Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Tīrīga vadītājs: Rīga šobrīd ir "melnais punkts" šķirošanas jomā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Uzmetējs Šķēle
U
Šķēle savas "darbības" laikā nav radījis nekādu pienesumu, tikai privatizējis, izpārdevis un uzmetis. Tagad taisās uzmest visu Rīgu, tas taču redzams. Burova kungs, Jūs arī lūdzu uzmanaties, - uzmetīs arī Jūs. Un Rīgas koncertzāli arī uzmetīs.
Gregs Millers
G
Kāpēc tik neadekvāts firmas nosaukums-"Tīrīga"? Tas taču ir īpašības vārds, nevis lietvārds. Un nesmuki skan. Tādēļ vien jau negribas ar to slēgt līgumu, reiz jau cilvēki nolaidīgi izturas pret gramatiku. Kā tad vi[ņi izturēsies pret saviem pienākumiem?
senču ols
s
Mans draugs Koļa , viņš jau zem zemes(guculis) ,teiktu " ce *uiņa, kamēr krievi valdīs Rīgā, tā paliks līdzīga cūkkūtij
ļuļa
ļ
un man vēl viens jautājums. kāpēc tīrīga neievieš normālu sistēmu, kad klients piezvana un paziņo, ka konteiners ir pilns un jāizved? nerunāsim pat par ārzemēm, tepat latvijas novados šāda sistēma lieliski darbojas un aiztaupa resursus liekai braukāšanai ar smagajām mašīnām.
mjā
m
Tīrīgas biznesa modelis ir balstīts uz to, ka atkritumu mašīnas, balstoties uz veciem RD noteikumiem, braukās pie privātmājām vismaz 2x biežāk kā šodien, bet visi papildus neefektīvie izdevumi būs jāsedz klientiem. Piemēram, ja pie manas privātmājas auto brauks 2x mēnesī, lai katrā reizē izvestu reāli tikai 0,05 vai 0,1kbm atkritumus, viena brauciena cena klientam būs 5.-, no kuriem 3-4 eiras būs par braucienu, bet tikai 1-2 eiras par atkritumu glabāšanu. Tātad klients apmaksās galvenokārt smago automašīnu braukāšana pa ielām, pārbaudot pustukšus konteinerus. To sauc par modernu sistēmu? Par "modernu" apkāšanas sistēmu gan.
mokasīns
m
Liels puika, vadošā amatā, bet gvelž pārspīlētas aplamības.
ļuļa
ļ
diena sacepusi kārtējo tīrīgu slavinošo rakstu. un ne vārda par to, ka šitais korumpētais sūda kantoris realitātē pat nepiedāvā šķirot atkritumus. katrā ziņā ne privātmāju iemītniekiem. daudzdzīvokļu mājām šķirotos atkritumus izvedīšot par brīvu, tikai konteineri gan būs par maksu jānomā. tā sacīt, rīgas vietējais OIK - maksāsiet visi, vai gribat, vai negribat, un maksāsiet tik, cik mēs no jums prasīsim.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Cik rūgta pēcgarša draud Latvijai?(8)

Varam ieklausīties Pasaules Veselības organizācijas (PVO) paziņojumos un viedokļos, bet varam, protams, tos arī ignorēt un nedaudz izsmiet. Sevišķi, zinot visu neseno vēsturi, tajā skaitā ASV pausto a...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē