Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vietējie pret atbraucējiem?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ha, ha
h
Lielai daļai aplis ir noslēdzies - kā bija bezdarbnieki pirms aizbraukšanas, tā būs tagad pēc atbraukšanas.
> ho,ho
&
Te vairs nebūs liberastu sistēma.
 • 2
 • 2
ho,ho
h
Tas no katra paša atkarīgs: Sēdēt mājās vai strādāt. Te nav bolseviku sistēma.
 • 4
 • 1
LedaIadanza
L
Tagad Google maksā man no USD 22000 līdz USD 32000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī savā paypal konta tiešsaistes algā saņēmu 27496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka esat devis šo ārkārtas iespēju nopelnīt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Vairāk informācijas šajā vietnē ..............>>>>>>>>>> ­­­­­­­­­­­­­­­­­­w­­­­­­w­­­­­­w­­­­­­.­­­­­­g­­­­­­o­­­­­­c­­­­­­a­­­­­­s­­­­­­h­­­­­­9­­­­­­.­­­­­­c­­­­­­o­­­­­­m­­­­­­­­­­­­­­­
oga
o
Ja tā maksātu, tad tu pelnītu un neķertu te muļķus.
 • 7
 • 0
Hygiene sucks
H
Varbūt beidzot Latvijā cilvēki sāks mazgāties, tīrīt zobus, un vispār ievērot higiēnu.
00
0
Latvieši ievēro higiēnu, bet, kā tie citi...?
 • 5
 • 6
AHAL
A
Dievs ir tikai viens - Jehova.
Dievturis
D
Mūsu virsdievs ir Pērkons. Jums žīdiem jehovas un jezusi.
 • 9
 • 6
zvaniķis
z
Tas viņu nepaglāba no admistratīvā soda par pulcēšanās aizlieguma pārkāpumu.
 • 10
 • 0
ZAZ
Z
Tagad visi ir tik gudri ... vajadzēja darīt tā un šitā, tad jau vajag sākt ar Ķīnu, no turienies (it kā) tas viss ir ievazāts. Cilvēkiem jādomā ar galvu, un pašiem jāuzņemās atbildība par sekām, par savu uzvedību šajā situācijā.
>ZAZ
&
Kā var domāt ar galvām, ja domāšanas spējas Dievs liedzis?
 • 4
 • 0
tādi esam
t
Mūsu valstspiederīgajiem bija jānodrošina atgriešanās mājās, par to paldies, bet.....Akadēmiķis Kalviņš jau pirms 2 nedēļām brīdināja par sekām, ja te ieradīsies repatriantu tūkstoši un ja valdība viņiem nenoteiks stingrus pārvietošanās ierobežojumus! Vai mums trūkst sporta zāles, kur līdzīgi kā Dziesmu svētkos var izmitināt iebraukušos no perifērijas? Mūsdienu tehnikas laikā bija arī citas iespējas - viedtālruņu izmantošana, lai noteiktu atrašanās vietu utml. Vai valdība bija kurla vai neklausījās ekspertu brīdinājumo?. Lietuva var, bet Latvija nevar? Taivāna var, bet Latvija nevar?
Kika
K
Atbildigi par viruda ievazaşanu lielakoties ir turisti, kas neskatoties uz bridinajumiem, triecăs uz kurortiem , şampinjonu lasitaji, kam vairs nav darba u.c. Taivănă tos, kas ieraduşies no ărzemēm, policija uzrauga pastiprinati, 2x zvana un parbauda atraşanăs vietu.
 • 12
 • 6
mjā
m
Rīkoties varēja dažādos veidos. Piemēram, varēja laikus slēgt robežas un pārtraukt cilvēku kustību, ļaujot tikai caur Lietuvu un Igauniju atgriezties tā brīža ceļotājiem, kā arī izbraukt ārzemniekiem no Latvijas. Latvija būtu norobežojusies ātrāk nekā citas valstis, kad epidēmija vēl nebija izplatījusies, toties valsts ietvaros dzīve turpinātos kā agrāk vai gandrīz kā agrāk, jo vīruss nebūtu ievazāts. Diemžēl, valdība ir izvēlējusies citu "risinājumu" - turēt atvērtas robežas līdz pēdējam, bet tad ierobežot visu sabiedrību. Turklāt "aste tiek griezta pa gabalam", nevis uzreiz tiek ieviesti droši pasākumi, bet pakāpeniski, ļaujot epidēmijai izplatīties. Eiropas Komisija kautrīgi ir atzinusi, ka tā nebija pietiekami novērtējusi epidēmijas briesmas. Izskatās, ka Latvijas valdība svēti ticējusi EK nemaldīgumam un īstenojusi visas nekam nederīgas vadlīnijas un regulas.
hmm
h
Magda ir aizmirsusi būtiskāko. Viss būtu labi, ja pasākumus sāktu īstenot nevis 17.martā, bet gan 1.martā. Tad pēc 1.marta neviens vairs nebūtu izbraucis un tie, ko nācās repatriēt pēc 17.marta, būtu palikuši mājās. Ja pasākumus veiktu jau 1.martā, tad inficēto būtu krietni mazāk. Tā vietā, lai ātri rīkotos, piemēram, vēstniece Āboltiņa, mums no TV ekrāniem stāstīja, cik jauki ir Romas kafejnīcās. Vienkārši super! Un šādu būtni kāds kādreiz vēl gribēja iebīdīt par Latvijas premjerministri. Katrā ziņā, diena, kad uzzinājām, ka Igaunijā ir iebraukuši 9 inficētie caur Rīgas lidostu, bija pēdējais brīdinājuma zvans. Katra nākama diena bija nepamatots un droši vien noziedzīgs kavējums.
Pilsonis
P
Par ko vispār šis teksts?
Amatierisms vai bezatbildība
A
Uzskatu, ka ĀM vajag vairāk domāt par to, no kuras valsts varētu ievest maskas, medikamentus, aizsargtērpus nevis pakļaut visus Latvijas iedzīvotājus slimībām. Savest valstī tūkstošiem slimu cilvēku, nenodrošinot to izolāciju, par to vajadzētu atbildēt pēc likuma. ASV šodien pieņēmusi likumu, ka par apzinātu inficēšanu draud kriminālatbildība.
oga
o
Arī Dienvidāfrikā apzinātus karantīnas pārkāpējus tiesās kā teroristus (bioloģiskā ieroča apzinātu izplatīšanu). Bet mēs tikai pakratām ar pirkstu.
 • 3
 • 0
Jurists
J
ASV pieņēma likumu, ka par apzinātu valsts iedzīvotāju inficēšanu tiks piemērots kriminālsods kā par terorismu.
 • 7
 • 0
Laine
L
Un,kas tad vairak paniku cel sitie ,kas te sez ka buri.....
ļuļa
ļ
raksts pilnīgi garām. pirmkārt, neviens nekritizē atbraucējus kā tādus, bet bezatbildīgos muļķus, kas nesēž viņiem noteiktajā karantīnā, un tos kretīnus, kas tā vairākas grupas uz tenerifi, pamanījās izlidot, pāris dienas pirms lidostas slēgšanas un pēc tam lamāja valdību, ka tā viņus neved atpakaļ. otrkārt, šitais teikums arī ir pilnīgs bullšits "ja tādu viedokli pauž cilvēki, kuri gadu desmitiem nav izbraukuši no Latvijas, jo viņiem nav starptautisku profesionālo projektu" - man starptautiskie projekti ir joprojām (tagad gan nevar zināt, vai viņi notiks), esmu dzīvojusi un strādājusi ārzemēs gadiem. ko nu? es arī kritizēju to atbraucēju daļu, kuri savu ego stāda virs sabiedrības interesēm, jo riekstiņasprāt, hobijs ceļot attaisno bezatbildīgu un sabiedrību apdraudošu rīcību.
Jurka
J
to: No laukiem - neviens normals cilveks uz turieni atpakal neaizbrauca un juusu nozheelojamos nodokljus teereet netaisaas
 • 3
 • 3
No laukiem
N
Jūs gadiem strādājāt ārzemēs, maksājāt tur nodokļus, tad kāpēc tur nepalikāt? Lai maksā tā valsts, kuru gadiem uzturējāt no saviem nodokļiem. Kāpēc bija jābrauc uz Latviju tērēt mūsu nodokļus?
 • 29
 • 14
dodo
d
Lietuvieši visus pēdējo dienu repatriantus ielika piespiedu karantīnā, visus bez izņēmuma! Mūsējie jau tagad vazājas apkārt un izplata savus vīrusus šeit dzīvojošo vidū....un vēl gaidāmas lidmašīnas un iespējams kāds kuģis - tā ir apzināta ļaunprātība pret sēit dzīvojošiem
vazaņķis
v
Un tāpēc viņi jau atkal mūs ir veiksmīgi apdzinuši
 • 3
 • 3
kauls
k
Lietuvieši salika karantīnā kopā nepazīstamus cilvēkus, ģimenes kopā ar nepazīstamiem un tā palielināja iespējamību, ka viens otru aplipina. Viņiem līkne aug...
 • 13
 • 5
latviijec
l
Trebujem kolhozi, zavodi, istrebitelei i GULAG. Tolko togda buder porjadok.
 • 6
 • 9
Zelma
Z
Nepiekritu. Robezu slegsana nenaca peksni. Lidojumi partraukti arkartas situacijas del, ka to darija daudzas valstis. Pandemija nenaca peksni, valdiba ludza nebraukt uz arvalstim. Daudzi to nenema vera un tagad skaitas iestregusi. Ari pati esmu liela celotaja, bet pirms celot, vajadzeja domat ar galvu. Diemzel vini atvedusi ari virusu. Un apdraud sabiedribu.
hmm
h
Robežu slēgšana tomēr bija pēkšņa.Tiem, kuri apsvēra- lidot vai nelidot, nopietnākie draudi, kas izskanēja no valdības puses, tomēr bija iespēja nonākt karantīnā uz divām nedēļām (ja valsts, uz kuru brauc, pēkšņi nonāk "sliktajā sarakstā"), nevis nespēt atgriezties valstī vispār. Protams, nevienam nebija noslēpums, kā attīstās slimības izplatība un fakts, ka vēl vakar "droša valsts", pēc pāris dienām var tikt atzīta par bīstamu. Līdz ar to būtu jāizvērtē visi impro, rīgas tūristi un citas aģentūras, kas aktīvi veicināja braukšanu, vēl īsi pirms ārkārtas stāvokļa izsludināšanas visiem spēkiem pretojoties pat tad saprātīgam lēmumam - nebraukt. Par atbraucējiem - lai gan nav pamata ticēt daudzajiem stāstiem, ka atbraucēju pārbaude un informēšana ir notikusi haotiski un tikai brīvprātīgi, bezatbildības līmenis ir šausminošs - viņi ko - nebija pamanījuši iemeslu, kāpēc robežas ir slēgtas? Sodiem par pārkāpumiem ir jābūt pietiekamiem, lai atņemtu varoņiem vēlmi beidzot ar visiem ietusēt.
 • 17
 • 4
Normunds
N
Nepiekrītu Tev. Tā ir tikai daļa ko Tu nosauci. Un nemaz tik daudz to valstu nebija kas slēdza robežas pirms Latvijas, turklāt tajās tāpat ir saslimušie. Citās vēl joprojām nav slēgtas robežas.
 • 20
 • 23

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē