Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cits

Jeruzalemē sadursmēs simtiem ievainoto

Pirmdien pie Aksas mošejas Jeruzalemē izcēlušās nopietnas sadursmes starp palestīniešu dievlūdzējiem un Izraēlas policiju, kurās ievainoti jau vairāki simti cilvēku, ziņo palestīniešu Sarkanais Pusmēness.

Kanādā bērnus vakcinēs pret Covid-19 © DIENA

Kanāda no nākamās pirmdienas kļūs par pirmo valsti pasaulē, kas sāks pret Covid-19 vakcinēt arī bērnus vecumā no 12 līdz 15 gadiem, vēsta BBC. Kanādas Veselības ministrija ir paziņojusi, ka, balstoties uz Pfizer radītās vakcīnas trešās izmēģinājumu fāzes rezultātiem šajā vecuma grupā, secināts, ka vakcīna ir droša un efektīva. Kanāda, tāpat kā ASV, līdz šim jau bija atļāvusi Pfizer Covid-19 vakcīnas lietošanu personām, kuras ir sasniegušas 16 gadu vecumu.

Armēnija: Kalnu Karabahas konflikts nav atrisināts

Karš starp Armēniju un Azerbaidžānu par Kalnu Karabahu, kas sākās pagājušajā gadā, ne tuvu nav beidzies, ceturtdien pēc tikšanās ar Krievijas kolēģi paziņojis Armēnijas ārlietu ministrs Ara Aivazjans.

G7 ārlietu ministri lemj par draudu novēršanu © DIENA(4)

Demokrātiskās pasaules aizsargāšana no globālajiem draudiem – tāds ir šajās dienās Londonā notiekošās pasaules industriāli attīstīto valstu (G7) ārlietu ministru tikšanās svarīgākais dienas kārtības jautājums. Tajā ietverts daudz atsevišķu punktu, sākot no attiecībām ar Krieviju un Ķīnu un beidzot ar reakciju uz militārās huntas aktivitātēm Mjanmā un Covid-19 vakcīnu pieejamību.