Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pabriks: Latvijas leģionāri ir latviešu tautas un valsts lepnums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
TAURĒM NESKANOT,LĒNI BEZ TAKTS TAVAI DVĒSELEI KLUSI PIENĀKS LATVJU KRITUŠO STRĒLNIEKU PULKS...
Irlielāmērāticams
I
ka drīzāk "latviešu tautas un valsts lepnums" ir tie, kuri izvairījās no iesaukšanas leģionā, vai arī dezertēja no tā un pēc tam iemanījās izvairīties arī no iesaukšanas Sarkanajā armijā. Ar tādiem ir jālepojas patiešām!
Z
Z
tieši tā! Bija simtiem jauniešu, kuri slēpās, kad tiem tālās lauku viensētās pakaļ ieradās aptrakušie brīvprātīiie leģionāri - slepkavas. Tie atteicās iet slepkavot un bija īstie varoņi. Kā arī par varoni var nosaukt pat to cilvēku, kurš tajā dienā, kad tam bija likts iet šaut, piedzerās tik stipri, ka vārtījās pa zemi un nevarēja paiet - lai tik nav jāšauj! ( Par to ir dokumentētas vairākas liecības). Kas gribēja, tas atrada veidus kā nenogalināt ! Bet nu saukt par varoņiem tos, kas šāva var tik plānprātiņš! Valsts amatpersonai par šiem vārdiem ir jāatbild sabiedrības priekšā!
  • 1
  • 3
rīdzinieks
r
Tieši tā. Nelieši, slepkavas un izvarotāji nāca no Austrumu puses. Ja kāds to apstrīd, tad acīm redzot ir dzimis no slepkavu un izvarotāju smirdīgās sēklas.
tukumnieks
t
pareizi: No rietumu puses nāca atbrīvošana un laime, un karot par Vacijas interesem ir lielaka laime pasaule, tapat ka karot par Krievijas interese. Vispar-karot par citu valstu interesem ir lielaka laime pasaule.
  • 8
  • 6
juris
j
Tad jau sanak , ka visi kas cinijas pret Hitleru bija musu legionaru pretinieki , neliesi un slepkavas ?
oskars
o
tu ,pabrik , nemuldi... tie ir nelaimigi cilveki , kurus iesauca hitleriskas Vacijas armija , kad vina jau cieta zaudejumus kara , ta bija lielgabalu gala un brivpratigo bija loti maz ... bet tu , suda politiki , ar saviem izteicieniem Latvijai nodari tikai launumu ...vajag domat ar galvu ...
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
VAŅA-OSKAR ! KATISJ K ČJORTU !
  • 1
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eiropas Savienības kūtrums(7)

Patlaban valstis eksperimentē ar Covid-19 izplatības mazināšanai noteikto ierobežojumu atcelšanu. Tā situāciju raksturo gan ekonomisti, gan politologi, gan citu jomu eksperti. Šobrīd, līdzīgi kā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē