Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kalnmeiers: neviens nav mēģinājis politiski ietekmēt

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Šādai vai tādai politikai
Š
IETEKMĒJOT nav nekādas nozīmes. Toties Lemberga laupījumam - primārā un noteicošā. Par to Kalnameijeris kautrīgi klusē, un cer, ka arī svētais Pēteris neko nezina...
buks
b
Vai tad lupatu var ietekmēt politiski?
Aurēlijs
A
Šim padomiskajam oligarham sev bija jābūt vēstures mēslainē, tāpat kā viņa draugam Lembergam.
ak kungs
a
zeme, beidzot tak atveries zem lembja rokaspuiša
Juris Štrauhs
J
Ko tagad dara Kalnmeijera suns, kad saimnieks vairs nebūs augstā amatā? Varbūt gaida saimnieka izdienas pensiju?
Suzan
S
Tagad Google maksā man no USD 22000 līdz USD 32000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī savā paypal konta tiešsaistes algā saņēmu 27496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka esat devis šo ārkārtas iespēju nopelnīt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Vairāk informācijas šajā vietnē ..............>>>>>>>>>> w­w­w­.­D­o­l­l­a­r­s­9­.­c­o­m
ēna
ē
Šim vecītim pašam būtu jāpasēž ķurķī, par to ka aizbildinājās ar visādām saskaņošanām, lai izvairītos pieķert savus blēdīgos un zaglīgos draugus.
Imants
I
Kalnmeijers nav atbildējis uz Latvijas sabiedrību satraucošiem faktiem par Citadeles tirdzniecību, OIK IZMEKLĒŠANAS REZULTĀTIEM, Liepājas Metalurga lietu tagad Meroni geitu un t.t. Ģenerālprokuroram vajadzētu būt valsts mantas sargsunim un Latvijas tautas interešu aizstāvim. Bet nebija nekā, remdens kā sasilis aliņš. Par ko viņam to lielo algu maksā?????????
KATE
K
Kad viņš atskatīsies Saeimai par paveikto?
  • 10
  • 2
Alda
A
Tāds pats kā Burkāns, mīkstā krēslā atsēdēja savu laiku, nevienam zaglim nebija skabarga pakaļā. Visu varēja sarunāt, par visu varēja vienoties.
  • 16
  • 1
Ja Kalnmeijera politika ir
J
raušana un plēšana, kas gan tur daudz ko ietekmēt?
jānis
j
Nezin, vai pats tic tam, ko pasaka....Nedirs, visi jau nav muļķi!
Kuzja Ņilovičs
K
Tad jau laikam viņs prata pašietekmēties vajadzīgajā virzienā.
Novērotājs
N
Jaunā Rīgas teātra izrādē "Kārkli" Kalnmeiera "neietekmējība" bija lieliski attēlota! Vajadzētu to parādīt LTV1
solon
s
1. Valdošai koalīcijai nelojāls cilvēks (Latvijā) nekad nekļūs par ģenerālprokuroru - politiskā ietekme pamatu pamatos. 2. Brāļošanās ar Latvijas biznesa aprindu krējumu medībās un pirtīs , protams, ir tikai sagadīšanās ... 3. Kalnmeijera izteikums, ka nav ko saukt policiju nieka 500 Ls zādzības dēļ arī kko liecina par šo likuma kalpu karaļa redzējumu, vai ne? ... Manās acīs Kalnmeijers ir noziedzīgas SISTĒMAS zobratiņš.
Serjoznijs
S
Ja lietas netika safabricētas un “baltiem diegiem šūtas” - var teikt, ka ne velti dienu no dienas visu amata pilnvaru laiku tika aizņemts valsts kabinets.
Juris
J
Generālprokurora darbību reglamentē likums un viņš pilda tikai galvenā administratora pienākumus. Kāpēc Bordāns grib ielikt par ģenerālprokuroru savu cilvēku, kas notiesātu Patiesības ministra Bordāna apsūdzētās personas. Vai Bordāns ar savu uzvedību, domāšanu un zināšanām atbilst Tieslietu ministra amatam vai viņam un jurašam nav diagnoze šizofrēnija, kas var nodarīt būtisku kaitējumu Latvijas tieslietu sistēmai.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ragi dūņās?(5)

Jūnija beigās sabiedrība uzzināja savdabīgu jaunumu – valsts a/s Latvijas pasts (LP), izrādās, saņēmusi beztermiņa licenci alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai. Pilnīgi dabiski, ka sabiedrībā radā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē