Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Levits: Mūsdienu akadēmiskā pasaule ir ''iedzīta projektu slazdos''

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
tiesa
t
projektu produkti un produktu projekti...
Arturs Priedītis
A
Tas bija skaidrs jau no paša sākuma, ka Arāja komandas zemē ebreja virzīšana uz latviešu valsts prezidenta vietu izraisīs antisemītisma uzplūdus. To vajadzēja ņemt vērā arī Levitam, Latvijas ebrejiem, drošības dienestiem, apturot stulbo latviešu inteliģentu vārīšanos Levita labā. Bet tas nenotika; latviešu inteliģences stulbums, Levita nekaunība guva pārsvaru. Turklāt tika izbīdīts ļoti vājš ebrejs, neizglītots, ar glamūrīgas muldēšanas māniju, kas vēl vairāk uzkurina antisemītismu.
značoks
z
No zinātnes ir palikusi čaula. Latvijā zinātnes nauda tiek notrallināta administratīvos procesos, tāpat kā izglītības nauda. Kā kuriozu var minēt kompetenču izglitību - vadlīniju rakstīšanai iztērēja 20 miljonus, pašu izglītības materiālu izveidei tiks ne vairāk kā pārsimts tūkstoši... Pēc pieciem gadiem brīnīsimies, ka ar izglītības sistēmu mums vēl dziļakā pakaļā ar visu utopisko skola 2030 projektu. Starp citu, vai skolas 2030 projektu neveido tie paši kas reiz izcili pakāsa 3 miljonus skolas.lv projektā vai "izcili apguva" desmitiem miljonu matemātikas un dabasszinātņu projektos?
Udo Ulbergs
U
Nebūs nekāds brīnums, ja šis melnais žīds sludinās savai “nācijai”, ka cilvēka dzīvē nauda, bagātība, manta, karjera, slava, vara ir galvenais. Vai inteliģences iniciatīvas autori "Par izcilu Latvijas Valsts prezidentu" zināja, cik dziļi amorālu tipu viņi bīda uz Rīgas pili kā “nācijas” glābēju, aizstāvi, vadoni? Kas attiecas uz "projektu slazdiem", tad faktiski mūsdienu pasaulei nav neviena projekta. Tā ir šodienas nelaime; cilvēcei nav nākotnes projekta. Eksistē vienīgi atziņa, ka kapitālisms/liberālisms/demokrātija ir totāli sašķobījusies, ar cilvēku saprātu kaut kas nav kārtībā, taču neviens nevar pateikt, ko darīt, lai turpmākajā dzīvē tiktu vaļā no visām briesmām un rastos ticība nākotnei.
Vecsčekists>Udo Ulbergs
V
Ja Tev trūkst pret-argumentu un tautību "žīds" Tu lieto, lai noniecinātu oponentu, tad Tu sevi nostādi vienā kompānijā ar Hitleru, Himleru un Gebelsu. Kaut kas Tavā tekstā varbūt arī bija pareizi, bet ar savu antisemītismu Tu sabojā visu.
  • 6
  • 2
Udo Ulbergs
U
"Mūsdienu akadēmiskā pasaule ir "iedzīta projektu slazdos". Tā es to sauktu. Mēs nevaram izmainīt lielās straumes, ja vēlamies plūst līdzi tām un gūt no tām labumu, tomēr varam saglabāt veselo saprātu un savā Alma Mater tiekties uz līdzsvara atjaunošanu starp birokrātiju un zinātni, starp burtu un garu," Latvijas Universitātes Senāta svinīgajā sēdē pirmdien sacīja Valsts prezidents Egils Levits." Dziļi amorāli teikts! Nevienam īstam cilvēkam (ne tikai zinātniekam) nav vajadzīgs līdzsvars starp birokrātiju un zinātni, burtu un garu. Katram īstam cilvēkam galvenais, vadošais, vajadzīgākais, vērtīgākais ir zinātne un gars. Turpretī birokrātija un burts ir šķērslis, traucēklis, pretinieks, nasta. Kāds gan melns tips ir šis žīds! Tādus amorālus domu graudus reti nākas lasīt.
Pakultēvs
P
Uz zinātnes un zinātnieku iedzīšanu projektu slazdos un indeksu žņaugos daudzi ļautini ir izveidojuši sev globālu biznesu. Un tas notika reizē ar muldēšanas plūdu attīstību par cilvēka radīto globālo sasilšanu.
P
P
Loti labs,mūsdienām atbilstošām,nākamajām paaudzēm tendēts,uz pozitīvu,tālāku visaptverošu demokrātiju virzīts,laikmetīgām prasībām,esošajā laika nogrieznī veltīts vēstijums.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eiropas Savienības kūtrums(7)

Patlaban valstis eksperimentē ar Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu atcelšanu. Tā situāciju raksturo gan ekonomisti, gan politologi, gan citu jomu eksperti. Šobrīd, līdzīgi kā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē