Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ASV vēstniecība

Burovs ticies ar ASV vēstnieku Latvijā Kārvailu

Pirmdien, 16.decembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Amerikas Savienoto valstu (ASV) vēstnieku Latvijā Džonu Lesliju Kārvailu, vēsta pašvaldība.

Vai augsta ranga diplomātiem satiksmes noteikumi nav jāievēro?

Vai līdzšinējā ASV vēstniece Latvijā Nensija Baikofa Petita uzskata, ka uz viņu vietējie likumi un noteikumi neattiecas? Tāds iespaids aizvadītajā nedēļā varēja rasties gājējiem Rīgā, Antonijas ielā, kuriem ceļu aizšķērsoja pa pusei uz ietves novietotā vēstnieces bruņotā automašīna un vēl cits diplomātiskā dienesta auto. Kopumā grupiņā bija novietotas veselas četras automašīnas ar diplomātiskā dienesta numuriem. Lai gan 10-20 metru attālumā bija brīvas "oficiālās" stāvvietas, vismaz divas automašīnas bija novietotas, pārkāpjot visus iespējamos auto novietošanas noteikumus.

Latvijā gaidāma ASV vēstnieka maiņa

Šovasar beidzas ASV vēstnieces Latvijā Nensijas Petitas pilnvaru termiņš, bet jaunā vēstnieka apstiprināšana pagaidām vēl kavējas. Vašingtonas intereses Rīgā parasti pārstāvējuši karjeras diplomāti, taču šoreiz netiek izslēgts, ka jauno sūtni varētu personīgi izraudzīties ASV prezidents Donalds Tramps, otrdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide