Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Krīzes pārvarēšana ar iespējami mazākiem zaudējumiem ir šīs valdības profesionalitātes eksāmens

Nepanikot. Neatslābināties

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tur jau tā lieta!
T
Šis virtuālais,nedzamais un netaustāmais IKP jau pats ir viena liela nenoteiktība! Nupat kā attīstījamies visstraujāk ne tikai Eiropas Savienībā,bet pat starp Baltijas valstīm,un vēl pirms mēneša bijām pakāpušies par dažiem procentkom...piedodiet,punktiem,bet atkal jau esam dziļi lejā... Bet,interesanti,kā gan mēs iztikām bez šāda IKP-no pat Latvijas valsts dibināšanas brīža līdz,pat,teiksim,premjeram Dombrovskim? Kā tas vispār bija iespējams? Pie tam vēl,bez mazākās panikas??! Pat divas zemūdenes iegādājamies un vēl tankus piedevām!
prokurors Vioriks
p
Manējam šits pedjiks nepatīk
Zlobina smetode
Z
Interesanti alsīt rakstu par nepanikošanu, ja to uzrakstījis visīstenākais panikotājs.
No kurienes būs resursi?
N
Tagad tik visi dzīvos uz pabalstiem. Par tiem nepieciešamo naudu es saprotu - to mūsdienās nav pat jāpiedrukā, pietiek ar elektroniskajā vidē ieliktu klikšķi, lai tās būtu pārpārēm. Man tikai ir jautājums par tiem patērējamajiem resursiem, kam vajadzētu būt pretī šai naudai - ir nojaušams, ka tos ar klikšķi pretī nevar pielikt. Un kas notiek, ja pretī lielam emitētam naudas daudzumam netiek likts pretī ar darbu radīts produkts, manuprāt, nav jāstāsta. Vismaz es to esmu pieredzējis 80to gadu beigās un 90to sākumā. Izskatās, ka mēs viena vīrusa dēļ esam gatavi nolaist podā visu ekonomiku
Irlielameraticams
I
oligarhu avīzes "Diena" gals tuvojas
Poļitičeskijs
P
4.maija Latvijas gals ir pienācis novēloti un ar sarežģījumiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Amerikāņu protesti(8)

Turpina vērsties plašumā ASV jau nedēļu ilgstošie protesti, kurus izraisīja afroamerikāņa Džordža Floida nāve aizturēšanas laikā Minesotas pavalsts galvaspilsētā Mineapolē.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē