Laika ziņas
Šodien
Migla

Bažas par interešu konfliktu riskiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
patiesībā
p
tai DELNAI tā atklātība tāda pusatklātība: Kad DELNAI izdevīgi-tad prasa atklātību, kad nav izdevīgi-tad neko neprasa...
Smuka bilde
S
Smuka bilde, bet kāpēc tā taisnības cīnītāja un atklātībaa mīlētāja žanna d'arka stāv uz sliedēm, tas taču ļooooti bīstami, vai viņa pieteikusi streiku, un stāvēs tik ilgi un neko neēdīs, kamēr purgaile atsauks savu kabdidatūru. Tad jau nekursēs tramvaji un vilcieni, vai arī ir citi plāni, vēl ir viena vienīgā cerība ka kamēr Delnu neapvienos ar FKTK visiem atļauts neiet uz darbu, la fiesta parastajai tautai, drīkstam svinēt atvasaru.
Inga
I
Brīnišķīga iespēja katram paust savu viedokli, arī DELNAi, bet....tas ir subjektīvs viedoklis. Tā vien škiet, ka DELNA ilgāku laiku nav bijusi manīta, tad nu tagad kaut kādā veidā nepieciešams atgādināt par sevi.
Pravietisnejaukais
P
Šī ir visu "sakārtotāju" problēma - reiz iesākuši, viņi vairs nespēj apstāties, jo sākuma sajūsma ir pārvērtusies par profesiju, ik pēc brīža jāmeklē kādu jaunu "sakārtošas" objektu. Tādā stilā darbojas daudzas lietas, ar sufražistēm un KGB sākot un ar Grētu Tūnbergu beidzot. Paņemiet popkorna turzu , tūlīt būs nākošā izrāde!
  • 5
  • 0
Zigis
Z
Kādam viņa ļoti nepatīk..
Inga
I
Vai traucē!
  • 0
  • 1
no Jūrmalas
n
Kas ir Delna? Latvijā ir daudz biedrību. Kāpēc tieši Delna iedomājusies sevi par atklātības apoloģētājiem? Vai pati Delna neatceras, ka izgāzās Kuģniecības privatizācijas lietā? Kā par neko nedarīšanu saņēma ievērojamu naudas summu sakarā ar kapu tramvaju?
Irlielāmērāticams
I
ka vairumam tā arī nav skaidrs - kāpēc vispār ir vajadzīga šī finansu uzraudzības iestāde, ja ir Latvijas Banka? Ko dara LB? Vai tikai štancē monētas?
Pamatots raksts
P
Pārsteidz, ka valsts sektors nav spējīgs izaudzināt piemērotus kadrus.
>Pamatots raksts
&
ar kadriem vispirms būtu jānodarbojas darba devējiem-tas ir politiskām partijām....
  • 0
  • 0
Nelga
N
Drīz LV būs tikai ASV kapitāla un interešu bankas un tāpēc arī banku uzrauga vadītājai jābūt no ASV kapitāla bankas. Tas taču ir loģiski :)
Putniņš
P
jāapskatās Delnas privāto sponsoru sarakstā, vai tur kastroļu džeks nav, vai krievu blēdis. un tagad pērk ne tikai prestitūtas, bet arī delnas...
Ass
A
Kas šiem ākstiem ir boss (sponsors)?Ka tik latvija nav liks ieviest likumu par ārvalstu aģentiem!Sitie saņem naudu no ārvalstīm (pārstāv svesu zemju intereses)un pec tam lien pie valdibas un iesaka ko valdibai darīt !
bakss
b
Pareizi, vajag iecelt kādu agronomu, celtnieku vai mediķi, ne mazākā sakara ar banku sektoru. Tiesa, no banku darba neko nesapratīs, taču galvenais - ne mazākā konflikta ēna.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē