Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Atkal reformēs nodokļus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Aigars
A
Manuprāt,ir jāizsludina konkurs,par izcilāko nodokļu reformu! Klāt var pielikt arī sadaļu,racionālākā valsts,pašvaldības pārvaldes forma, tik ir viena maza problēma...Tie,kas izmanto varu savu un savu drauģeļu kabatu pildīšanai,nekad to nepieļaus!!! Un te izriet viens secinājums,ka vispirms,ir jāsakārto tiesu sistēma,referendums,prokurori,KNAB,utt. Un tad jāizsludina atlīdzība,par informācijas sniegšanu...tikai tad,kad sāks deputāti,ministri,valsts ierēdņi baidīties par to,ka ar savu rīcību var iesēsties,tikai tad sāks domāt un strādāt tautas labā! A tas,ka katru sasaukumu katrs kko "itkā" izdara,ar otru roku uzreiz atņem...
zutim
z
Neapskaud uzņēmēju par to ka vairāk pirks viņa produkciju. Tev un citiem būs tas labums ka varēsi atļauties pirkt tos labumus. Te nav vietas PSRS laika skaudībai !
nor
n
Reālajā ekonomikā darbinieku izmaksas kāpj, rentabilitāte krīt, balto apkaklīšu skaits/ algas uzņēmumos jāsamazina, rezultātā samazinās vidējās klases patēriņš - degviela ,dārgais alkohols, ceļojumi utml.Kāpj strādnieku patēriņš- margarīna vietā sviests, rudzu maize... kāpj PVN ieņēmumi budžetā.Bet ilgtermiņā, ja šo procesu paralēli nepavada jaunu uzņēmumu ( juridisko personu) reģistrēšanas/darbības bums, šitas nozīmē smagas ziepes budžetniekiem, jo tuvāko pāris gadu laikā budžeta ieņēmumi sāks stagnēt.
>nor
&
kas ir reala ekonomika, biedri?
  • 1
  • 5
ērce
ē
Latvijā vajag reālu progresīvo ienākuma nodokli, nevis tikai tā imitāciju. Izdzīvošanas līmeņa ienākumu ar IN vispār neaplikt. Pamatpārtikas produktus (nepārstrādātos), kā arī bērnu drēbes, vajag atbrīvot no PVN. Mūsu gudrajiem vajag paskatīties kā tas tiek darīts rietumvalstīs un no tā mācīties.
zutis to ērce
z
Nav jēgas mazināt PVN: Uz tā rēķina tikai lielās tirdzniecības firmas kļūs bagātākas. Patēriņa cenas LV no tādas mazināšanas visticamāk nemainīsies...Tas jau tā bijis ar PVN LV augļiem un dārzeņiem...
  • 10
  • 3
Pareizaisvirsraksts
P
Atkal deformēs nodokļus, jo nodokļi ir deformēti.
P
P
Tā jau ir kļuvusi par nacionālo tradīciju-augša turpina jāt apakšu,un tā tam būt mūžīgi mūžos.
:):):):)
:
Kā vēsture māca, pienāk brīdis, kad augšas vairs nevar, bet apakšas negrib, tad sākas revolūcija. Izskatās, ka "augšas" to ir aizmirsušas.
  • 17
  • 0
Ušakovs
U
Dažreiz ir labi jāt arī no apakšas uz augšu.
  • 7
  • 0
Irlielāmērāticams>8-18
I
ka valsts nav tik zemiska, kā Tu domā. Valsts vienkārši dzīvo citā realitātē. Pēc pus gada deputāta maizē Tu kļūsi tāds pats.
.
.
Pie esošā nodokļu terora (es pat nerunāju par likmēm!), kad tiek pieprasīta ienākumu elektroniska deklarēšana pat no sētnieka Pētera, kuram ir 72 gadi, un kurš datoru nav lāga redzējis, sistēma uzskatāma par necilvēcīgu. 18% iedzīvotāju internets nav pieejams vispār, un EDS sistēmas lietošanai ir vajadzīgs mācīts grāmatvedis. Valsts šos vienkāršā darba darītājus apzināti iedzen stūrī un vēl soda par deklarāciju neiesniegšanu. Valsts ir zemiska un pagalam sapuvusi.
legālā verdzība
l
Sodot ar uzrēķiniem, kas ir grūti izprotami un faktiski nav apstrīdami un nav nomaksājami, dēļ neadekvātiem sodu procentiem, kas aug ātrāk par iespējām dzēst pamatsummu, var teikt, ka tā visa rezultātā valsts tuvojas brīdim, kad sistēma kļūst represīva un balstīta uz augļošanu.
  • 33
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Amerikāņu protesti(12)

Turpina vērsties plašumā ASV jau nedēļu ilgstošie protesti, kurus izraisīja afroamerikāņa Džordža Floida nāve aizturēšanas laikā Minesotas pavalsts galvaspilsētā Mineapolē.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē