Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +11 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Rīgā

Rīgā no oktobra siltumenerģijas tarifs pieaugs divas reizes

AS Rīgas siltums siltumenerģijas tarifs no oktobra pieaugs divas reizes - no 85,45 eiro par megavatstundu (MWh) līdz 170,59 eiro par MWh, liecina oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis publicētais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes lēmums.

Sāls Rīgas ielās būs tikai atkalas laikā © DIENA

Nevienam deputātam nebalsojot pret, bet izskanot opozīcijas šaubām par reālo izpildījumu dzīvē, Rīgas dome vakar pieņēma grozījumus saistošajos noteikumos, ar kuriem tiek regulēta ietvju tīrīšana pilsētas teritorijā.

Rīgā piketēs pret Brīvības ielas nepievilcīgumu

Lai aktualizētu tukšo skatlogu problēmu Rīgā, Brīvības ielā, apvienība "Pilsēta cilvēkiem" šonedēļ rīkos piketu "Dzīvību Brīvības ielai", aģentūru LETA informēja apvienībā.

Rīgas ostā sākta aktīva labības kravu apstrādes sezona

Līdz ar rudens iestāšanos un ražas novākšanas laiku Latvijas laukos, ostās augustā sākusies aktīva labības kravu apkalpošanas sezona. Šobrīd no Rīgas ostas ar lauksaimniecības produktu jaunās ražas kravām – rapsi, kviešiem, zirņiem un kukurūzu, uzkrauti un nosūtīti jau 38 kuģi ar teju pusmiljonu tonnu vietējās labības produkcijas.

FOTO: Rīgā uzbūvēts jauns daudzfunkcionāls sporta laukums

Lai veicinātu jaunās paaudzes fizisko attīstību un uzlabotu brīvā laika pavadīšanas iespējas, pašvaldība Rīgas 75. vidusskolai pieguļošajā teritorijā uzbūvējusi daudzfunkcionālu sporta laukumu. Šis sporta laukums paver daudzveidīgas iespējas sporta nodarbību norisei, lai motivētu pēc iespējas vairāk jauniešu iesaistīties dažādās sporta aktivitātēs, vēsta pašvaldība.

Rīgā streikos 6000 darbinieku no 184 izglītības iestādēm

Rīgā streikos 6000 darbinieku no 184 izglītības iestādēm, aģentūru LETA informēja Rīgas domē. Ņemot vērā, ka streika dalībnieku skaits dažādās iestādēs atšķiras un turpinās pieteikšanās streikam, skolās un bērnudārzos no 19.septembra mācību process tiks nodrošināts atbilstoši iespējām.

GKR un LIZDA parakstīs vienošanos par sadarbību

Šodien plkst.13 Rātsnamā partija "Gods kalpot Rīgai" (GKR) ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību (LIZDA) parakstīs vienošanos par sadarbību un atbalstu izglītības un zinātnes jautājumu risināšanā, aģentūru LETA informēja (GKR).