Laika ziņas
Šodien
Migla
Cik daudzi no pašreiz pie varas esošajiem gribēs atzīt, ka ir politikas viendienīši

Citādi nevar? Caur tiesu!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
nnnnn
n
Valsts varas pārstāvjiem par visu nospļauties,ka tik pašiem labi...tautas kalpi...slaucēji un liekēžu bars,ne kalpi...
Aīda
A
Vakar tv noskatoties interviju,ar labklājības ministri biju gana izbrīnīta,par to,cik viņa ir nezinoša,par reālo situāciju labklājības jomā!Proti,par to,ja paaugstinās pabalstus nestrādājošiem invalīdiem,tad tie necentīsies meklēt darbu! Kāds absurds! Kā var nezināt,ka ir invalīdi,kuri pat gribēdami,veselības dēļ,vairs nevar strādāt! Kuriem ārsti to neļauj darīt!
Krējums Saldais
K
"...ir labi zināmas, bet līdz šim ignorētas, atrunājoties ar līdzekļu trūkumu." . . . . . . . . . Pilnīgi, galīgi un kategoriski nepiekrītu. Raksts ir divpuslabs, bet no zemapziņā ierastās pacenzēts sūcenzēts valdošajai varai atteikties grūti. Kāds līdzekļu trūkums??? Partijām, prezidenta izstrādājuma kancelejai, visādām slimnīcu valdēm nauda atradās. Tātad bija. Bet no vājākiem var paņemt un nedot. No savējiem nē. Tūlīt nokodīs. No tautas var. Pasmirdēs komentos un kamēr kāds nesavāks plus 1000 var mierīgi zagt tālāk.
Horošijs
H
Ja tiesa nenodrošina cilvēkam cienīgu eksistenci - slikta tiesa tā ir. Varbūt pat atlaist tādu tiesu vajadzētu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kas seko slepenībai(5)

Daudzie, turklāt visai pamatotie dažādu jomu pārstāvju iebildumi pret Finanšu ministrijas sagatavoto nodokļu reformas projektu jo īpaši izceļ pašreizējās valdības vājo vietu – darbošanos, tā te...

Aukstā kara dalībnieku saraksti(5)

Aukstā kara ar Ķīnu neizbēgamības fonā izdevums Foreign Affairs publiskoja plašu un gana nopietnu analīzi par veidiem, kā Rietumiem kopīgiem spēkiem gūt uzvaru šajā konfrontācijā.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē