Laika ziņas
Šodien
Migla


Sestdienas Intervijas

Vairāk Intervijas


Politika

Vairāk Politika


Pasaule

Quo vadis, Baltkrievija

Protesti Baltkrievijā joprojām nav rimušies, un iedzīvotāji turpina paust neapmierinātību ar pašreizējo valsts varu. Kādi ir Baltkrievijas iespējamie attīstības scenāriji, ko tie nozīmētu tās līderim Aleksandram Lukašenko un ko – Baltkrievijas tautai?

Vairāk Pasaule


Tuvplānā

Pēckarš © DIENA

Atgriezties vietā, kur esi uzaudzis, šķiet it kā pašsaprotami. Bet kāpēc atgriezties laikā, kurā esi dzīvojis pirms trīsdesmit un vairāk gadiem? Kāpēc atcerēties vārdus, kuri zuduši no mūsu ikdienas valodas vai mainījuši savu nozīmi?

Ringā pēc garās pauzes © DIENA(1)

Gaidīšanas režīms sestdien beigsies Latvijas labākajam bokserim Mairim Briedim, kurš Vācijas pilsētā Minhenē Plazamedia Broadcasting Center televīzijas studijā kāps ringā, lai Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālcīņā ar kubieti Junielu Dortikosu cīnītos par Muhameda Ali trofeju, Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu un žurnāla Ring jostu

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Pieredze

Vairāk Raksti


RECEPTES

SestDienas receptes: Uz pjedestāla – pētersīļi! © DIENA

Vai zinājāt, ka pētersīļi ir vieni no veselīgākajiem zaļumiem? Dzimuši Vidusjūras apgabalā, tie lieliski aug arī pie mums un ir pieejami faktiski visu gadu. Daudziem pētersīļi gan tā ne visai, jo stipri garšā un ne visai viegli sakošļājami, taču ir kāds noslēpums: ja ļoti smalki sakapā un tad pievieno ēdienam, tie ir brīnišķīgi!

In memoriam

Vairāk In memoriam