Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -10 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 9. decembris
Sarmīte, Tabita


Sestdienas Intervijas

Vairāk Intervijas


Politika

Vairāk Politika


Pasaule

Tas notika 18. novembrī

Brīdī, kad Latvijas valsts svin savu gadskārtu, SestDiena atceras nozīmīgus un interesantus notikumus, kas arī saistīti ar 18. novembri.

Vairāk Pasaule


Tuvplānā

Mazliet redzīgāki © DIENA

Režisore un producente Antra Cilinska (59) par Jura Podnieka urdošā gara mantiniekiem šodienas apstākļos, laikmeta prasībām pret sabiedrību un indivīdu, kā arī vēsturiskās un kino patiesības sadursmi.

Vašingtonas gaisa vārti © DIENA

Pirms 60 gadiem ASV prezidents Džons Ficdžeralds Kenedijs un viņa priekštecis Baltā nama saimnieka amatā Dvaits Eizenhauers piedalījās Vašingtonas pievārtē uzceltās jaunās Dallesa starptautiskās lidostas svinīgajā atklāšanā. Tās celtniecība izmaksāja tam laikam milzīgu summu, un tikai ar laiku lidostai izdevās iekarot savu vietu un pierādīt nozīmi.

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

Pieredze

Vairāk Raksti


RECEPTES

Adžika – garšvielu bumba © DIENA

Kas ir adžika? Nepateikšu par precīzu izcelsmi un vēsturiskajiem apstākļiem, bet tas, ka adžika saistās ar Gruziju, ir fakts. Receptes ir dažnedažādas, bet noteikti vērts pamēģināt adžiku pagatavot mājās. Manuprāt, tā ir garšvielu un garšaugu bumba, kas īsti nemaz nevar neizdoties. Kaut katru reizi citādāk, bet būs laba vienmēr!

In memoriam

Vairāk In memoriam