Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Viņķele: Alternatīva ir nevis kafejnīca vaļā, bet ciet un uz ilgu laiku, ja neliekam maigos ierobežojumus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Latvietis
L
Klausies , Viņķele. Jādomā, ka par nodevību ,pret Latvijas tautu, Tev ellē vieta jau sagatavota.
Ilze taa kas Vinkele
I
Shii cirka galvenais klauns, es jums apsolu pret konchu, visus sapoteet pret covidshova afeeras trakumseergu. Luudzieties par mani, lai pati sho trako sorosa un geita pasaules slepkaviibas meeginaajumu esmu speejiiga izdziivot...
The Latvian
T
Tak beidziet vienreiz melot!
Alternatīva
A
Alternatīva ir Veselības departaments Labklājības ministrijas sastāvā-kā Igaunijā,Somijā,Zviedrijā,Norvēģijā,Islandē,Īrijā, Nīderlandē,Vācijā,Polijā,Ungārijā,Horvātijā,Grieķijā,Gruzijā un pirmskara Latvijā.Šādu alternatīvu ir piedāvājuši gan Godmanis,gan Šķēle.
melnais humors
m
Manuprāt, vienīgā alternatīva ir Viņķelei pēc viņas pašas izvēles nošauties, pakārties, noslīcināties vai noindēties.
Renārs
R
Viņķele, Tu esi stulbāka par stulbu..nezinu pēc kura stabules Tu danco, bet skaidrs, ka Tev ļoti stipri galvā svilpo vējš.. Ļoti ceru, ka vienu dienu tauta Tevi sodīs..
 • 11
 • 1
...
.
un nerādīt tautai vidējo pirkstu.
 • 10
 • 1
Inkubācijas periods sakrīt
I
Tūlīt tā slimošana beigsies, jo saslima visi, kas jāņoja. Pati Viņķele vainīga, ka uz Jāņiem palaida visus brīvībā, tad nu sekas redzamas. Un nevajag vienmēr vainot iebraucējus, bet gan teikt taisnību un atzīt savu vainu.
Kā tad
K
Stulbs un vēl stulbāks!
 • 4
 • 0
Saprāts
S
Tā slimošana vis tik ātri nebeigsies: 1) inkubācijas perods ir viltīgi garš; pietiek ar viena cilvēka nespēju sevi kontrolēt, lai izbojātu situāciju; 2) pat, ja izdosies likvidēt vīrusu uz vietas, tad to ievedīs; 3) valsts varas darbs nav vērsts uz precizitāti kopā ar stingrību (bet tieši tā var ilgtermiņā saglabāt gan dzīvu ekonomiku, gan pieņemamu pārvietošanās un satikšanās brīvību).
 • 4
 • 8
Saprāts
S
Noteiktajos ierobežojumos ir savi trūkumi, tomēr galvenais trūkums ir esošo ierobežojumu pieskatīšanas absolūta neesamība! Starp citu, valdība un Saeima nesaprot, ka jāprasa padomi universitātēm - tur intelektuālā kapacitāte ir neizmērojami augstāka nekā viņiem. Diemžēl, ir jābūt pietiekami attīstītam, lai meklētu palīdzību pie gudrākiem.
Saprātam
S
Neesošu sērgu nav jāpieskata
 • 4
 • 1
Ekonomičeskijs
E
Nespējīgiem, nerentabliem jāļauj bankrotēt un slēgties ciet. Noziedzīga sievietes Viņķeles iejaukšanās ekonomiskos procesos ir jāpārtrauc nekavējoties.
Edvins Eglitis
Vai sis nav ironiski !!! VM Vinkele tagad iemetis visus ieguvumus saja nozare sausa tualete. Acimredzot Vinkele pate paliks majas un dzers viena vai ar savu smalko kompaniju, brivi izmantojot rupjus jestus raksturojot savu attieksmi un necienu pret visiem Latviijas iedzivotajiem.
 • 8
 • 5
[email protected]
x
[FOR USA] My last month's online earnings was $16953 just by doing very easy and simple job online from home. I am a full time student and doing this online work for 2 to 3 hrs daily online. Awesome job and earning from this are just amazing. Get this today and start making money by follow details...... www.wikitrender.com
Emma
E
Vai vēlaties atrast meiteni vienai naktij? Laipni lūdzam - www.GetMeets.Com
!!!
!
emma,kaut tu vienreiz aizrītos ar kondomu un apklustu uz visiem laikiem!
 • 6
 • 0
Dauņeksterminators
D
Ja maksā par divām, tad trešā - par brīvu!
 • 5
 • 3
īpaši stulbs
ī
vēlos 3 naktīm,cik cena?
 • 4
 • 3
tikai
t
Visi šie jautājumi ir jārisina speciālistiem, bet ne, politisko spēļu rezultātā, ieceltai amatā ieliktenei.
meli
m
Kad beigsies kovidblefs? Pusgada statistika Eiropā rāda ievērojamu mirstības samazināšanos salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Vai katru RS vīrusu taisīsim par civilizācijas kapraci? Klauni! Cik ilgi PR speciālisti vadīs valsti?
moab
m
kad pasaulē pārdalīs varu,nospiedīs mazo uzņēmējdarbību,nopotēs civilizāciju,izrēla anektēs ko tai vajag anektēt,sagatavos visu vienam valdniekam un ieviesīs vispasaules novērošanu un kontroli
 • 11
 • 4
"Vilksaitās!"
&
Gan pie mums, gan citās valstīs vērojama viena un tā pati lieta - tauta neņem nopietni valdību. Jo valdošie regulētāji tautu ir gadu gadiem apstulbinājuši ar simtiem dažādu likumu un noteikumu gūzmu un te, vienreiz, kad patiesi vajadzētu... tauta neņem vairs galvā! Un vēl vairāk, ņem rokās mietus! Paskatieties, kas notiek Belgradā!
Irlielāmērāticams
I
ka veselajam saprātam, tam gan nav alternatīvas.
Bob
B
Viņķeliene tā kā bāba uzreiz ar draudiem un terorizēšanu,jūtam līdzi dzīvesbiedram ja šo arī tā zāģē mājā.Bet ja par šo alternatīvu tad obligāti valstij jākompensē visi zaudējumi arī plānotie .Vasaras laikā iztramdīt klientus un apmeklētājus ir noziegums pret mazo biznesu,nonsenss
No Vēstneša
N
Laulātais Juris no viņas aizbēga...šķīrusies, mantu sadalījusi.
 • 6
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Spēle ar valsts naudu(3)

Laikā, kad grūtībās nonākušajiem privātajiem uzņēmējiem nereti līdz pat sīkākajai niansei nākas sniegt argumentus un pamatojumus, lai varētu vispār pretendēt uz finanšu palīdzību Covid-19 negatīvo se...

Priekšvēlēšanu solījumi šķeļ valdību(2)

Kampaņa Rīgas domes (RD) ārkārtas vēlēšanām kļuvusi par partiju vairāksolīšanu ne tikai galvaspilsētas, bet arī visas valsts mērogā. Sākuši ar jauniestādāmo koku skaitu un frāzēm par Rīgas dra...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē