purnu pret purnu". Pašlaik Francijā ir liels uztraukums, ka Mineapolē sākušies protesti pārņems visu Franciju, un franči jau baidās nevis no pilsoņu kara Amerikā, bet gan no pilsoņu kara Francijā. Visur, kur ir daudz svešinieku, ir daudz problēmu.
to ....
t
Ir atšķirība, kad Francijā protestē franči un kad Francijā protestē imigranti. Franču protesti izriet no franču kultūras. Imigrantu protesti izriet no kaut kā pavisam cita. Dažādi mērķi, dažādas metodes, dažādas sekas. Ir atšķirība, vai mērķis ir kaut ko panākt vai arī mērķis ir iznīcināt visu, kas gadās pa ceļam.
 • 8
 • 2
....
.
Francija nav tā valsts uz kuru saktīties protestu sakarā. Ir tāds teiciens:"Ja Francijā neviens neprotestē, tad Francijā kaut kas nav kārtībā." Frančiem protestēšana ir tas pats, kas mums Jāņi vai citi saulgrieži - kopību veicinošs pasākums. Protesta mērķis jau ir otršķirīgs..
 • 13
 • 4
trusis nejaukais
t
kaarteejais sedlenieka ljaunais purkshkjis. nu neceri draudzinj pilsonju karsh nebuus, Trampam beigsies pacietiibas meers un tos trakos peertikjus vienkaarshi saaks atshaut.
meh
m
Pufaik, beidz murgot - Krievijas kirdik būs jau tuvākajā desmitgadē. Kādas vēl izaugsmes iespējas ar reliģiju, kurā cilvēki bučo ikonas - tieši tāpat kā Irānā. Šīs abas valstis izaugsmes jomā ir uz viena līmeņa. No abām mūk cilvēki, jo saprot, ka drīz būs pārmaiņas un bez asinīm neiztiks. Krievijā skaitliski visvairāk samazinās krievi. Krievus vietējās tautas nemīl - krievi mūk prom ne tikai no Čečenijas - viņu skaits ir samazinās arī Dagestānā. Vēl vairāk viņu skaits samazinās Tuvā. Situācija jau ir līdzīga tai kādā sabruka PSRS un briestoši sūdi visur, kur tiek pielietota Krievijas ierēdņu "kompetence".
 • 1
 • 1
Pipars to meh
P
Krievijas nācijas pamatā ir tas ka Krievija ir vēsturiski izveidojusies valsts... Savukārt kā piemērs - mēs Latvija esam absolūti projekt- konstruktorveidā tapusi valsts... Tālāk... Krievijas valsts kompetences un resursi ļauj viņai izdzīvot pat ļoti ļoti nelabvēlīgos apstākļos.... kā nevienai citai valstij pasaulē!!! Tas un vēl tīkl centriskā struktūra kad daudzās tautas kuras ir Krievijas sastāvā viena otru nevis novājina bet stiprina un papildina dod Krievijai unikālas izaugsmes iespējas jau tuvāko jaunajā 6 aditīvo tehnoloģiju ciklā jau tuvāko desmitgažu laikā...
 • 1
 • 1
meh
m
Pipar, tfu - Pufaik, tev nav joprojām sajēgas par tēmu - krievu nācijas pamatā ir pareizticības murgs ar slāvu baznīcas valodu. Krievi patlaban aiz mīlestības pret pasauli karo trijos kaŗos. Ukraiņus mīl pilnīgi līdz nāvei. Nu tu mums esi pilnīgs Sūnu ciema vatenis :D
 • 2
 • 3
Pipars to meh
P
Es runāju par krieviem nevis tikai kā par tautu, bet kā par atsevišķu civilizāciju. Redzi ja tu uzskati Krievus par pārpratumu, tad es zināmā mērā varu tev piekrist, bet piekrītu es tev vadoties galīgi ne no šovinistiskiem principiem. Vienkārši Krievu tautas veidošanās un eksistence pēc savas būtības ir tīkl - centriska. Redzi Krievu spītība un izdzīvot spēja lielā mērā ir veidojusies pateicoties tam ka 1. Liela teritorija un 2. klimatiskie apstākļi. Pēc būtības Krievi ir tauta kas veidojusies ar ļoti lielu atsevišķu grupu izolācijas pakāpi, kad gada griezumā vairāk nekā pusgadu no apdzīvota ciemata pateicoties sniegam un sliktiem ceļiem praktiski nav nekāda kontakta ar ārpasauli! Pateicoties sūriem dzīves apstākļiem un tīri vēsturiski iekšējo kontaktu minimumam Krievu tauta ir veidojusies ļoti atvērta, ļoti ciemiņiem draudzīga! un vienkārši nereāli neatkarību mīloša. Ko arī vērojam!
 • 6
 • 5
meh
m
Pipar, uztaisi sev DNS analīzes un tad spried cik tev daudz personīgās tuvības ar "slāviem", pirms te plāti savu knābi. Latviešiem ir lielāka tuvība krieviem, nekā krieviem ir ar slāviem, kas dzīvo rietumos(nemaz neņemot vērā dienvidos esošo pārpratumu, kas sevi arī dēvē par slāviem). IMHO krievi vispār ir vēsturisks pārpratums un nebūtu vikingu un viņu kontaktu ar Konstantinopoli, nebūtu arī tautas, kas sevi dēvē vikingu Rosu vārdā, kur Rjuriku pēcteči arī mūsdienās apgalvo, ka šie ir Rusi, bet slāvi - pilnīgi noteikti ka nav. Putins arī vairāk izskatās pēc Urālu puses somugra, tā ka varbūt tev nemaz nekādas radniecības ar poļiem(kas ir vissenākie slāvi) arī nav. PS Brīvību Aleksandram Gabiševam! Skaties, ka Krievijā neizceļas civilais kaŗš, jo šie cilvēki neposta citu cilvēku īpašumus, ko dara Krievijas valsts, attiecībā pret saviem pilsoņiem. #невякай
 • 2
 • 3
meh
m
Tas ko Pipars piemin izklausās pēc Kondratjeva ekonomiskajiem cikliem, kurus kāds ir modificējis, izmetot laukā ekonomikas depresijas posmus. Mēs nezinām kas būs par iemeslu nākamajam ekonomiskajam uzplaukumam un vai tāds vispār būs, jo uz doto brīdi nav pieprasījuma pēc cilvēkiem, kas strādātu ar jaunajām tehnoloģijām - jo viņi nav nepieciešami, ja pilnīgi visus darbus darīs roboti. Un ja nākotne ir tā, kur darbus darīs roboti, tad brīva ekonomika un tās viļņi beidz pastāvēt, tāpat kā tā uzradās ap 19. gadsimtu.
 • 5
 • 3
Pipars to trusis nejaukais
P
Atbildu - smēķēšana ir kaitīga veselībai, tāpēc nesmēķēju vispār. Un savukārt progress cilvēces vēsturē tiešām notiek ar aptuveni 80 gadu gariem cikliem... Tas ir fakts. Tu nevari ielekt jaunā tehnoloģiskā ciklā ar jauniem tehnoloģiskajiem risinājumiem neiznīdējot iepriekšējā cikla finansu un materiālos ieguldījumus...! Savādāk tas nestrādā! Nekā personīga... tikai bizness.. Nebūtu bijis 2 pasaules karš nebūtu reaktīvo lidmašīnu, nebūtu kosmisko lidojumu nebūtu datoru utt... Tas pats notiks arī tagad... Vienkārši šoreiz Krievija ar Putinu priekšgalā tā teikt laicīgi pacentās - ... šoreiz uz Krievijas rēķina šai cikla zemākajā punktā cilvēcei izbraukt var arī neizdoties... kas atliek? Atliek pilsoņu karš bads un jukas utt. visā pasaulē... rupji runājot jaunie 90-mitie bet nu jau visas pasaules mērogā... šoreiz vairs ne tikai uz slāvu rēķina... kā jau teicu.... nekā personīga...
 • 3
 • 6
trusis nejaukais
t
@Pipars 11:49 - driikst es uzdoshu tieshu jautaajumu - ko tu piipee? kaadaa progresa vilcenaa var ieleekt ja degjeneraati vienkaarshi sagrauj visu sev apkaart? kaa shajaa kontekstaa vispaar var runaat par attiistiibu? taa ir degradaacija. un tev arii taakaa buutu laiks paartraukt degradeeties un naakt pie praata.
 • 5
 • 2
Pipars to trusis nejaukais
P
Eh trusi, nu neko tu nesaproti! Par ko pašreiz iet cīņa tu vispār zini? Cīņa iet par sesto ekonomiski tehnoloģisko attīstības līmeni!!! Pašreiz mēs esam piektajā kur dominē IT tehnoloģijas.. Vēsturiski tā ir sanācis ka katrs jaunais tehnoloģiskais līmenis ik +- 80 gadu ir prasījis vietas atbrīvošanu (1775-1783, 1861-1865, 1941-1945 un.. 2020-2024). Lai viss notiktu ir jāsagrauj vecās tehnoloģiskās piegādes un ražošanas ķēdes! Jautājums: Kurai valstij ir vislielākās iestrādnes 6 tehnoloģiskā līmeņa stumšanas ziņā pasaulē ? Pareizā atbilde - ASV! Tāpēc trusi ir jāsaprot, kurš pirmais ielēks šai vilcienā tas būs pie ruļļiem! Ir 2 stratēģijas, pirmā lēni ieslīgt depresijā pēc gadiem 10 atsperties un ieiet jaunajā 6 aditīvo tehnoloģiju laikmetā. A ir ātrā stratēģija uztaisīt pilsoņu karu un haosu uz gadiem 3-4 atsperties un būt līderim, vest aiz sevis un noteikt spēles noteikumus pasaulei!
 • 2
 • 6
Pareizaisjautājums
P
Kā tas nāk, ka pasaules bagātajā un spēcīgākajā valstī publikai uzkrājies tāds naids?
Robis
R
Izrādās ka šitais arī par Ameriku zina. ATVAINO, KOMENTARU NEBŪS ŠO KRICELEJUMU NELASU UN NEVIENAM TO NEIESAKU.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Šuplinskas datorsapņi(8)

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP), pēc visa spriežot, nolēmusi būtiski paplašināt savu nemīlētāju pulkus, rosinot, maigi sakot, visai savdabīgus grozījumus Izglītības liku...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē