Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Visa atbildība tiek uzlikta uz skolu direktoru pleciem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Cita
C
bet kā tad savādāk pie JKP Boļševičkas? Izpildīt un nekads čiepstēšanas- tā ka rīt visi uz pakalkājām Kartībai būs būt var taču lauku mazās skolās ar apvienotām klasēm!- neviens taču netraucē to pašu darīt arī lielajās skolās! Labāk ar labu, citādi ministre liks visiem te dažādos dialektos buldurēt svešvalodas stundu vietā
Kāda gan atbildība var būt
K
bildē redzamajam idiotam?
oto
o
Kur atrod direktorus, kas neko negrib saprast no savas direktora misijas. Ja nesaproti, nevari, nemāki, paliek grūti, paej malā.
Līga
L
Piekrītu rakstītajam! Nav skaidrs kas būs rīt, nepārtraukti tiek haotiski pieņemti lēmumi. Direktors malacis, ka spēj nodrošināt bērniem mācības klātienē. Tāpat arī uzskatu, ka piemaksas drīzāk pienākas skolotājiem, kuri māca skolā un nevis attālināti! Attālināti mācot mācību stundas ir nepilnvērtīgas un bieži vien Zoom stunas nemaz nav. Ir saraksts, kas jaizdara un viss. Arī mazākajām klasēm pašām jāmācās. Savukārt skolā mācot ir jāpaskaidro, jānovada pilvērtīga stunda 20-30 skolēniem, ir ceļa izdevumi, jānēsā maskas, jādomā par visu noteikto normu ievērošanu utt. Kāda interese skolotājam doties uz skolu?? Skolotāji labprāt mācītu attālināti, kurš labāk, kurš sliktāk, kurš vispār nemācītu un saņemtu par to piemaksas! Nu kā var angļu val., sportu, mūziku pasniegt attālināti? Arī pārējos mācību priekšmetos ir jābūt komunikācijai ar skolotāju! Izaugs neizglītota paaudze un izskatās, ka tas arī ir tas mērķis šim visam. Iznīcināti uzņēmumi, iedzīvotāji ar kuriem var manipulēt utt.
VVZ
V
Tāds ir direktora darbs! Uzņēmumā, piemēram, var ierasties 15 (piecpadsmit, Karl!) dažādas institūcijas un sodīt direktoru. Direktoram algu maksā par atbildību. Un direktora galvenais uzdevums ir pēc iespējas mazāk tikt sodītam no valsts un pašvaldība institūciju puses.
bOŅUKS
b
Protams ka tiek uzlikta, lai atbildīgie sabruktu ( JO NEVAR IZPILDĪT JA NAV VALSTS ATBALSTA) bet tie kas ir tīkla zilie nāktu pie varas un viņiem viss tiktu piedots, JO TĀ IR PASAULES DEGRADANTU MAFIJA !
citu vidū
c
Vajag atkāpties no direktora amata un atbildības nebūs.
Juris Madelēns
J
Pārpratums, ne direktors.
Jāzeps Sūļegols
J
Un priekš kam tad godājamie direktori domāti? Lai ērti tiktu piegādātas un saņemtas pavēles no augšas, kuras pildot tikai roka jāpiešauj pie galvas, krēsla deldēšanai un atbildības nekādas, bet, lai augļi būtu patīkami pēc iespējas lielākas algas apjomā?
Juris
J
Un kritizēt ir viegli - kur šitas kundziņš bija tad, kad visi tie lēmumi tika pieņemti? Tad kaut kā nemanīja neko.
enjoy
e
Tiešām kaut kādas mazas skolas nekurienes vidū direktors ir īstais, kas jāintervē par ko šādu? Ko viņš saprot, tajā skolā ir cik, 200 bērni? Turklāt līdz 4 klasei...
Esben
E
Its in Sigulda...so not so far out in the countryside actually ;-) And BTW...its untill 6th grade and there is some 400 children at the school. Not that it matters, but just to get the facts straight.
  • 6
  • 7
Esben Kalhøj
E
Our child is attending this school, and it is incredible what the director, teachers and technical staff is doing to make sure that our kids can go to school. They are presented to all kind of new restrictions from the Government on a short notice and is adopting and finding solutions very fast. They do much more than expected and certainly much more than they are paid for. Thumps up! I need to bring a disclaimer and say I am no expert in this, but if you look at Denmark you have daily infection rates between 1,1 and 1,9% and all schools are open and free-time activities are still allowed. So it looks like we are punishing our children (and parents) in Latvia instead of doing things that actually would help bringing the situation under control. What I am saying is that I am almost sure that if we close all the schools completely we will not see any changes in the amount of daily cases. And if we opened up our schools for 7-12grades, we will not see any changes either.
Krējums Saldais
K
"Šķiet, ka realitātes izjūta tiem, kas lemj, ir zudusi..." . . . Pilnīgi piekrītu šim un katram teikumam intervija. Lēmumu pieņēmēji dzīvo citā pasulē un dimensijā. Vienīgais ko var pārmest - kur bija tie visi gudrīši, kad sākās izglītības sistēmas degradācija - uzvedības izņemšana no mācību vērtējuma un citi ekskrimenti ar bērnu tiesībām, jo lūk skolā mācoties nākošie ģēniju un nedrīkst apspiest viņu radošās izpausmes. Nu un tagad teletūbiju paaudze sāk pieņemt lēmumus...
Horošijs
H
Vajag personiski uz skolu uzaicināt Šuplinsku. Ir lielā mērā ticams, ka tad kopīgiem spēkiem rastos idejas, kā piemēram, izvietot bērnus telpās, lai vajadzīgie metri tiktu ievēroti.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē