Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Premjers: Jādomā par iespējām beigt tiesvedības procesu ar Muižnieku

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Uldis
U
Tu smirdīgā ASV cūka !!! Tu pazūdi no Latvijas politikas ASV kājstarpe Kariņ Tu esi smirdīks ASV spiegs ,un nekas vairāk . Pateicoties Tavai Jenotu partijai Latvijai ir nozakta pašnoteikšanās ,kā arī Latvijas Valsts ,Tautas Bankas . Tu smirdīgais Kariņ Jenots pazūdi no mūsu Latvijas .
Gramotnijs
G
LU rektora vēlēšanu pārkāpumi nedara godu ne tiesai, kas uzņēmās atbildību tos ignorēt, ne valdībai, kas šiem pārkāpumiem grasās pievērt acis, ne arī pašai slavenai Latvijas augstskolai.
savādi gan:
s
Katru dienu mass media pilna ar info par korupciju un zagšanām, bet par to premjers negrib domāt...
P
P
Viņš labi saprot,ja augšējā tiesa uzmetīs apakšējo,būs tiesa Eiropā.Kā tās beidzās?.......................
AR
A
Un tāpat kā jābeidz veinreiz tiesvedība "Lemberga lietā"- cik tur, vairāk kā 10 gadus nelietderīgi tērē laiku un maksā visiem tiesas darbiniekiem par baltu velti. Stulbuma kalngals.... bezmērķīgi nosists laiks. Izbeigt un viss.
po!ns
p
Var redzet, ka Karins ir diezgan profesionalis sava joma, lai gan nebalsoju par V, tomer jaatzist, ka vinam ir labas dotibas atri visu noklusinat un nobremzet, kur rezultata lenie (neesam mes karstasinigi) letini taa ari neiskrienas un aizmirst jau pec menesa visu jezgu.
Dželsomino melu zemē
D
Kariņš pauž stipri pacifistiskas idejas... Iespējams, ka tam ir vairāki iemesli, arī finansējuma glābšana Rakstu mājai.
Latvijā ir muļķīga prakse
L
Valsts un tiesu sttiecībās Latvijā ir muļķīga prakse, ka valsts puse mēdz pārsūdzēt zemāko instanču nolēmumus. Tādā veidā valsts patiesībā dod signālu, ka zemāko instanču nolēmumi var būt nekvalitatīvi un nav respektējami. Tajā pašā laikā privātpersonu tiesības pārsūdzēt valsts cenšas ierobežot, ceļot nodevu un drošības naudu apmēru.
vēl
v
Latvijas tiesas vispār ir zaudējušas jebkādu ticību tiesiskumam! Vai Latvijas tiesas nestrādā likumpārkāpēju un bijušo čekas stukaču labā? No sērijas - nav bijušo čekistu? Vai tas tāpēc ka Latvijā nebija lustrācijas un liela daļa KGB štata darbinieku šodien atrodas dažādu Latvijas drošibu struktūru vadošos amatos?
 • 11
 • 4
vēl trakāk
v
kad valsts mēģina pārsūdzet Administratīvās apgabaltiesas lēmumus un senatori pieņemt absolūti pretlikumīgus lēmumus lai glābtu ierēdņu noziedzīgas darbības! Tas valstij var izmaksāt miljonus!
 • 8
 • 4
protams
p
galvenais vēl "pastrādāt";))
Nav vis jādomā
N
par procesa beigšanu, jo adm.rajona tiesa mēdz taisīt rupjas kļūdas. Arī NEPLP vadītāju Dimantu atjaunoja amatā. Bet Otrās instances tiesa pateica, ka tam nebija nekāda pamata. Muižnieks un viņa korumpētā varza amatā nedrīkst atrasties!!!
to Paolo
t
to viņiem mēs labi iemācijam, vai ne....
 • 0
 • 1
po!ns
p
Kariņš nav muļķis, diez vai viņs domā, ka Muižnieks, kura pasparne vispar tiesas sistema ir augusi, jo ar juridiskiem jautājumiem nav uz jūs, tiesātos bez drošas aizmugures un skaidrības, kurš kuru beigās uzvarēs, vienīgais, kur viņš ieberzas, bija komjaunietei noticeja, vina gan jau kaa jauniba slavinaja psrs un noliedza Brivibas cinitajus, gan jau tapat tagad, skries pakal visam, kas vinai labumu atmetis...
 • 4
 • 4
Paolo Pavo
P
Bet tas nenotiks! Latviešu viepļiem nauda ir galvenais; ja var zagt, tad latviešu viepļiem viss pārējais neko neizsaka. Šajā gadījumā latviešu viepļiem nav svarīgi tas, ka nelieti Muižnieku neievēlēja un pret nobalsoja vairāk nekā par. LU negrib nelieti Mužnieku un viņa neliešu bandu ar kretīni Druvieti priekšgalā. Ja gribētu, tad ievēlētu uzreiz. Tas nenotika un latviešu viepļi sāka riebīgi rīkoties, lai nelieti Muižnieku saglabātu pie LU siles, no kuras barojas latviešu cūku liels bars.
 • 3
 • 11
ai
a
bet nu tad lai varbūt sēž vecais dzērājs un čekists kaut līdz kapa malai tak rektora beņķī. Tā vienkārši mums būs lētāk. Nevajadzēs kā FKTK vadībai maksāt lielas kompensācijas + atlaistās amatpersonas dzīvesbiedram speciāli, nevienam nevajadzīgu vēstniecību atvērt, lai vēstnieka amats un piemaksas nākamos 4 vismaz gadus.
kas dārzā
k
Administrativās tiesas lēmums ir atklāti kļūdains un pirmsķietami prettiesisks, jo balstīts uz subjektīvu motīvu pamatojuma ignorējot faktus un pierādījumus lietā. Vai tad pretlikumīgu tiesas lēmumu taisīšana nav Latvijas tieslietu sistēmas ikdiena? Vai nav tā ka 80% tiesu lēmumi tiek pārsūdzēti un lielākā daļa no tiem pēc n-tajiem gadiem tiek atzīti par prettiesiskiem un pretlikumīgiem? Bet vai kaut viens Latvijas tiesas tiesnesis ir atbildējis par pretlikumīgu spriedumu taisīšanu?
Margarēta
M
Lai arī piekrītu, ka administratīvo tiesu lēmumu lielākoties ir nekvalitatīvi un lielākoties nākamajās instancēs tiek atcelti, ir arī tādi, kas karājas pār mums kā Damokla zobens, piemēram, administratīvās tiesas lēmums par to, ka māja kāpās patiesībā ir kuģis un var tur atrasties.
 • 11
 • 1
.
.
Čekas stukačam ir jāsēž rektora beņķī! Savējie taču ir jāatbalsta.
Margarēta
M
Jo tālāk, jo trakāk! Kariņš klaji neatbalsta savas valdības ministru, faktiski viņu publiski uzmet, bet tajā pašā laikā neprasa arī viņas demisiju. Man liekas, tas, kas tagad valda valdībā, ir politiska šizofrēnija. Normālas valdības strādā kā vienotas komandas, ja kādam neuzticas, to nomaina. Laikam ir sasniegts jauns zemākais punkts Latvijas politikā: premjerministrs publiski un vairākkārt apliecina, ka izglītības ministrei neuzticas, neatbalsta viņu, bet arī nevēlas prasīt viņas demisiju (un tas ne vienmēr nozīmē koalīcijas sabrukšanu, partija var aizstāt savu ministru ar citu cilvēku).
:):):)
:
Diemžēl, ne tikai valdībā, bet arī sabiedrībā ir politiskā šizofrēnija, jo citādi vēlēšanu rezultāti nebūtu tik jocīgi...
 • 2
 • 3
P
P
Kariņam jādanco kā vēlas koalījas vairākums,ja nē izmetīs pašu kopā ar visu grupu(partiju).Ko ieliks vietā,man vienalga,jo summa..............................kārtības.
 • 1
 • 1
Kuilis
K
Latviešu smirdoņām pirmajā vietā ir nauda, bet nevis zinātne, izglītība. Naudas dēļ latviešu smirdoņas māti notiesās, lai atņemtu viņai pensiju. Latviešu smirdoņas nepazīst ne godu, ne taisnīgumu. Latviešu smirdoņām Muižnieks garantē LU naudas sadali, kas ir vajadzīgs šiem cilvēces mēsliem. Latviešu mēsli var noklusēt to, ka LU negrib Muižnieku, ja gribētu, būtu uzreiz ievēlējuši. Bet tas nenotika, un latviešu mēsli sāka melot, nomelnot ministri, jo LU ir pilna ar druvietēm un cita līmeņa neliešiem, kuri nav ne cilvēki, ne zinātnieki, ne pedagogi, bet ir tikai latviešu tipiski izdzimteņi.
Kika
K
Tu esi tipisks jaunkomunistu fans- neizglitots, neaudzinăts un stulbs pajoliņš
 • 4
 • 6
Sesibo
S
Pareizi! Izglītība un zinātne moka latviešu smadzenes. Ja latvietim jāizlasa vairāk par 140 zīmēm, tad tūlīt ir histērija. Latvietis tagad ir laimīgs, ka nav padomju laika prasības. Cita lieta, ja ar zinātni un izglītību var kaut ko nozagt, tikt pie miljona. Tas latvietim der, jo latvietis naudu mīl kā cūka mīl dubļus...
 • 2
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

PVO: Pasaulei jāgatavojas iespējamai pandēmijai(14)

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) ģenerāldirektors Tedross Adhanoms Gebreiesuss pirmdien paziņojis, ka pasaulei jāpieliek lielākas pūles jaunā koronavīrusa izplatīšanās apturēšanai, ...

Maksājam, lai mūs zombē(17)

Atkal tuvojas vēlēšanas, un atkal partijas sarosījušās vēlētāju balsu medībām. Kāda sākusi reklamēties jau pirms Saeimas lēmuma par Rīgas domes atlaišanu, vēl dažas – starplaikā starp šo lēmumu un die...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē