Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgā

Naktī uz pirmdienu slēgs auto satiksmi uz Vanšu tilta

Naktī no 28. februāra uz 1. martu uz Vanšu tilta abos virzienos tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, jo uz tilta norisināsies režisora Aigara Graubas filmas Circenīša Ziemassvētki filmēšanas darbi, portālu Diena informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Ielu tīrīšanai jaunas vadlīnijas © DIENA(19)

Šogad ziema neskopojas ar sniegu. Bērniem un ziemas sporta cienītājiem par to ir prieks, bet darba vairāk ir dienestiem, kuriem jārūpējas par satiksmes un gājēju drošību, tīrot ielas un ietves. Rīgas domes Mājokļu un vides komitejā pieņemtas vadlīnijas, lai tīrīšanas process ziemā būtu dabai un gājējiem draudzīgāks nekā līdz šim. Diskusijas nerimst par sāls izmantošanu, kas rada vairāk ļaunuma nekā labuma.

Ne mazāk sāpīga vardarbība © DIENA(4)

Vardarbībai ir dažādi veidi – tā ir gan emocionāla, gan fiziska, un tā ir smaga trauma, kas iespaido visus līdzcilvēkus. Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas sēdē deputāti uzklausīja Rīgas sociālā dienesta vadītājas Gunas Eglītes stāstīto par vardarbīga apdraudējuma notikumu uzskaiti un problēmām Rīgā. Sākts arī pētījums par vardarbībā cietušu sieviešu problemātiku. Tātad mēģināts apkopot datus, cik daudz par šādiem faktiem ir ziņots policijai, kas ir cietušie, kāpēc tas notiek un kādi ir paredzamie risinājumi šādu gadījumu novēršanai.

Rīga piedalīsies Baltkrievijas Solidaritātes dienas akcijā(8)

Atsaucoties baltkrievu demokrātiskās kustības līderes Svjatlanas Cihanouskas un iniciatīvas grupas aicinājumam, Rīga līdz ar citām pasaules pilsētām piedalīsies Baltkrievijas Solidaritātes dienas akcijā, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Sniega tīrīšanas darbi Rīgā turpināsies arī nakts stundās(2)

Šodien Rīgas tiltu, kā arī maģistrālo ielu un sabiedriskā transporta maršrutu tīrīšana un apstrāde ir veikta jau četras reizes, tomēr ilgstošas un intensīvas snigšanas laikā sniega sanesumi uz brauktuvēm veidojas ļoti ātri, tostarp īsi pēc to tīrīšanas, kas liek sniega tīrīšanas darbus galvaspilsētā turpināt arī nakts stundās, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību vadītājs Austris Keišs.

Rīgas domes deputātiem algas neiesaldēs(4)

Rīgas domes koalīcija nolēmusi neiesaldēt deputātu algas, preses konferencē informēja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP). Atalgojuma palielinājums veidojas, palielinoties bāzes atalgojumam vidējās algas kāpuma valstī dēļ.