Laika ziņas
Šodien
Skaidrs


Sestdienas Intervijas

Vairāk Intervijas


Politika

Vairāk Politika


Pasaule

Rēcošais kaķēns pret resnajiem runčiem

Janvāra beigās ASV finanšu pasauli satricināja sociālā tīkla Reddit kopiena r/WallStreetBets, kuras dalībnieki, dēvēti par mazajiem biržas investoriem amatieriem, pateicoties saliedētai rīcībai, spēja nodarīt iespaidīgus, desmitos miljardu ASV dolāru mērāmus zaudējumus lielajiem biržas spēlētājiem. Kādu iemeslu dēļ tas izrādījās iespējams, un kas notiks tālāk?

Vairāk Pasaule


Tuvplānā

Celmlauzis uz tramplīna © DIENA(4)

Pirmo reizi kopš 1936. gada Latvija olimpiskajās spēlēs varētu būt pārstāvēta ziemeļu divcīņā. Markuss Vinogradovs (19) ir ļoti tuvu tam, lai startētu Pekinas 2022. gada olimpiādē.

Ar aizturētu elpu šautuvē © DIENA(1)

Deviņdesmito gadu otrajā pusē biatlona sacensību laikā nervu stīgas nospriegoja ne tikai sportisti, bet arī līdzjutēji pie televizoru ekrāniem. Tolaik spilgtu emociju gammu sarūpēja lieliskais biatlona četrinieks – Ilmārs Bricis, Oļegs Maļuhins, Jēkabs Nākums un Gundars Upenieks.

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Pieredze

Vairāk Raksti


RECEPTES

SestDienas receptes: Pavasara gaidās © DIENA

Šonedēļ, noslēdzot tā dēvēto thai pikanto un sildošo ēdienu piedāvājumu, dalīšos ar divām receptēm, no kurām viena atbilst mēneša tēmai, bet otra laikam jau vairāk pieskaitāma ķīniešu virtuves stilam – nu nekādi nevarēju atturēties nepadalījies ar šo garšīgo, bet tik vienkārši pagatavojamo zupiņu!

In memoriam

Vairāk In memoriam