Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Lai Latvijā pulcējas talanti

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Lozungi,saukļi,aicinājumi,izaicinājumi......................Muldēs ,muldēs,kamēr padirsīs Latviju.
skaida
s
Ilgi nebiju iegājis "Dienā"-gadus 2.Kas tur strādā tagad mani izbrīna-Meļņiks(Šlesera pakaļlaiža),Rostovskis(lepni sēž Saskaņas kongresā)-tiešām zems līmenis. l
Izskatās
I
Tāds pamuļķa smaidiņš
dažos vārdos
d
Kādu atbildību var uzņemties šādi indivīds - politisku vai morālu? Šķiet, ka tādi, kuri slimo ar pāva uzpūtību - nekādu... Bet viņi peld pa virsu, bieži ar skaļiem saukļiem uz lūpām parazitē un maitā citiem cilvēkiem normālu dzīvi.
ksendzs Nečepurs
k
Daudzas tādu vīru izdarības atgādina vepra līšanu uz altāra.
Pravietisnejaukais
P
Vai varētu būt, ka uz kāda altāra upurē cūku? Lūdzu precizēt.
 • 2
 • 4
VVZ
V
Pateicoties "Turībai", Latvijā jau pulcējas kebabnīcu "talanti", kas Latviju izmanto kā lētu ES uzturēšanās atļauju ieguves avotu.
TUY
T
Kaut kas tur nav lāga. Pats Rostovskis-ar zagtu diplomu, aicina pulceties talantus. Uz zagšanu, vai?
interesanti
i
Vai Valsts policijas Materiāli tehniskās un mantiskās apgādes biroja priekšnieks arī piedalīsies jauno talantu saietā? Stāsta, ka pret drošības naudu esot no savaņgojuma atbrīvots.
 • 10
 • 0
jā gan
j
Augstā amatā ar netīru kreklu uz abām pusēm...
Edgars Šūpolniekam
E
Pēc akadēmijas sniegtajām ziņām, ir trīs pierādījumi diploma neīstumam - pirmkārt, 90.gadu studentu sarakstos nav Aigara Rostovska vārda. Otrkārt, akadēmijas absolventu diplomi numurēti ar 7, nevis 4 cipariem kā augstskolas Turība pārstāvja uzrādītajā dokumentā. Trešais diploma neīstumu apstiprinošais fakts - Maskavas Darba un sociālo attiecību akadēmija 90.gadu otrajā pusē, kad A.Rostovskis it kā pabeidzis augstskolu, vairs neizmantoja PSRS veidlapas un atribūtiku.
Dr. Buņģis
D
CV viņš raksta, ka viņam ir Socioloģijas doktora grāds (Dr.sc.soc.). Rodas jautājums, kur skatījās 2003. vai 2004. gadā Valsts zinātniskās kvalifikācijas komisija, kad izskatīja jautājumu par viņa pielaišanu promocijas darba aizstāvēšanai vai, ja grāds iegūts Maskavas jocīgajā akadēmijā - grāda pielīdzināšanai Latvijā doktora grādam atbilstošajā zinātnes nozarē.
 • 7
 • 0
Edgaram
E
Varbūt viņš, būdams nacionālistiski noskaņots latviešu patriots, maskējās kā Garijs Rostovs?
 • 8
 • 0
Ainārs Bugujs
A
Izskatās, ka tīmeklī par šiem nesmukumiem un negludumiem A.R. dzīvē viss ir dzēsts.
 • 11
 • 0
Paolo Pavo
P
Nav ko daudz mocīties ar patiesības noskaidrošanu profesionālam un ģenētiski programmētam latviešu blēdim. Cita lieta, kas tā par tautu, kurā ar izglītību var pelnīt naudu dažādi blēži paši bez izglītības un bez elementāras inteliģences. Kas tā par tautu ir šie latvieši, pie kuriem var būt tāda bezjēdzība? Vai tā ir normāli attīstīta tauta jeb pilnīgi nevērtīgs maisījums?
 • 8
 • 2
Dina
D
Tas jau vien, ka idiots, populists Vejonis lobe kaut kadu bezjedzigu likumu, lai nepilsonu berniem ar varu uzspiestu Latvijas pilsonibu, kuru atbalsta saeimas populisti Vienotiba, ZZS, Saskana, Par, Karina zisofreniku banda, pierada, ka Latvijas valsts vadiba, saeima domine idioti, kretini, populisti, stulbi, neizglitoti plebeiji un no sadiem idotiem nekad un neko labu nevar gaidit.
Paolo Pavo
P
Latvijas "'brīvvalsts" ir ideāla zeme latviešu tautas talantiem. Kur vēl klozetpodu tirgotājs var kļūt par izglītības papīru tirgotāju, gūstot no tā peļņu kā no ienesīga biznesa? Kur vēl var tautu uzrunāt izcili aprobežots un neinteliģents klozetpodu tirgotājs ar pirktiem izglītības papīriem bez pamatskolas izglītības? Kur vēl ir tāda zeme, kur neizglītots tips var pamācīt tautu uzvesties?
Boris
B
un kads kadam durakam sakas ar tautu? Jus tak pati ar savu tupumu radat ceļu latvisiem....
 • 4
 • 0
Tereza Mendoza
T
Tikai pilnīgi neattīstītā tautā kaut kāds parvēnijs no ielas var tēlot valsts mēroga izglītības politiķi! Kaķim jāsmejas par latviešu tautas briesmīgo neattīstību!
 • 2
 • 4
Gaiš zils
G
liberasts?
Aivars Šūpolnieks
A
Vai tas ir tas pats Rostovskis, kurš augstākās izglītības savdabīgo atestātu ieguva Maskavas Darba un sociālo attiecību akadēmija, Krievijā? Cik atminos atestāta sakarā bija presē diskusijas. Vai kāds zina kā tās beidzās?
JKL>Scorseze
J
Tas jau labi ka latviijci aizbrauc: Būs mazāka sabiedrības sašķeltība-līdz ar to būs lielāka vienotība.
Scorseze
S
Ja valdība turpinās klausīt jeņķu un ES "konsultantus", talanti Latviju pametīs arvien straujāk, diemžēl. Lai talanti pulcētos Latvijā, ir nepieciešams valdības darbs patiesas neatkarības atjaunošanā un nopietna valsts izaugsmes stratēģija (ne vis nepārtraukta riešana līdzi saviem "konsultantiem"). Uzņēmēji var cīnītries kā pliki pa nātrēm, taču ja katru dienu valdība viņiem maina noteikumus un sastrādā kārtējos starptautiskos stulbumus (citādi nenosauksi), nekāda izaugsme nav pat gaidāma. Šobrīd vienīgā vieta, kurā ir jūtama izaugsme, ir valdības fantāzijās un statistikas datu sagrozīšanā, diemžēl.
biedri Scorseze
b
Kas tad jāklausa: Kremlis, latviijci un CCCP armijas otstavniki te?
 • 9
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Policejiskā Latvija...(14)

Valdības šonedēļ pieņemtais lēmums, ka pēc ieceļošanas Latvijā no virknes Eiropas valstu vairs nebūs jādodas 14 dienu pašizolācijā, radīja ne tikai lielu apjukumu ar šādu lēmumu izpildi saistītajās...

Antiķīnas starptautiskās koalīcijas nebūs?(11)

Donaldam Trampam, ASV prezidentam, visticamāk, neizdosies iecere izveidot plašu starptautisku koalīciju cīņai pret Ķīnas ekonomiskās attīstības un pārrobežu ietekmes mazināšanu.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē