Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -2 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 12. decembris
Otīlija, Iveta
Nodokļu reforma ir kā vēl viena pagale referenduma rosinātāju ugunskurā

Cik var reformēt?!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nejēga
N
Paši vēl neko nav saformējuši, bet reformē un reformē.
Kuskys
K
Nezin kā tādas valstis kā Maķedonija un vēl dažas labas iztiek ar 10 % ienākuma nodokļiem un 17 % vai 18% PVN ? Korupcija un ēnu ekonomika mazāka kā LV ? Skaidrs, ka ar mums kaut kas ir galīgi šķērsām.
Derglis
D
Valsts parāds, kuru sāka Godmanis ar budžeta pārdali saviem tautiešiem KK, jau uzblīdis tik liels, ka nespējam vairs nomaksāt procentus. Smalki to sauc par parāda apkalpošanu. Tāpēc jāceļ nosokļi. Pie lieliem nodokļiem bizness un darba spēks emigrē, samazinot nodokļu bāzi. Tātad jāceļ nodokļi vēl vairāk. Savējos aiztikt nedrīkst, tāpēc ierobežot pārvaldes tēriņus un lielos iepirkumus aizliegts. Tā viss turpināsies līdz valsts maksātnespējai. Paliksim ar pusizraktu rail Baltica un pusuzceltu koncertzāli.
Cik var reformēt?
C
Skatoties,kas reformē! Ja Vienotība-kamēr vien tā pastāv! Izmaiņas nosaukumā jau nemaina saturu! Tie paši vēži,tikai citā kulītē! Tikai,kā lai nereformē,ja eknomikas atīsttība ir pārāk strauja-straujākā Eiropas Savienībā un pat starp Baltijas valstīm! Tā attīstoties mēs drīz vien pāespēsim Ķīnu un ASV un nebūs vairs iespēju attīstīties!Vienīgais glābiņš neliels ikgada kritums 2.ceturksnī.
Arik Nippel
A
Aicina atpazīt vīrieti, kurš nenormāli lielā ātrumā pa Barona ielu ar elektrodēli stūmis smago traktōru Kirovets K-600. Visa svetā vārdā, lūdzam šo neprāti atsaukties un paskaidrot mūsu sabiedrībai, cilvēcei, kā tas ir iespējams? Šādas darbības ir vērtējamas kā noziegums pret cilvēci. Kādai sirmgalvei no redzētā bija novērojama neatgriezeniska veselības pasliktināšanās, savukārt kadam pusaudzim no redzētā nokrita dibens. Mēs lūdzam, nē, mēs pieprasām atpazīt šo cilvēku. Vīrieša meklēšānā lūdzam piesaistīt Valsts Policiju, kā arī Ihtiandru un Lāci Mihailovu. Mēs lūgsim Dievu Jehovu lai viss izdotos, PALDIES.
Zane
Z
Šis bija labs ... ! :)
 • 2
 • 5
ansis
a
Tas, ko lasām ziņās katru dienu ir, reformēsim, sakārtosim...un tā 30 gadus. Tas pats sakāms par naudas dalīšanu, piešķiršanu, nepiešķiršanu, to es atceros no PSRS laikiem. Vai nevar tam visam pielikt treknu punktu?
Patrioc
P
Nevar. Visu laiku notiek Krievijas iejaukšanās mūsu lietās, un tas nepārtraukti rada jaunus izaicinājumus.
 • 2
 • 10
Emigrants
E
Man kauns no malas skatiities. Aafrika.
Bet
B
Komentēt no malas nav kauns? Ja jau sēdi savā emigrācijā un izmanto to, ko citas tautas radījušas, tad vismaz atturies no šādiem komentāriem…
 • 4
 • 3
Pareizaisjautājums
P
Cik var deformēt?
P
P
Bezgalīgi,un katrs nākamais varotājs pēc savas šnites{piegrieztnes=lekāla)
VVZ
V
Ja palasa Latvijas vēstnesi, tad var konstatēt, ka sīkumos katru nedēļu tiek celts kāds nodoklis, nodeva vai sods. Lielos mērogos tas notiek katru gadu. Un iemesls tam ir tāds, ka esam nokļuvuši lejupejošā nodokļu grīstē- valdībai naudu gribas arvien vairāk un vairāk, tāpēc ceļ nodokļu likmes. Likmju celšana noved pie saimnieciskās aktivitātes samazināšanās un līdz ar to iekasētā nodokļu masa samazinās, un atkal tiek celtas likmes, un sākas nākošais destruktīvais cikls.
Dostojevskis
D
Nav nekādas "karmas"! Viena dzīve, viena nāve - tā stāv rakstīts Svētajos Rakstos (vēstule ebrejiem). Gramstīšanās ap karmām ir ārkārtīgi bīstama, jo rada ilūziju, ka cilvēks pats veic savu pestīšanu. Reāli tas nozīmē - noniecināt Kristu. Neiesaku!
 • 5
 • 2
:(>Dostojevskim
:
Pie tā, ka Latvijā 30 gadus pēc neatkarības atjaunošanas vēl ir "lumpeni", ir vainīgi tikai un vienīgi tie politiķi, kas izveidoja šo absurdo valsts politiku 90-ajos! Protams, tagad viņi visi ir miskastē - bet bagāti, bet - ko gan tas mums vairs līdz? Ceru, ka viņu karma ir sabojāta uz vismaz nākošajiem 1000 gadiem!
 • 12
 • 1
Dostojevskis
D
"valdībai naudu gribas arvien vairāk un vairāk, tāpēc", ka jāpilda lumpeniem dotie solūjumi, kurus lumpeniem gribas arvien vairāk un vairāk.
 • 6
 • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē