Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +10 °C
Apmācies
Otrdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Futbols

Sūra pakāpšanās augšup © DIENA

Galveno uzdevumu UEFA Nāciju līgas šī gada pēdējā sabraukumā izpildīja Latvijas futbola valstsvienība, tomēr pēc izkļūšanas no turnīra pagrabstāva jeb D divīzijas palikusi skābena pēcgarša.

Pret motivētu komandu © DIENA

Paredz, ka viņi spēlēs aktīvāk un presingos vairāk. Mums jābūt tam gataviem – pirms Latvijas un Moldovas ceturtdienas spēles sarunā ar Latvijas Futbola federāciju saka 21 gadu vecais izlases pussargs Kristians Tobers.

Palikt uz uzvaras takas © DIENA

Iespēja priekšlaicīgi kļūt neaizsniedzamiem. Latvijas futbola izlase UEFA Eiropas Nāciju D līgā mājās uzņems Moldovu, kas vienīgā vēl var apsteigt mūsu valstsvienību cīņā par pirmo vietu grupā. Spēles sākums ceturtdien pulksten 19 Skonto stadionā.

Par uzvaru grupā © DIENA

Divi punkti nepieciešami divās atlikušajās spēlēs, lai UEFA Nāciju līgas D1 grupā izcīnītu pirmo vietu un iegūtu tiesības spēlēt C divīzijā. Latvijas futbola izlase līdzšinējās četrās spēlēs ir izcīnījusi četras uzvaras un ir grupas līdere. Latvijas valstsvienībai ceturtdien pulksten 19 Skonto stadionā spēle ar Moldovu, bet svētdien izbraukumā – ar Andoru