Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

IeM valsts sekretārs: Fotoradaru turpmākais liktenis ir zem jautājuma zīmes

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Sākumam-nepārsniedzam ātrumu vienu nedēļu.
Dauņeksterminators
D
Personīgi es gūstu neaprakstāmu baudu braucot garām fotoradaram, jo ātrumu nepārkāpju tikai tādēļ, lai valsts no manis nedabūtu ne centa. Bez tam es vēl iztēlojos, kā saviebjas fotoradara uzstādītāju sejas un kādas šausmas viņus pārņem, iztēlojoties, ka fotoradaru afēra reiz beigsies un būs jāiet strādāt reālu darbu.
ērce
ē
Fotoradaru galvenais mērķis nav iegūt peļņu, bet mazināt bīstamu joņošanu pa ielām un glābt cilvēku dzīvības. Krievam to grūtāk saprast.
Dauņeksterminators
D
Cik dzīvības ir izglābtas? Kāpēc līķu skaits paliek gandrīz nemainīgs?
  • 4
  • 0
P
P
Kas ta nu? Radari nenes plānoto?
Kuilis
K
Vai tiešām idiotisms ir tik liels, lai nesaprastu, ka tā nedrīkst jautājumu nostādīt. Bet tā jau bija pirms radāriem. Policijas budžetā bija ielikti miljoni, kas iegūti par soda naudām. Ja nav soda naudas, tad nav policistiem algu. Laimīgie latvieši - pilnīgi idioti, pat nošaujami idioti, jo noteikti nav labojami. Žēlojas, ka tauta uzvedas godīgi. Kādi mēsli tā var žēloties. Pat negribas ticēt, ka latvieši ir tādi izdzimteņi.
zvirbulēns
z
Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs nav Kremļa ietekmes aģents?
>:-)
&
Pārrijušies treknie taukumūļi, krējumu nosmēluši, sten, negausīgi pierijušies taukainiem ģīmjiem spīdot . Vājpiens, nu, tiek valstij . Nekas, izdomās vēl kādu afēru :D
Nuovo
N
No uzstādītajiem radariem 90 % nav tendēti uz satiksmes drošību, bet tikai uz naudas kāšanu. Ja esošie neatmaksājas un, pēc statistikas, arī traumatisms uz ceļiem nemazinas, tad jau nav valstij ko iespringt uz papildus finansējumu. Nauda jāinvestē kvalitatīvākos ceļu projektos, tad arī ilgtermiņā cietušo skaits mazināsies.
Jansons
J
Ja pirmajā vietā stāda naudu, tas parāda varas seklumu un tuvredzību. Vai jābrīnās, ka esam nabadzīga valsts un valsts varai tic tikai daži desmiti %.
nja...
n
Ar šo, Valsts oficiāli atzīst fotoradaru uzstādīšanas patieso mērķi- nevis satiksmes drošību, bet iespēju labi nopelnīt uz to rēķina, kuri uzdrošinās pārsniegt atļauto ātrumu uz tā saucamajiem Latvijas autoceļiem? Da tos radarus mierīgi var sākt novākt, jo mašīnas, ar kurām var braukt pa mūsu ceļiem, tik ātri vispār neiet..
solon
s
Vai tā nav pirmā reize, kad bezatbildīgie parazīti atzīst, ka ar satiksmes drošību te maz sakara, galvenais ir naudas kāšana?! Varbūt metam kaunu pie malas un ieviešam uzreiz, kā Anglijā "karalienes nodoklis", tā pie mums - nodoklis liekēžu armijas uzturēšanai? Nebūs, vismaz, jāmelo tautai ...
Sasa
S
Es pats braucu auto un uzskatu ka tie radari ir vajadzīgi, varbūt pat vēl vairāk, man tie netraucē, bet cik es redzu tie kopumā ļoti disciplinē agresīvos braucejus. It seviški ja salīdizna ar laiku kas bija starp radaru nonemšanu un uzlikšanu. Tas ka tie neienes naudu un ir jāsupsidē ir OK.
alias
a
Kā cilvēkam nesanāca - izpļāpājās. Drīz jau sekos papildus teksti, ka žurnālisti nepareizi sadzirdēja, nepareizi interpretēja. Radariem IR jābūt un tam nav nekā kopīga ar pelnīšanu. Radari ir nepieciešami drošībai! Un ir ļoti labi, ka sodu ir maz! Tas nozīmē, ka cilvēki piebremzē un brauc prātīgāk. Nākamais solis ir vidējā ātruma kontroles posmi, kas ļoti noderētu!
>alis
&
Tas visticamak nozime ka baidas no sodiem....Ar pratigu braukšanu tam mazss sakars...
  • 14
  • 0
Demokrāts
D
Ir vērts atkal un atkal pārdomāt... cik dziļa doma ir slēpta Dižā Stūrmaņa Mao vārdos :" Nabadzība - tas ir labi!"
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Visa šī pretīgā šļura pati par sevi sākusi liecināt, ka mērķis ir - nauda!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē