Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Levits: Valsts interesēs ir pieņemt valdības izstrādāto 2020. gada budžetu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Valsts interesēs, Levit, būtu pieņemt valdības izstrādāto budžeta IDEĀLO variantu! Levits, kuram padomā paplašināt savu kanceleju ar vēl 13 "darbiniekiem," protams, nevar atļauties šūpot laivu, jo tie 13 noteikti ir "iestrādāti" šajā budžeta variantā! Valsts interesēs būtu likvidēt šo impotento prezidenta amatu - lūk, kas būtu valsts interesēs.
melnais humors
m
Ja to saka Levits, tas varētu nozīmēt, ka mankurta Kariņa piedāvātais valsts budžets iedzīvotājiem nesīs nelaimes mankurta Levita iecerētajā apjomā.
Pērkona Krustiņš
P
Beidzot ir lepnums par latviešu Prezidentu un Ministru prezidentu ! Valdīt izlēmīgi un stingri !
Scorseze
S
Latvijas valsts pilsoņu interesēs ir nekavējoties atbrīvoties no šiem morālajiem kropļiem, kuri tēlo Latvijas vadību.
kaza
k
Cik skumji, ka tauta kā darba devējs tiek ignorēta pilnībā, līdz ko ievēlēta valdība, kura turpina audzēt ierēdņu armiju un dāsni šķiezties ar naudu, izvirzot prioritātēs savu atalgojumu un partiju finansēšanu. Haoss turpina pieaugt visās nozarēs.
griba
g
valsts interesēs ir palielināt algu deputātiem un ministriem, BET atšūt ārstus un skolotājus. nauda ir tikai ministriju liekēžiem ar tūkstošiem algām
non
n
ko kungs saprot ar vārdiem valsts intereses? Ja valsts prezidentam skaitās varnešu saujiņa un viņu pakalpiņi, tad jā , bet tautai ar to nav nekāda sakara.
mjā
m
:ļoti slikti, āži par dārzniekiem, tad tautai vāks...
 • 8
 • 2
Ļoti slikti, ka
Ļ
āži par dārzniemiem...
 • 4
 • 3
Latviešu tauta
L
mans Prezidents un Premjers !
 • 3
 • 8
Enģeļa viesis
E
Staņislavskis būtu teicis: NETICU!
zīle
z
Bet, lūk šim Staņislavska citētājam par to alga Saeimā 2400 eiro, katru mēnesi.
 • 2
 • 1
Baltu enģelis
B
pajāt to krievu teijāteri !
 • 3
 • 6
sf
s
Levits lai nejauc savas personigas intereses ar valsts interesem.
:(
:
Šīs valdības goda prāts ir apšaubāms dēļ ministra Pūces, jo: 1) pie naudas dalīšanas SIF viņš stumj savu sievu, apejot jebkuras morāles un ētikas normas; 2) no mūsu naudas tērē ap 220 000 savas reformas reklāmai, ko samaksā dievs vien zina kam....
 • 13
 • 1
Enģeļa viesis
E
Vai tiešām viņi pasi sevi uzskata par tiem kuru tēlu uzurpē? Gluži kā ar Napaleonu psihiatriskajā klīnikā... Nožēlojami!
Baltu dūre
B
Viņi ir Latvijas Republikas Prezidents un Premjerministrs. Latviešu valsts galvenās amatpersonas !
 • 1
 • 9
VVZ
V
Vēsturē iegājis Luija XIV izteiciens - L'etat c'est moi ("valsts esmu es"). Tagad dižā karaļa pēdās iet Levits, un tas tuvina dižo franču tautu ar latvju tautu.
>VVZ
&
Toties latviijcu tautu tuvina Putina paziņojums ka Baltiju tie atbrivoja....
 • 2
 • 12
Diskusijas
D
tiešăm garas,bet primārais apspriests netiek-samazināt valsts kancelejas izdevumus,nevis palielināt,samazināt valsts pārvaldes aparātu nevis palielināt,ja negrib samazināt deputātu skaitu,tad nejau palielināt esošajiem algas,bet samazināt,atteikties no prēmijām,atteikties no izšķērdīgiem pirkumiem t.i.gleznām,bildēm,automašīnăm,remontiem,neprduktīviem komandējumiem ķeksīša pēc.Valstī tak iedzīvotāji paliek ar katru dienu mazăk!Štata vietām valsts pārvaldē tiek izdomāti nosaukumi un pienākumi,kuri nevienam nav vajadzīgi,ja nu vienīgi nelielam interesējošo lokam.Budžets jāpieņem,bet nav taču teikts,ka to nedrīgst izmainīt iekšēji pārliekot naudas plūsmu no valsts kancelejas ienākumu sadaļas uz medicīnas darbinieku algu dadaļu!
to VVZ
t
Saēd valsti? Tas jau labi: Mēs te visus okupācijas gadus ēdam nost latviešu valsti ko paši iznīcinājam. Tagad mūsu sapņi piepildās. kapēc nepriecājies?
 • 4
 • 4
VVZ
V
Matemātikā ir metode- ekstrapolācija, ar kuru var prognozēt procesus nākotnē. Uzliekam uz X ass laiku gados, uz Y ass- iedzīvotāju skaitu Latvijā. Pagarinām taisni, un iegūstam, kurā gadā Latvijas iedzīvotāju skaits sasniedz nulli. Man sanāca, ka šis laiks nav aiz kalniem. Varbūt arī nesasniedz nulli, bet asimptotiski tuvojas nulle. Nu lūk- Satversmē ar steigu ir jāveic izmaiņas, ierēdņu, Saeimas deputātu un Brokastotāja svītas lielumu piesaistot iedzīvotāju skaitam. pretējā gadījumā šī parazītu varza kā vēzis saēd valsti un savā nesodāmībā pieprasa sev vēl un vēl. Viņiem nepielec, ka gadījumā, ja parazīts nogalina organismu, tas pats iet bojā. Dievs, tava zeme deg!
 • 21
 • 1
VVZ
V
Partijas ir valsts, un valsts ir partijas! (Brokastotājs)
Viedais Jenots Tūdals
V
Izcili latvju valstsvīri ! Valdiet stingri !
zvirbulēns
z
Levits spiež uz valstsgribu, uzspļaujot Tautas gribai! Jā, baisa vara, vēl baisāks "nāciju tēvs" no Nāceretes! :( Tas budžets, Levit, faktiski, ir pretvalstisks, nauda tiek dota tam, kam tā nebūtu dodama pat ļaunākajos murgos.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kazāks sargās Rimšēviča paražas(22)

Ilmāra Rimšēviča un viņa drošības naudas iemaksātāja Andra Kreislera copes partnera Mārtiņa Kazāka virzīšana Latvijas Bankas prezidenta amatam parāda, ka skaļā Rimšēviča kukuļņemšanas lieta ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē