Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Jaunie ārsti: mēs jūtamies pievilti

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ludis
L
Tā notiek, ka balso par populistiem
Kristaps
K
'Mes jutamies pievilti' - ar nolaistu galvu strādājot tālāk.... :D Smieties vai raudat uz šo lašarņiku tautu?!? Vienu reizi uzrīkojot mītiņu - JĀ TAS BIJA MĪTIŅŠ NEVIS STREIKS! un stundiņu pie saeimas ēkas pabļaustoties domā, ka tagad viņiem visu zelta budžetu dos.... Tak pie kājas visiem... Ir reali JĀSTREIKO! nedēļu, divas.. un tad reāli uz ceļiem deputātus nostādīs, jo reali valsts līmenī nestrādās nepieciešamā veselības aprūpe! un tikai tad kaut ko jēdzīgu arī iedos. Tas ka vienā darba dienas rītā aizvilka savu pakaļu nevis uz darba vietu, bet gan pie valdības ēkas, kur pastavēja un aizgāja tas NEKO nedos!!!!!
P
P
Protams.ka neko nedos.Tas ir kā pīlei ūdens.
 • 4
 • 9
Kika
K
Malači, ka cīnaties par savăm un pacientu tiesībäm. Kukuļi ir neizskauźami, taču tąpat kă visi tiesneşi, visi policisti utt.visi ārsti neņem aploksnes. Nauda budźetā ir, tikai sadalita starp nozarēm atkaribă no ministra caursişamas spejam un ietekmes. Bordana iniciativas vien ko vērtas -specislizetăs tiesas, partiju finansēşana. NA Puntulim 15 milj.klăt, vai simtgades svinïbăm nepietiekami izkleķerēja? Ja nepilda likumu, rosiniet saimas atlaişanu Jaunie nobalsos, saprătīgākie penşi, kuriem visvairak nepiecieşama jusu palidziba, ari piedalisies.
no Jūrmalas
n
Patīkami pie Saeimas piketā bija redzēt vairumā jaunas un inteliģentas sejas! Jaunie ārsti, jūs nedrīkstiet atkāpties no savām prasībām! Neklausieties lumpeņu, kas domā, ka jums viņi jāārstē par pusvelti, runās! Naudu, ja vajadzēs budžetā atradīs - Bordānam nav jāveido speciālas tiesas, mazāk var dabūt arī Kultūras ministrija, dažādu balagānu un pastulbu filmu jau zem 100 gades karoga saražots. Pietaupīt var arī lielajiem zemju īpašniekiem, PARTIJU FINANSĒŠANAI VIEN IR JĀATŅEM 5 MILJONI! Lai likums st'jas spēkā no nākošās saeimas. TURATIES dakteriši!!!!!
Z Līvmane
Z
Saeimai būs jāatbild par likuma nepildīšanu!
Haims Rabinovičs
H
Jauns, bet jau naudas samaitāts...
Anna2
A
Runa jau nav tikai par naudu, bet par to - un tas ir vissliktākais - , ka solījumi netiek pildīti. Tieši tas ir tas, kas var skart (un jau skar) ikvienu no miums (te es neieskaitu tos, kas valsts vadībā, pārvaldē un likumdošanā dzīvo greznu dzīvi).
Kika
K
Ne jau solījumu nepildišana, bet gan LIKUMA PĂRKĂPŠANA. pajoliņi no JKP, KPV solija uz nebēdu, to pat nav vērts pieminēt, muļķu, kas viņiem noticēja, te ir parak daudz.
 • 11
 • 13
13tā
1
Redz, es ZZS Pūcem piedāvājos paņemt no to zirga pļecku kaudzes pie Saeimas mājas kādu kulīti sev, jo man ir dārzs, bet te lasu, ka tās pļeckas vispirms kāds paņems uz pimpj...un tad iemetīs cilpā. Tāda nu tā padaule ir, cienījamie dakterīši. Būs mums jāpaliek bešā.
Itamars Toledano
Bildi varētu nosaukt: BLĒŽA ĢĪMIS AR LĪĶI. Kā te lai visa tauta nejūtas pievilta? Vai labāk nrbūtu lūgt veselību no Dieva, nevis uz šo blēdi paļauties?
Jusis Malkonens
J
Kā jūs domājat atlaist Saeimu? Vai ar vālēm?
citu vidū
c
Kas tad tā jūs ir tā pievīlis? Un vai tikai tā par sevi varat runāt tikai jūs?
Emigrants
E
Aafrika
Imigrants
I
Tikai Rossija!
 • 3
 • 9
VVZ
V
Ja jūsu pakalpojumi cilvēkiem nav pieejami dārdzības dēļ, tad jūsu darbošanās zaudē jebkuru saturu- jūs nafig neesat vajadzīgi!
Saeima
S
Debïlie troļļi saņēmusi mûsu pavēli apdirst mediķus.
 • 13
 • 14
redz VVZ
r
To ar pateiks tirgus-lai tak viņi sēž bez pacientiem...
 • 13
 • 12
Ruta
R
Vai tad Latvija, pedejos 30 gadus ir kada prezidenta, ministra, deputatu, ierednu interesejis, lai Latvijas iedzivotajiem, pacientiem tiktu nodrosinata cilveciga, profesionala medicinas aprupe, nodrosinajums, jo sos kretinus interese tikai viens, lai sev iedalitu lielas algas, visa veida privlegijas, sanemot par velti visu ko var, bet medicinas pakalpojumus sie kretini nopirks, jo vini sevi ir nodrosinajusi ar lielam algam 2000€-6000€/ menesi, tapec jau vinus nekas neuztrauc, visticamak vini velas, lai slimnieki atrak pamet so valsti....
lauku pastniece
l
Es arī jūtos piečakarēta,ka man ar savu auto pa grants ceļiem jājājas.Lauki,divi bērni,cita darba nav,bezcerība un dubļi,man arī augstākā izgl.
Veris>pastniecei
V
Gaidu skaidrojumu Jūsu rakstītam komentam!
 • 7
 • 7
Veris>pastniecei
V
gan jau cits darbs ar ir, tikai negrib strādāt..Un ja ir sava zeme-kapēc jāstrādā algotu darbu????
 • 11
 • 15

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē