Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +20 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 25. jūlijs
Jēkabs, Žaklīna

Eiropa

Ukrainā aizturēts iespējamais Farionas slepkava

Dņipro aizturēts vīrietis, kas tiek turēts aizdomās par ukraiņu politiķes un valodnieces Irinas Farionas slepkavību, ceturtdien, atsaucoties uz iekšlietu ministru Ihoru Klimenko, sociālās saziņas vietnēs pavēstījis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Krievijas droni uzbrūk Izmajilas ostai

Krievijas droni jau otro nakti pēc kārtas uzbrukuši Ukrainas dienvidu ostas pilsētai Izmajilai, nodarot postījumus infrastruktūrai, ceturtdien paziņoja Ukrainas amatpersonas, piebilstot, ka vairāki Krievijas bezpilota lidaparāti ielidojuši Rumānijas gaisa telpā.

Šolcs: Pilnīgi iespējams, ka uzvarēs Herisa

Ir pilnīgi iespējams, ka ASV viceprezidente Kamala Herisa uzvarēs novembrī gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, trešdien pieļāva Vācijas kanclers Olafs Šolcs, raksturojot Herisu kā kompetentu un pieredzējušu politiķi.

Somijā stājies spēkā migrantu atraidīšanas likums © DIENA

Neskatoties uz cilvēktiesību aizstāvības organizāciju iebildumiem, Somijā šonedēļ stājies spēkā nesen parlamentā pieņemtais likums, kas atbilstoši Somijas premjerministra Peteri Orpo teiktajam ļaus sekmīgāk cīnīties pret Krievijas realizēto nelegālās migrācijas instrumentalizāciju.

Spānijā aktīvi protestē pret masu tūrisma radītām problēmām © DIENA

Spānijai piederošās Maļorkas salas pilsētā Palmā svētdien ap 20 tūkstošiem iedzīvotāju apliecinājuši Spānijas iedzīvotāju strauji augošo neapmierinātību ar starptautiskā masu tūrisma radīto apdraudējumu viņu ikdienas dzīvei. Protests Baleāru salās sekojis pirms tam notikušajiem iedzīvotāju protestiem tādās populārās tūrisma vietās kā Barselona, Malaga un Kanāriju salas, vēsta AFP.

Varšavā sadurti divi ukraiņu pusaudži

Varšavā pirmdien notika incidents, kurā vīrietis ar nazi sadūra divus ukraiņu pusaudžus, kas ar ievainojumiem tika hospitalizēti, vēstīja Polijas ziņu aģentūra PAP.