Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Mēs, radošie cilvēki, kategoriski noraidām jauno nodokļu reformu.

Bikše: "Dzimtzemnieka nauda" no autora

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nacionālās kultūras perspektīvas
N
Ieņēmumi kā ritērijs - vienalga ko un kā, bet katru mēnesi galdā jāliek noteikta summa. Mākslinieki strādās ārzemju tirgum vai vienkārši brauks piepelnīties,lai varētu darboties proesijā mājās. Jārēķinas arī ar faktu,ka māsliniekiun grāmatvedība nedraudzējas.
Redzējums
R
Kultūrā pāriesim uz šauru profesionālo eliti un vispārēju amatieru-mīļotāju mākslu.
  • 0
  • 0
halikan j
I get paid more than $120 to $130 per hour for working online. I heard about this job 3 months ago and after joining this i have earned easily $15k from this without having online working skills. This is what I do Copy blow site..... <(") Copy Here.........>> https://www.2netpay.com
oma
o
Veicot autordarbu kā pašnodarbinātajam, lielākais prieks varētu būt kārtīgi piereģistrēt izdevumus un pēc tam VIDā mēģināt pierādīt, ka kāds no pirkumiem vai rēķiniem tiešām bija nepieciešams konkrētaja autordarba tapšanai!
Krējums Saldais
K
Mākslai jābūt kā profesionālajam sportam - ja izvēlies šo profesiju, tad ir jābūt spējīgam tajā pelnīt. Jo savādāk iznāk apmēram tā - kamēr vieni ar, sēj un pļauj, citi druvas maliņā skaita peršas, kaut ko uzrakst, uzdzied, uzdejo, uzmālē vai izkaļ. Un prasa, lai valsts par to labi samaksā, jo druvā strādājošiem nav tik daudz naudiņas, kad ir nomaksāts viss, kas pienākas Dievam un ķeizaram. Viss ir labi līdz brīdim, kamēr tie lauka malā ir tā, samērīgi savā skaitā. Bet sanācis tā, ka druvā strādā ar vien mazāk, bet to, kuri taisa mākslu paliek arvien vairāk. Nu, kaut kā tā. PS. Un tie tēvaiņi, kas uz savām kastēm sēdēja pie KM bija nožēlojami - spēcīgi pieauguši vīrieši prasa no valsts naudiņas. Absurds.
pārfrāzējot Bikši
p
Mēs, radošie cilvēki, kategoriski noraidām jebkuru nodokļu maksāšanu! Nemaksāsim un viss! Kāpēc lai mēs to darītu?
tfu
t
Novāciet Bikšes šizfrēniskās ķēmīgās "skulptūras". Riebjas skatīties. Kur aiziet nodokļu maksātāju nauda...
mazā piezīme
m
Profesor, atļaušos piebilst. Es spēju būt konsultants kādā diezgan plašā jomā. Pie augošā aifonu analfabētisma pat vairāk, kā pirms gadiem 15. BET. Kantorī, kur strādāju, es nebūšu naivs, dāvināt ģelu - bīžiem infu, kas prasa nedēļu rīserča un dodu vikijas līmeni. Varu to pašu darīt oficiāli, bet noēdīsiet ar nodokļiem, pirms ko pelnīšu, kā profesors teica. Kas atliek - es mīlu aploksni, protams, vai iztieciet ar oficiālo vikijas līmeni, LOL.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mazāk biedēt, vairāk pašiem darīt(2)

Valdības lēmums par obligātu masku valkāšanu publiskās telpās, kā arī virkne jaunu ierobežojumu dažādām aktivitātēm diezgan likumsakarīgi pastiprinājusi spriedzi sabiedrībā.

Vietējās, bet valsts nozīmes(1)

Nedēļas nogalē Ukrainā gaidāmās pašvaldību jeb teritoriālo kopienu, kā tās tiek dēvētas oficiāli, vēlēšanas var būtiski mainīt jau tāpat ne īpaši stabilo iekšpolitisko situāciju valstī.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē