Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Vai budžetu var likt Saeimai pārskatīt?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Tas nav iespeejams.
Tenis
T
Ka tads idiots, stulbs, aprobezots kretins, Vikenes sominas nesatajs, zaglis Bondars var saeima vadit Budzeta komisiju?
Tenim
T
Un kas cits var vadīt ? Kāds no komentu rakstītājiem? Tie jau bēg no darba kā no nelabā...
 • 9
 • 16
Zeltite
Z
Protams, ka saeimai ir japarskata Latvijas valsts budgets un ir javeic loti lielas izmainas taja, sakot ar valsts parvaldei iedalitas naudas samazinasanu par 50-70%, ir pilniba jalikvide prezidentu, ministru, deputatu, ierednu nepelniti lielas pensijas, algas un visa veida privlegijas kadas sie izdzimteni sanem izlaupot Latvijas valsti un apzogot latviesu naciju. Ir javeic valsts parvalde, ierednieciba stradajoso darba algas samaksas reforma. Par pamatu ir janem Latvija noteikta minimala alga pec kuras tad ari aprekina algas prezidentam, deputatiem, ministriem, ieredniem, diplomatiem, visiem, kuri algas sanem no Latvijas valsts budzeta, piemeram, uz sodienu minimala alga Latvija ir 430€/ menesi pirms nodoklu nomaksas, Latvijas prezidenta algas aprekinasanas formula 430€ x3(koificients)= 1290€/ menesi pirms nodoklu nomaksas, ministru algu, 430x2,5=1075 pirms nodoklu nomaksas, deputatu alga 430x2=860€ pirms nodoklu nomaksas, nekadas privlegijas, visi maksa par saviem teriniem.
VL/TB/LNNK ierindas biedrs
V
Mīļā Zeltīte: Mums partijā hroniski trūkst tādu gudru cilvēku kā Jūs. Nāciet un stājieties mūsu partijā un palīdziet valstī ievest kārtību. Jūs zināt kas un kā jādara!
 • 9
 • 12
Irlielāmērāticams
I
ka būtu ļoti lietderīgi, ja Saeimas deputāti kaut reizi izjustu, kādas sekas rada viņu pašu saražoto likumu neievērošana.
Pareizāizvēle
P
1)Vai budžetu var likt Saeimai pārskatīt? 2)Vai Saeimai var likt pārskatīt budžetu ?
silts ieteikums Plepam
s
Klau, Jāni, necūko savu jurista karjeru un reputāciju, pinoties ar jokaino, nedaudz šizofrēnisko Levitu. Ej, dari kaut ko sakarīgu, taisi normālu karjeru. Starp jocīgajiem pats ātri paliek jocīgs. Nepamanīsi, kurā brīdī sāksi pats dzejot preambulas un apgalvot, ka katrs cilvēks ir vienvērtīgs (tāds, kas spēj saistīt ūdeņraža atomu).
zvirbulēns
z
Es gribu būt prezidents, es gribu, man ir visas kvalitātes, to starp valstsgriba, ja mani atbalstīs valdības partijas, es kandidēšu, es prezidentēšu, es varu... dosiet man 14 padomniekus, ar laiku vēl piecus, Jūrmalas kāpās atremontētu rezidenci, Saeimas prieka namu Jūrmalā, un es būšu izcils. Jūsu Levits no Briseles tiesas
JKL>Zvirbulim
J
Labi, ka Tu gribi. Bet vai esi gatvs ar ko darīt? Liekas ka bez gribēšanas, Tev nekā cita nav: Tikai plika gribēšana...Ar to būs par maz! Te vairāks reizes partijas aicināja stāties pie viņiem un sākt ko darīt, bet ne Tu stājies, ne dari-tikai tukšu muldi netā.
 • 12
 • 10
zvirbulēns
z
Kur bija pazudis prezidents Levits ar savu valstsgribu un visiem saviem padomniekiem, kad budžeta likums tika skatīts Saeimā? Vai tad jau Levitam nebija skaidrā latviešu valodā jāpasaka, ka budžeta likumam jāsaskan ar citiem spēkā esošajiem likumiem? Tagad, kad māja nodegusi, visi gudri...kur jūs visi, Levit un Co bijāt agrāk, par ko jums maksā algu?
Niks>zvirbulim
N
Un kur Jūs, visgudrais zvirbuli bijāt, ka klusējāt? Kapēc skaļi nebļāvāt?
 • 9
 • 17
nja
n
Citējot Satversmi un uz to atsaucoties, vienmēr vajag likt klāt vārdus "pagaidām tā tur stāv rakstīts". Jo Levits jau reiz Satversmi ir sacūkājis ar savām kristīgo vērtību preambulām, kur garantija, ka nesacūkās atkal, atkal un atkal. Viņam jau Satversme tāds piezīmju blociņš, kur sarakstīt savus debīlos jaunvārdus un nenormālās idejas.
nja
n
Varat mīnusot, bet valstsgriba ir tikpat tizls saliktenis, kāds būtu valstsprasme. Tādu var izveidot tikai cilvēks ar sliktu latviešu valodas izjūtu. Ar vārdiem prasme un griba salikteņos var likt tikai darbības vārdus. Lietvārdus ar šiem vārdiem salikteņos nekombinē. Es gan nebrīnīšos, ja ar laiku mums uzradīsies valstsgribas jaunākā māšele valstsprasme (ko tāpat kā valstsgribu vairums latviešu valodas lietotāju neuztvers). Bet, iespējams, tāds arī mērķis - izveidot abstraktu vārdu, kuru lietot, kad nav īsti ko teikt par lietu.
 • 9
 • 0
nja
n
Normālā latviešu valodā ir ēstgriba (nevis ēdiengriba), lasītgriba (nevis grāmatgriba), pelnītgriba (nevis naudasgriba) utt.
 • 2
 • 5
nja
n
Kas tur labs, ka ir viens abstrakts, izplūdis un gramatiski nepareizi darināts saliktenis? Ar izskaņu griba salikteņus darina tikai ar darbības vārdiem (strādātgriba, nevis darbagriba, piemēram).
 • 5
 • 2
???
?
Vai varat precizēt, ko tieši Levits Satversmē "nenormālu" ir ierakstījis? Un jaunvārdi ir tiešām labi, tādi kā "valstsgriba" ...
 • 5
 • 6
Veselības finansēšanas likums
V
Pārejas noteikumu 11.punkts: Ministru kabinets, sagatavojot likumprojektu par valsts budžetu 2019. gadam un likumprojektu par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2019., 2020. un 2021. gadam, paredz valsts finansējumu veselības aprūpes darbinieku darba samaksas paaugstināšanai vidēji gadā 20 procentu apmērā. Kas te Levitam, Reiram vai kariņam nav skaidrs?
nomalietis
n
Skaidrs nav tas, kā varēja pieņemt likumu, kurš nav izpildāms. Pieņemsim, ka jaunie politiķi nesaprata, ko dara. Bet ZZS taču bija tikko taisījuši budžetus un labi zināja, ka nav iezīmējuši naudu mediķu algām pat 2019. gada budžetā. Citādi kā par tīšu kaitniecību to nosaukt nevaru. Tā, manuprāt, tika apzināti ielikta bumba ar laika degli jaunajai valdībai...
 • 12
 • 11
Jo dziļāk mežā, jo vairāk...
J
Budžets ir jāatdod atpakaļ un ir jāpārtrādā. Jo ātrāk pie varas esošie to sapratīs, jo mazāka būs jezga un, jolabāk visiem.
Prezidents no "zila gaisa"?
P
Levita vakardienas stāsti, ka Veselības finansēšanas likums ir "no zila gaisa" ir nekorekti! Tā jau mēs varam aizrunāties līdz tam ka arī Valsts prezidents ir ievēlēts no "zila gaisa". Saeima likumā noteiktā kārtībā ir ievēlējusi Valsts prezidentu un visiem tas ir jārespektē. Saeima likumā noteiktā kārtībā ir pieņēmusi Veselības finansēšanas likumu, kuru, turklāt, Valsts prezidents ir parakstījis, un visiem tas ir jārespektē, tostarp arī tostarp Ministru prezidentam, valdībai un arī Valsts prezidentam. Un nedrīkst būt citādi. It īpaši "bezkompromisa tiesiskuma" apstākļos.
>Prezidents...
&
Jārespektē-tas tiesa. Tas tomēr neliedz likumus pamainīt.
 • 6
 • 6
Nepiekrītu Valsts prezidentam
N
likums par medicīnas finansēšanu nav pieņemts "no zila gaisa". To varēja izpildīt un tas šai valdībai bija jāpilda, nevis jāpievēršas Reira un JKP pieprasītajām populistiskajām nodarbēm par diferencētā minimuma robežas paaugstināšanai, kam nākamgad papildus tērēs 55 miljonus, veicinot ēnu ekonomiku, čakarējot legālos nodokļu maksātājus un graujot ekonomikas izaugsmi.
Juris>Nepiekrītu...
J
Nepiekrist-tās ir tavas tiesības. Palielināt neapliekamo minimumu nozīmē atbalstīt mazāk turīgos, kas ir valsts konsolidācijas pamats. Nodokļu maksātāji? Kas te maksā nodopkļus? Vai tad krievu mafija, kas iepludina nelegālos krievu tautai nozagtos līdzekļus-tos iepludina lai maksātu ndookļus? Kura mafija grib maksāt nodokļus? Es tādas nezinu.
 • 12
 • 6
Jurista necienīga, bīstamas spēle
J
Levita spriedelēšana par to, ka likums ir "no zila gaisa" un tādēļ to var nepildīt, ir bīstama un jurista necienīga spēle. Tā provocē necieņu pret likumu un tās galapunkts ir tiesiskā nenoteiktība un anarhija.
no zila vai zaļa gaisa, bet likums
n
Levita vakardienas stāsti par Veselības aprūpes finansēšanas likumu bija ļoti nekorekti. Kaut ko tādu varēja sagaidīt no jebukura iepriekšējā, bet ne no kvalificēta jurista. Veselības finansēšanas likums bija absolūti legāli pieņemts un izsludināts. Par to nobalsoja visi klātesošie deputāti un tas ir jāpilda! Ja Valsts prezidents grib klausīties Reira un Kariņa pasakas, lai klausās. Bet Tautai blēņas stāstīt nevajag! Nevajag pieredzējušam juristam stāstīt blēņas, kas katram sāk dot tiesības spriedelēt, vai šis vai tas likums ir pareizi, vai nepareizi pieņemts, vai tas ir, vai nav jāpilda.
Jurists??
J
Juris Bojārs jau agrāk ir konstatējis, ka Levita iegūtā izglītība neatbilst tiesību zinātņu maģistra līmenim.
 • 18
 • 10

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē