Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Plešs: Pāreja uz klimatneitralitāti ir viena no nacionālajām prioritātēm

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jānis Rožkalns Rožkalns
Latvijas valoda: Politiķis(nelatviski) norādīja, ka pāreja uz klimatneitralitāti(n.) ir viena no nacionālajām(n.) prioritātēm(n.), ko plānots(n.) sasniegt, izmantojot digitālos(n.) risinājumus un dzīvesveida izmaiņas sabiedrībā. Īpaši nozīmīgi ir ģeo(n)telpiskie dati(n.), lai atbalstītu turpmāku digitālās(n.) vides apvienošanu, attīstot digitālos(n.) dvīņus, kas atspoguļo reālo(n.) objektu(n.), kas ir dabā, ar visām tā īpašībām datorā(n.), lai nodrošinātu ilgtspējīgu prognozēšanu(n.) un modelēšanu(n.) visdažādākajās jomās, tostarp klimata(n.) un pilsēt-plānošanā(n.).
Arturs Prieditis
Katram laikmetam sava retorika! Ja komunisma celtniecības retorika bija relatīvi adekvāta cilvēka vitālajām eksistenciālajām interesēm, tad kam ir adekvāta dotajā tekstā sastopamā retorika ir grūti pateikt. Turklāt retorika tiek pasniegta kā nacionālā ideja un tautas nākotnes mērķis, nebaidoties degradēt, saduļķot, kariķēt, debilizēt tautas priekšstatu par turpmāko dzīvi.
Jānis Rožkalns Rožkalns
Katram laikmetam sava retorika(nelatviski)! Ja komunisma(n.) celtniecības retorika(n.) bija relatīvi(n.) adekvāta(n.) cilvēka vitālajām(n.) eksistenciālajām(n.) interesēm(n.), tad kam ir adekvāta(n.) dotajā tekstā(n.) sastopamā retorika(n.) ir grūti pateikt. Turklāt retorika(n.) tiek pasniegta kā nacionālā(n.) ideja(n.) un tautas nākotnes mērķis, nebaidoties degradēt(n.), saduļķot, kariķēt(n.), debilizēt(n.) tautas priekšstatu par turpmāko dzīvi.
  • 0
  • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē