Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ir laiks izbeigt mūžīgo gaušanos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dmj
D
Domāju, kā neapmierinātības iemesls ir nevis čakarēšana vai materiālās labklājības kāpums, kam es gan nespēju piekrist cenu straujāka kāpuma dēļ, bet gan sociālajā nevienlīdzībā. Cilvēki redz, ka valsts attālinās no cilvēku reālo problēmu risināšanas, pie varas esošie pierādījuši sevi kā mūžīgie meļi, nespējnieki un rausēji. Valstī paceļas tie, kas dēļ naudas gatavi dvēseli pārdot. Cilvēki to redz un nejūtas tam visam piederīgi. Nodevība, pārdošanās, necieņas izrādīšana - to visu esam pieredzējuši un tas ir iemesls gan mūsu valsts iedzīvotāju neapmierinātībai, gan pārējo šajā rakstā nosaukto "neveiksminieču" neapmierinātībai. Un nedomājiet, kā ar krāsainiem papīrīšiem nopirksiet arī tautas apziņu.
viesis
v
Runājot par apmierinātību un gaušanos, vienmēr un visos laikos ir bijusi gan viens, gan otrs. Arī "sliktajos padomju laikos", bija cilvēki, kas bija ar visu apmierināti, un vēl tagad nožēlo PSRS sabrukumu, tā, ka tas, ka kāds ir apmierināts ar visu, neko nenozīmē, un vismazāk to, ka apmierinātiem būtu jābūt visiem. Svarīga ir proporcija. Cik var saprast no dažādām aptaujām, apmierināti ar Latvijas situāciju ir kāda trešā daļa iedzīvotāju. Tas tomēr ir par maz stabilai valstij. Un pateikt, ka divas trešdaļas gaužas nezin par ko un nekā nesaprot, tas tomēr ir stipri aprobežots viedoklis. Drīzāk problēma ir tajā, ka Latvija kā valsts ir pārāk problemātiska, un to pierāda daudzi objektīvi rādītāji, tā, ka lielākajai daļai iedzīvotāju nav nekāda pamata būt apmierinātiem un pozitīvi noskaņotiem. Attiecībā uz dzīves līmeņa paaugstināšanos- ja cilvēkam pie 100 eiro pieliek 10, viņa iekrājumi ir auguši par 10%, bet vai tāpēc viņš ir kļuvis bagāts?...….
psp
p
Primitīvs raksts! "Ferratum Bank indeksa pētījumā" kopš kura laika ātro kredītu kompānija ir domnīca? kretīnisms tālāk seko... . ..Būtiskākais secinājums – apmierinātība ar dzīves līmeni iedzīvotāju vidū ir labākajā gadījumā nemainīga". dah! tas tāpēc, ka Latvijā ir ekonomiskā stagnācija kopš 2007.gada. "mēs vienu otru čakarējam" . Lai vinš runā par sevi un savu loan šarking biznesu. Neviens mani piemēram nečakarē. Un Latvija IR tuvāk Ukrainai un Moldāvijai dzīves līmenī, nekā tā ir Šveicei vai Austrijai.
linda
l
ŠITĀ IR DIENAS VIZBEKAUNĪGĀKĀ PUBLIKĀCIJA! Kā var AUGĻOTĀJU firmas prezidents, kurš pārtiek no ātro kreditu aizdevumiem nabadzīgākajam Latvijas slānim, kaut ko tādu muldēt. Artis Bērzinš sen ASV, vai Norvēģijā, vai Vācijā sēdētu federālā cietumā
Pravietisnejaukais
P
Tipiņš aveņkrāsas žaketē pārliecinoši gan neizskatās, bet viņa vārdos der ieklausīties. Jo gaušanās, kad to ilgāk praktizē, kļūst par ieradumu. Tas ir nāvējošs ieradums.
viesis
v
Bet- daudz nāvējošāk ir ignorēt problēmas un izlikties, cik viss ir lieliski. Uzskatāms piemērs tam ir PSRS, kas sabruka ne jau tāpēc, ka visi gaudās, bet tāpēc, ka augšas izlikās un visiem stāstīja, cik viss ir lieliski, nu, apmēram, kā tas aveņkrāsas žaketē...…
  • 11
  • 3
Nejēga
N
Vai tiešām nevari savos prātojumos bez ekspekteišeniem iztikt, vai tev latviešu valodas nemaz nav žēl?
j
zelta ķēde ap kaklu un vārda čakarēšana biežā lietošana ir vislabākā reklāma bandītu izveidotajai cilvēku apzagšanas shēmai. nabaga ļautiņi, kas to neredz
Pēteris
P
Un vēl sačakarēts deguns, un vēl uz gudras galvas taču mati neaug?
  • 1
  • 0
mg
m
Man liekas, šī laikraksta redakcija ir definitīvi sajukusi prātā! Publicēt kaut kā ofšoros reģistrēta ātro kredītu firmeles darboņa pārdomas par to, cik laba dzīve Latvijā un kā cilvēki to nenovērtē.... pat vārds "ņirgāšanās" te ir par maigu. Ir tomēr cilvēki, kuriem par sabiedrības labklājības tēmām un pozitīvisma trūkumu nevajadzētu izteikties, ātro kredītu kantoru darbinieki tādi pavisam noteikti ir.
kremlin.ru
k
Uzmanību! Krievija nopietni gatavojās atjaunot kā juridiskajā spēkā esošu 23. augusta Molotova-Ribentropa paktu. Ja tas notiks tad visas Baltija valstu problēmas būs mazāk vērtas kā spļāviens uz karstas plīts. Izrādās ka šis pakts no joprojām nav neatgriezeniski starptautiski denonsēts. Bet mēs tik svinām. Viens "atceres festivāls" pēc otra. Tā vietā, lai beidzot sakārtotu lietas tā, ka Krievijai nebūtu attiecībā pret mums nekādu tiesību kopš protoslāvu laikiem.
kas ir ferratum
k
kaut kas vidējs starp bandītu un narkodīleri
P
P
Tava alga+mana 252 pensija=-liels vidējais.
ha
h
Jā, nu tiešām, ko tās bērnudārza audzinātājas, pensionāri ar mazajām pensijām, medmāsas, sanitāru, Liepājas autobusu šoferi, maximas un Rimi pārdevējas un daudzi citi var činkstēt, vai tad neredz, ka ekonomika aug, vidējās algas ceļas (nu, tad nekas, ka viņiem neceļas, vidējās ceļas, tātad VISI dzīvo labāk). Pamuļķi tādi! Nemāk priecāties ar savu 500 eiro algu uz ķepas, tak Roltoniem sanāk, rēķinus vismaz vasarā samaksāt var, vienas puscauras kurpes ir, ar ko iet uz to pašu sūdīgi apmaksāto darbu, ko činkst, vai zinies!
pensija 86 euro
p
Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zafti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks." ;) ------- Un, arī: "Tiem, kas ir tik negudri, ka atļaujas MELOT, neklātos atļauties uzskatīt citus par vismaz tik pat negudriem, lai noticētu MELIEM."
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Kad es strādāju labi atalgotu darbu, es arī biju apmierināts ar dzīvi. Nu tieši tāpat kā šitas čalis no bankas. Ticu ka viņa mēnešalga ar 4 cipariem rakstāma, bet ko teikt man ja pēc 43 darba gadiem pensiju indeksēsīes no 240 uz 260?
kolhozniece>kolhoza grāmatvedis
k
tev vairāk nepienākās: Tu jau kolhoza laikos sazagies...Tagad ļauj ar citiem pazagt.
  • 2
  • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē