Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Motoru sports

Fetels: Pirmajai formulai jākļūst videi draudzīgākai

Četrkārtējais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions vācietis Sebastians Fetels neapsver iespēju pēc sportista karjeras beigām kļūt par sporta reportieri un paudis pārliecību, ka F-1 ir jāmainās, lai kļūtu par videi draudzīgāku sporta veidu.

F-1 2021.gada kalendāram pievienojusi posmu Katarā

Katara gatavojas rīkot valsts vēsturē pirmo Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta posmu - Kataras Grand Prix, jo valstij uzticēts rīkot posmu šā gada sacensību kalendārā, ceturtdien paziņoja F-1.

Ātruma cilts: Vai Latvija ir gatava uzņemt WRC posmu rallijā?

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina noskatīties jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Šoreiz Paula Timrota viesis ir RA Events pārstāvis Raimonds Strokšs, kurš tikko Rīgā veiksmīgi noorganizējis divus FIA Pasaules čempionāta posmus rallijkrosā un 2024. gadā pie mums gatavojas rīkot Pasaules čempionāta rallijā (WRC) posmu.

Jonass Sardīnijas posmu noslēdz astotajā vietā

Latvijas motosportists Pauls Jonass no Gas Gas komandas svētdien izcīnīja astoto vietu pasaules motokrosa čempionāta desmitā posma - Sardīnijas Grand Prix - prestižākās MXGP klases sacensībās.

Ātruma cilts : kā izbraukt nežēlīgāko enduro trasi Daugavas vidū

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina noskatīties jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Šoreiz Pauls Timrots devies uz vēl neredzētu un īpaši smagu enduro sacīksti – Red Bull Rough Ride, kas aizvadītajā nedēļas nogalē notika Daugavas vidū, pie Rīgas radio un televīzijas torņa.

Rallijkrosa zvaigznes pulcējas Biķerniekos

Divkāršs posms pasaules čempionāta ieskaitē, divu Latvijas sportistu cīņa Eiropas čempionāta sacensībās un pēdējā iespēja Biķerniekos redzēt, dzirdēt un saost rallijkrosa spēkratus ar iekšdedzes dzinēju. Ferratum Pasaules rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē nedēļas nogalē jau sesto gadu pēc kārtas pulcēs spēcīgākos šīs autosporta disciplīnas braucējus.